فوتبال داخلی شفیعی: روز خوب بیرانوند بود

فاطمه سادات:)

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,063
امتیاز واکنش
8,679
مدافع تراکتورسازی می گوید علیرضا بیرانوند مقابل آنها روز خوبی را پشت سر گذاشته است و در کل پرسپولیسی ها خیلی خوش شانس بودند.
01101532.jpg

به گزارش "ورزش سه"، خالد شفیعی درباره بازی پرحاشیه شان مقابل پرسپولیس گفت: بازی پرسپولیس و تراکتور همیشه از حساسیت خاصی برخوردار است اما در این بازی پرسپولیس خیلی خوش شانس بود ما موقعیت های زیادی در محوطه جریمه داشتیم حتی خود من یک موقعیت صددرصدی داشتم که به تیرک دروازه برخورد کرد. باید بگویم روز خوب بیرانوند بود چراکه با آن همه حملات او خیلی خوش شانس بود که توپ های ما درون دروازه اش قرار نگرفت.

وی در ادامه افزود: ما از ابتدا بازی را در دست داشتیم و بازی جان داری را شروع کردیم، اگر کمی خوش شانس بودیم قطعا نتیجه طور دیگری رقم می خورد. همانطور که گفتم در این بازی خیلی خوب بودیم و تاثیری بسزایی روی صحنه ها داشتیم اما در کل مهم این است که بازی خوبی کردیم و اجازه باز شدن دروازه مان را به آنها ندادیم و همین موضوع به نظرم خیلی مثبت است اگرچه می توانستیم گل های خوبی را به ثمر برسانیم.

وقتی از او می پرسیم قضاوت داور بازی چطور بود پاسخ می دهد: به خودم اجازه نمی دهم درباره داوری قضاوت کنم اما در کل آقای اشکان خورشیدی به جز دو، سه صحنه در کل قضاوت خوبی داشتند.

شفیعی درباره صحبتی که گفته می شد نتیجه این بازی را فدای بازی دربی کرده اند خاطرنشان کرد: به نظرم این صحبت اصلا درست نیست و هیچ وقت یک مربی یک بازی را فدای بازی دیگر نمی کند و قطعا نتیجه این بازی هم به اندازه نتیجه بازی دربی برای پرسپولیس تاثیرگذار است و این صحبت ها درست نیست.

برخی موضوعات مشابه

بالا