فوتبال داخلی شهباززاده: مدیریت سایپا اصول اولیه برخورد با بازیکن را نمیداند

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 163
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
سجاد شهباززاده در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزای فارس، اظهار داشت: حدود 30درصد از مطالبات دو فصل پیش من از باشگاه سایپا باقیمانده است و من همیشه از این تیم به نیکی یاد کردهام و سعی کردم همان سال شرایط تیم را درک کنم و با وجود آنکه میگفتند پول نداریم صبر کردم. من سال گذشته هم که به استقلال آمدم باز هم صبوری کردم و مثل همه بازیکنان سایپا که پول نگرفتهاند نه شکایتی کردهام و نه حرفی زدم و حتی با مدیریت جدید این باشگاه هم تفاهم کردم و گفتم که منتظر میمانم تا پولم را بگیرم.
وی افزود: مدتی تحت فشار بودم و با وجود آنکه به من قول میدادند باز هم صبر میکردم اما امروز به محل باشگاه رفتم ولی متوجه شدم مسئولان این باشگاه بدون اینکه صحت و سقم این مسئله را جویا شوند برخوردهای توهینآمیزی با من انجام دادند که فکر میکنم این توهینها در شأن و شخصیت خودشان بود نه من.شهباززاده ادامه داد: من نمیدانم وقتی کسی اصول اولیه برخورد با یک بازیکن را نمیداند چگونه مدیریت را قبول میکند. من همیشه سایپا را دوست داشتم ولی کسانی که روی کار هستند برخوردی کردند که در شأن من نبود. متأسفانه نه جواب تلفنم را دادند و نه اجازه دادند من وارد باشگاه شوم.
مهاجم استقلال در پایان تأکید کرد: سایپاییها کاری کردند که راهی جز شکایت ندارم و علیرغم میل باطنیام با وجود آنکه دوست نداشتم هرگز این کار را بکنم اما راهی جز شکایت برایم باقی نمیماند.

برخی موضوعات مشابه

بالا