فرهنگی و هنری شهبازيان موسيقي «قشنگ و فرنگ»را به جشنواره مي رساند

• شروع کننده موضوع kiya dokht
  • بازدیدها 96
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
8,672
امتیاز واکنش
26,158
آخرین خبر : شهبازيان موسيقي «قشنگ و فرنگ»را به جشنواره مي رساند
تاریخ انتشار: 94/10/20 12:45
موسيقي ما/ فريدون شهبازيان آهنگساز باسابقه کشورمان اين روزها مشغول نگارش موسيقي فيلم وحيد موساييان است. اين آهنگساز که ساخت موسيقي فيلم هاي ماندگاري چون هيوا، ليلا، ميزرا کوچک خان و … را در کارنامه هنري خود دارد اين روزها موسيقي فيلم ديگري را مي نويسد که قرار است در جشنواره فيلم فجر اکران شود. شهبازيان در اين باره گفت: در حال حاضر مشغول نوشتن موسيقي فيلم «قشنگ و فرنگ» به کارگرداني وحيد موساييان هستم که اميدوارم براي جشنواره فيلم امسال آماده شود. فريدون شهبازيان درباره فرم موسيقي فيلم وحيد موساييان نيز عنوان کرد: من شيوه خودم را در ساخت موسيقي فيلم دارم و موسيقي اين فيلم را نيز با همان سبک و سياق ديگر موسيقي هايم مي سازم. اين آهنگساز با اشاره به ديگر فعاليتهايش اظهار داشت: متاسفانه کار در ايران متوقف شده و فضا براي کار موسيقي ناامن شده است . من در حال حاضر فقط روي اين موسيقي فيلم کار مي کنم که اصلا کافي نيست. ساخت موسيقي فيلم «قشنگ و فرنگ» دهمين همکاري شهبازيان و موساييان است به طوري که اين دو هنرمند تا کنون در فيلم هاي خاموشي دريا،آرزوهاي زمين،تنهايي باد،خانه رو، گوشواره،مستند سرزمين گمشده،مستند سمفوني ايران،گلچهره و فرزند چهارم با هم همکاري کرده اند.

بالا