فوتبال داخلی صادقی: لوگوی استقلال در قلب من است

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 143
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
[h=2] امیرحسین صادقی مدافع سابق استقلال امروز برای دریافت رضایتنامه به باشگاه استقلال رفته بود. [/h]
01003939.jpg

به گزارش "ورزش سه"، صادقی بعد از خروج از باشگاه در جمع خبرنگاران صحبت کرد و حرفهایش را در مورد آینده اش زد:

قرار است سبک دست پول ما را بدهد

امروز به باشگاه رفتم تا با بهرام امیری و نظری جویباری صحبت کنم و امیدوارم استقلال عملکرد خوبی در نقل و انتقالات داشته باشد، همچنین در جلسهای با حضور پرویز مظلومی، منصور پورحیدری، نشستیم و صحبتهای خوبی مطرح شد انشاءالله قرار است سبکدست زحمت بکشد و مبلغ دریافتی ما مشخص شود.

حاضرم آبدارچی استقلال شوم

خودم هم از شنیدن این مطلب تعجب کردم و نمیدانم چرا این صحبت مطرح شده است، البته 5 میلیون که هیچ بنده به آبدارچی بودن استقلال هم افتخار میکنم و همین که آرم این باشگاه روی قلب ما باشد برای ما کافی است.

تا فردا تیمم معلوم می شود

تا فردا اگر این مسئله ما با استقلال حل شود میگویم به چه تیمی میروم.مشکل خاصی وجود دارد امروز با باشگاه مد نظرم صحبت میکنم و اگر نامه جدایی ما امضاء شود کار نهایی خواهد شد.

جدایی ام از استقلال قطعی است

من ندیدم ندیدم کسی بگوید صادقی به انزلی میرود. یکی از افتخارات من این است که 8-9 سال شاگرد قلعهنویی بودم و به این مسئله افتخار میکنم اما چنین بحثی مطرح نشده و مطرح نشده است.جدایی من از استقلال قطعی است.

برخی موضوعات مشابه

بالا