حوادث ایرانی صفحه ی مجازی!!!!!

`•.๑Ş£ŦΛ¥£Şɦ๑.•´

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
56
امتیاز واکنش
163
اینم یه مدلشه!!!!!!!!!!!:37:
خدایی دیگه همه چی شنیده بودم الا این طوریشو!!!!:(50): تو صفحه ها ی مجازی هر روزه اتفاقات زیادی میفته که شاید شما خیلیاشو شنیده باشین که همشم سر دوستی های دختر و پسره و دروغایی که گفته میشه و ادمای ساده ای که اونا رو باور میکنن و یک درصد هم فک نمی کنن شاید این گفته ها دروغ باشه. نمیدونم یا مردم واقعا نمیدونن یا خودشونو زدن به نادانی اما خب نا گفته نمانه که خیلی از ماها هم این چیزارو می شنویم اما باور نمی کنیم ولی این یکی رو من خودم به شخصه شاهدش بودم!!!!!!!!! :blinksmiley:
قضیه یه دختریه که بعد از مدتی درخواست یه پسر 23 ساله رو که به گفته ی خودش لیسانس روانشناسی داشته رو پس از کلی اصرار قبول میکنه و این اتفاق تو اسفند ماه سال 93 میفته اما این دوستی تا اخر اسفند پیشتر دوام پیدا نمی کنه و با توجه به اخلاقای بدی که پسره داشته دختره میذاره و میره اما بعد از عید دوباره بر میگرده تا دوستاشو ببینه و دوباره با اون پسره رو به رو میشه و به خاطر حرفایی که از همون دوستا پشتشون زده میشه دختره دوباره درخواست پسره رو قبول میکنه و یک ماه بدون هیچ مشکلی با هم بودن اما بازم با هم سر موضوعاتی درگیر بودن تا این که دختره دو هفته پسره رو نمیبینه بعد که علت رو از دوستش جویا میشه میفهمه که پسره دیگه نمیاد دختره به این قضیه شک میکنه و دلیل نیومدنش رو می پرسه که دوستش میگه نمیدونم خلاصه بعد از کلی تلاش دوسش میگه چرا نمیاد و دلیل چی بوده این جالبه :
پسره زن داشته و دوتا بچه :755320_shok: ولی بازم به اون صفحه ی مجازی میومده و علاوه بر این که با اون دختره دوست بوده رفتار خوبی رو با بقیه دخترا نداشته ینی نکه دعوا چیزای دیگه نه با همه ی دخترا به طرز بدی صحبت میکرده که اون دختره همیشه بهش میگفته من از این اخلاق خوشم نمیاد و اون میگفته این اخلاق منه .
خیلی جالبه من خودم از روزی که شنیدم تو هنگ مغزی به سر می برم :j58r36j3gcr4suxymup
اخه یه ادم چه قدر میتونه پست باشه که یه همچین کاری کنه با داشتن زن و بچه چشمش پی بقیه باشه ؟
تون دختره چه قدر میتونه ساده باشه ؟ تازه جالبیش اینه که دختره بعد از شنیدن این حرفا دچار یه عذاب وجدان شده که اون پسره به جای این که وقتشو بزار برا بچه هاش و خاوادش زمانی رو با اون بوده و این خیلی براش بده :a050:
خدا خودش این ادما رو به راه راست هدایت کنه . حالا بازم خداروشکر پسره گفته نمیام دیکه به اون جا چون میخوام با خانوادم باشم و وقتم رو برا اونا بزارم همینم خیلیه!!!!!!!!!!!!!:(50):
دیگه قضاوت پای خودتون:blinksmiley:

• پیشنهادات
  • *paryia*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,050
    امتیاز واکنش
    2,201
    من چیزی نمیگم:blinksmiley:

برخی موضوعات مشابه

بالا