فوتبال داخلی طاهری: برای سرمربیگری استقلال اهواز با من صحبت شده است

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 167
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
بیژن طاهری در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص پیشنهاد سرمربیگری تیم فوتبال استقلال اهواز به وی گفت: با من تماس گرفتند و پیشنهاد سرمربیگری این تیم در لیگ برتر را به من دادند و من هم یک کادر کاملاً استقلالی معرفی کردم تا اگر به عنوان سرمربی انتخاب شوم کادر فنی آماده باشد هر چند که مسئولان باشگاه تاکید دارند که کار باید زودتر آغاز شود.وی ادامه داد: در همین رابـ ـطه امروز جلسهای در دفتر تهران برگزار شده و قرار است تا امشب کادر فنی تیم استقلال اهواز انتخاب و معرفی شود.پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره اینکه برنامههایش برای تیم فوتبال استقلال اهواز چیست، اظهار داشت: ما زمان کمی داریم و از آنجایی که هوای اهواز بسیار گرم است باید برای آمادهسازی هر چه سریعتر به اردو برویم و به همین دلیل مربی بدنساز تیم هم مشخص شده و میخواهیم تیمی در خور نام استقلال درست کنیم. من خودم استقلالی هستم و دلم میخواهد این فرصت به من داده شود تا شایستگیهایم را نشان دهم. چرا که سالها دستیار بودم و با مربیان بزرگی کار کردم و الان زمان آن رسیده که تجربیاتم را در اختیار بازیکنان قرار دهم.گزینه سرمربیگری تیم فوتبال استقلال اهواز در پایان درباره اینکه ارزیابیاش از وضعیت این تیم در لیگ برتر پانزدهم چه خواهد بود، افزود: من روی تکنیک و خلاقیت بچههای خوزستانی حساب کردم چرا که فوتبالیستهای این منطقه یک سر و گردن از شهرهای دیگر بالاتر هستند و میتوانیم یک تیم خوب درست کنیم. البته نگرانی من از آمادگی جسمانی بازیکنان است و نباید زمان را از دست بدهیم اما من عاشق ریسک کردن هستم و هیجان را دوست دارم و میخواهم در دل شیر بروم تا تیمی درست کنم که درخور نام استقلال و مردم خوزستان باشد.

برخی موضوعات مشابه

بالا