طاهری: کار سختی در انتخابی تیم ملی دارم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 157
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
رامین طاهری در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره برنامهاش برای حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: خوشبختانه شرایط خوبی دارم و بعد از قهرمانی در آسیا و دو روز استراحت در لیگ هم سه کشتی گرفتم که در هر سه مسابقه به پیروزی رسید. حریفان سختی در مرحله انتخابی تیم ملی دارم؛ هم قدرتمند و هم باتجربه هستند، البته حریفان اصلیام یک مرحله استراحت خواهند کرد و من یک مرحله بیشتر کشتی خواهم گرفت.وی ادامه داد: زمانی که تغییر وزن دادم و به 71 کیلوگرم آمدم چند هدف را برای خودم تعیین کردم؛ اهدافم قهرمانی در جام تختی و حضور در جام جهانی و سپس موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا بود که خوشبختانه به تمام اهدافم تا به اینجا رسیدم. حالا هم تمام تمرکزم قهرمانی در انتخابی تیم ملی است تا بتوانم ابتدا صاحب دوبنده تیم ملی و سپس مدال در مسابقات جهانی شوم.قهرمان کشتی فرنگی آسیا تصریح کرد: تلاش میکنم به مدال جهانی دست پیدا کنم تا اولین کشتیگیر ایذهای باشم که صاحب مدال جهانی میشود؛ البته پیام بویری هم در تیم ملی حضور دارد و امیدوارم او هم موفق باشد. حریفان سختی در راه رسیدن به دوبنده تیم ملی دارم، اما تلاش میکنم به هدفم فکر کنم.طاهری در پاسخ به این سوال که آیا در حضور در چند مسابقه متو:campe545457on2: را دچار مشکل نمیکند و بهتر نبود برای حضور در انتخابی تیم ملی آماده شود، گفت: به هر حال چون برای حضور در لیگ قرارداد داشتیم به تعهدمان عمل کردیم و در لیگ کشتی گرفتیم. با توجه به اینکه مسابقات با 4 کیلو ارفاق وزن برگزار میشد اذیت نشدم و تمرین خوبی برای حضور در مسابقات پیش رو بود.

برخی موضوعات مشابه

بالا