مطالب طنز طنز؛ چگونه یک تتلیتی شویم؟

• شروع کننده موضوع MASUME_Z
  • بازدیدها 137
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,852
امتیاز واکنش
29,849
فاطمه تهرانی در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

آیا یک تتلیتی نیستید؟ آیا از کوتاهیِ ترانه‌های سایر خوانندگان رنج می‌برید؟ دیگر نگران نباشید، با راهنمای زیر تتلیتی شوید و به مشکلات خود پایان دهید.

برای تتلیتی شدن راهکارهای زیر را به شما ارائه می‌دهیم:

بچرخونید، اولین اصل از اصول تتلیسم «چرخاندن» است. در اینجا منظورمان از چرخاندن، چرخاندنِ قواعد و عقیده‌هاست.

- البته اگر شما قصدِ چرخاندنِ چیزهای دیگری را دارید هم نظرتان محترم است.

- به زبان علمی، بسامدِ زاویه‌ایِ این چرخش باید بسیار بالا باشد یا به زبان خودمانی‌تر، سرعتِ چرخشِ نظرتان باید به گونه‌ای باشد که اگر کسی از شما پرسید در حالِ حاضر طرفدارِ چه تیمی هستید، در پاسخ به او بگویید در حالِ حاضر؟ یا در حالِ حاضر؟ و همینطور که لباسِ قرمزرنگِ شماره 24 به تنتان است به مهدی طارمی فحش دهید و یکهو لباستان آبی شود.

توجه کنید که دستیابی به چنین قدرتی در چرخش، شالوده و اساس تتلیسم را تشکیل می‌دهد و اگر بتوانید به این مهم دست بیازید، فاصله‌ چندانی تا یک «تتلیتیِ واقعی» بودن ندارید.

انیشتین یا نیوتن یا شاید هم دکتر شریعتی یک جمله‌ معروف دارد که می‌گوید میزانِ ثباتِ در نظر ضربدر میزان تتلیتی بودن همواره مقدار ثابتی است بنابراین هرچه شما بیشتر در نظراتِ خود ثبات داشته باشید، کمتر تتلیتی هستید. پس هموطن به پا خیز و بچرخونش!

بیاین وسط بلرزونید: پس از پشت سر گذاشتنِ مرحله‌ چرخاندن، نوبت به این می‌رسد که شما تتلیتی بودنِ خود را به منصه‌ ظهور برسانید؛ به عبارتی باید بیایید وسطِ میدانِ عمل و جهان را از تتلیتی بودن خود پرکرده و بلرزانید.

این کار ممکن است در وهله‌ اول کمی صعب به نظر برسد اما اگر از من بپرسید به شما خواهم گفت به تعدادِ انسان‌های روی زمین برای اثباتِ تتلیتی بودن راه وجود دارد. یک نفر نامِ پروفایلش را از کریم - سیبیل - جوجو به کریم - تتلیتی - جوجو تغییر می‌دهد و خلاصه هرکس به طریقی سعی می‌کند تتلیتی بودنِ خود را ثابت کند.

پر واضح است که در این راه ممکن است عده‌ای شما را به سخره بگیرند اما آنچه در این مسیر مهم است این است که دلسرد نشوید. مثلا من خودم یک بار رفتم در پیجِ داورِ بازیِ ایران - آرژانتین هشتگ زدم #تتلو - را - آزاد - کنید؛ عده‌ای تنگ‌نظرِ حسود آمدند گفتند داداچ داری اشتباه کامنت می‌دی ولی بنده وقعی ننهادم و رسالت خود را به اتمام رسانده به جهانیان ثابت کردم که یک تتلیتیِ واقعی هستم.

با رعایت دو اصل مهمِ «بچرخونید» و «بیاین وسط بلرزونید» شما تا حد خوبی تتلیتی خواهید شد اما اگر خیلی از تتلیتی نبودن و این‌ها رنج می‌برید و می‌خواهید یک هوادارِ ویژه بشوید لازم است که مثل تموم دنیا که حالشون خرابه شما هم یک کانال تلگرامی بزنید و در آن به بررسیِ مسائلِ روز و مهمِ دنیا همچون وضعیتِ رابـ ـطه‌ دو نوگلِ نوشکفته شقایق خانِم و آقا گودرز بپردازید.

همچنین به خاطر داشته باشید که توهین یکی از مهم‌ترین ابزارها برای ارتقای سطح تتلیسم در شماست؛ برای این کار شما می‌توانید هر چند وقت یک بار وُیسی از خود در کانالتان به اشتراک بگذارید و به یک تتلیتیِ سوپرواقعی تبدیل شوید.

در پایان امیدوارم راهنمای فوق بتواند همچون چراغی، روشنگرِ مسیرِ تتلیسم بوده شما را از مشکلاتتان برهاند.

درود بر روان پاک شما و هرچی که هست.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
126
پاسخ ها
12
بازدیدها
268
پاسخ ها
381