فوتبال داخلی عباسزاده : مسئولان باشگاه پرسپولیس قدرنشناس هستند

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 146
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
محمد عباسزاده در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه باشگاه پرسپولیس قراردادش را فسخ نکرده و نامش را در لیست سال آینده تیم رد نکردهاند گفت: وضعیت من و مسعود همامی کاملا شبیه به هم است و متاسفانه ما دو نفر قرارداد داریم اسم ما را در لیست پرسپولیس رد نکردند و نمیدانم باید واقعا چه کاری انجام دهم و هنوز ماندهام که شکایت کنم یا نه.
مهاجم فصل گذشته پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: با این وضعیت قطعا از لیگ بیرون میآمدم. آن هم در حالی که 8 پیشنهاد داشتم و منتظر علی دایی بودم تا تیم بگیرد و وقتی آقای دایی تیم صبا را در اختیار گرفت من هم میخواستم به این تیم بروم.
عباسزاده خاطرنشان کرد: وقتی برای دریافت رضایتنامه به باشگاه پرسپولیس رفتم آقایان گفتند که اول باید طلبت را ببخشی و سپس 220 میلیون تومان بابت رضایتنامهات پول بدهی که من هم قبول نکردم و رضایتنامهام را ندادند تا بیرون بمانم. البته واقعا نمیدانم این چه قانونی در فوتبال ما است و بهتر است بگویم که در فوتبال ما قانون وجود ندارد.
مهاجم فصل گذشته پرسپولیس در پایان اظهار داشت: همیشه پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارم اما مسئولان آن و به ویژه علی اکبر طاهری را نمیبخشم. مسئولان باشگاه پرسپولیس قدرنشناس هستند و هرگز آنها را نخواهم بخشید

برخی موضوعات مشابه

بالا