فوتبال داخلی عنایتی: از همه استقلالیها خداحافظی میکنم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 134
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس، رضا عنایتی پس از حضور در باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران گفت: جلسه بیشتر از ده دقیقه طول نکشید متاسفانه شرایط به گونهای پیش رفت که مجبور به جدایی شدم برای کادر مدیریتی و فنی استقلال در فصل آینده آرزوی موفقیت میکنم. ممکن است بازیکن در تفکرات تاکتیکی یک مربی جا داشته باشد و در تفکرات مربی دیگر جایی نداشته باشد و من در تفکرات تاکتیکی مظلومی جا نداشتم و با آرامش از استقلال جدا شدم.
وی در مورد اینکه حضور سید مهدی رحمتی در جدایی او نقش داشته گفت: فکر نمی کنم چنین چیزی باشد. معمولا بعد از این اتفاقات چنین گمانهزنیهایی رخ میدهد اما صلاح این بود که من در استقلال نباشم و برای این تیم آرزوی موفقیت میکنم و از این پس به عنوان یک هوادار حامی تیم هستم.عنایتی در مورد اینکه در فهرست مورد نیاز مظلومی نبوده گفت: این از اختیارات مربی است که بازیکنش را انتخاب کند زیرا اگر تیم نتیجه نگیرد فقط سرمربی مورد نقد قرار میگیرد بنابراین در این روزها سرمربی باید بازیکنان مورد نظرش را جذب کند.کاپیتان فصل گذشته استقلال در مورد اینکه بهتر نبود روز اول که مظلومی آمد از استقلال جدا میشد گفت: در این سه چهار روز خودم نمیدانستم چه کنم نمیخواستم تصمیمی بگیرم که هواداران ناراحت باشند و کسی بگوید که او را خواستم اما خودش رفت در سه چهار روز گذشته اعصابم به هم ریخته بود نمیدانستم تکلیفم چیست اما اکنون تکلیفم مشخص شده است.عنایتی در مورد اینکه قصد داشت با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کند و در آینده چه تصمیمی میگیرد گفت: شما در فوتبال نمیدانید که در آینده چه اتفاقی رخ میدهد فصل گذشته در شرایط سخت به استقلال امدم و قول دادم که با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنم اما اینگونه نشد کسی نمیتواند آینده را پیش بینی کند اما از همین جا از همه استقلالیها خداحافظی میکنم که در این مدت من را تحمل کردند و اگر نتوانستم انتظارشان را برآورده کنم دیگر بیش از این توانی نداشتم.
وی در مورد اینکه فصل آینده بازی میکند یا نه گفت : بله فصل آینده بازی خواهم کرد و سال آخری است که در فوتبال حضور دارم 4-5 پیشنهاد دارم این گونه نیست که پیشنهادی نداشته باشم باید ببینیم سال آخر در کجا خواهم بود.
کاپیتان استقلال در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه باشگاه با شما تسویه حساب مالی خواهد کرد یا نه گفت: فصل گذشته فقط 20-30 میلیون تومان پول گرفتم اکنون هم طلب من مبلغی نیست که در توان پرداخت باشگاه نباشد.بهرام افشارزاده قول داد که ظرف دو سه روز آینده با من تسویه حساب کند.

برخی موضوعات مشابه

بالا