جورواجور عکس های دخترانه فانتزی با متن های زیبا

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 2,815
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
dokhtaraneha-text-photokade-1-500x572.jpg

من شدم دعوت به شیدایی،شماهم دعوتی.. می روم سمت شکوفایی،، شما هم دعوتی…. می روم تا میهمان خانه ی باران شوم…. در سحرگاهی اهورایی، شما هم دعوتی….. هست برپا با حضور روشن آیینه ها…. محفلی گرم وتماشایی، شما هم دعوتی…. میزبان، عشق است ومهمانان ، بلا گردان عشق….. یک جهان شور است وزیبایی، شما هم دعوتی….. می پرستان جان فدای چشم ساقی می کنند… سرخوش از جامی طهورایی، شما هم دعوتی…. پشت دریا هاست شهری، قایقی آماده کن…. چون به امر عشق می آیی، شما هم دعوتی… ای پر از حس شکفتن ای پر از حس حضور… ای پر از احساس تنهایی، شما هم دعوتی…

dokhtaraneha-text-photokade-2-500x500.jpg

میان تمام نداشتن ها دوستت دارم
شانس دیدنت را هر روز ندارم ولی دوستت دارم…وقتی دلم هوایت را میکندحق شنیدن صدایت را ندارم ولی دوستت دارم…وقتهایی که روحم درد دارد و میشکند شانه هایت را برای گریستن کم دارم ولی دوستت دارم…وقت دلتنگی هایم آغوشت را برای آرام شدن ندارم ولی دوستت دارم…آری همه وجودمی ولی هیچ جای زندگیم ندارمت و میان تمام نداشتن ها باز هم با تمام وجودم دوستت دارم…​

dokhtaraneha-text-photokade-3-500x548.jpg

ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﺩﻟﺸﻮﻥ ﻣﻴﺨﻮﺍﺩ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﺳﻜﻮﺗﺸﻮﻥ ﺭﻭ ﻧﺸﻜﻨﻪ . . . ! ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﺯﻧﺪﮔﻴﺸﻮﻧﻮ ﺑﺎ ﺩﻧﻴﺎﻱ ﻣﺠﺎﺯﻱ ﭘﺮ ﻣﻴﻜﻨﻦ . . . ! ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﺟﺎﻱ ﺷﺐ ﻭ ﺭﻭﺯﺷﻮﻥ ﻋﻮﺽ ﺷﺪﻩ . . . ! ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﺩﻟﺸﻮﻥ ﻣﻴﺨﻮﺍﺩ ﻳﻜﻲ ﺭﻭ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﺶ ﻭﺍﻗﻌﻲ ﺑﺎﺷﻪ . . . ! ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﺩﻳﮕﻪ ﺍﺯ ﺁﺩﻣﺎ ﻣﻴﺘﺮﺳﻦ . . . ! ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﺗﻴﭗ ﻣِـﺸـﻜﻲ ﺭﻭ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺗﻴﭙی ﺗﺮﺟﻴﺢ ﻣﻴﺪﻥ . . . ! ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺗﻨﻬﺎﻥ ﻭ ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎی ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﺭﻭ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻥ . . . ! ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﻫﻲ ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﮔِـﻠﻪ ﻣﻴﻜﻨﻦ . . . ! ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﻋﺎﺷﻖ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻫﺎﻱ ﭘﺮﺩﺭﺩﻥ ﭼﻮﻥ ﺩﺭﺩﺷﻮﻧﻮ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﻮﺻﻴﻒ ﻣﻴﻜﻨﻪ . . . ! ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﺗﻠﺨﻪ ﻭ ﮔﺮﻳﻪ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﺩﻳﮕﻪ ﺁﺭﻭﻣﺸﻮﻥ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ . . . ! ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﺭﻥ ﺷﺎﺩ ﺷﻦ ﻭﻟﻲ ﻫﻤﻪ ﺵ ﻓﺎﺯ ﻏﻢ ﺩﻧﻴﺎﺷﻮﻧﻮ ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ . . . ! ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﺩﻟﺸﻮﻥ ﺷﻜﺴﺘﻪ ﻭﻟﻲ ﺻﺪﺍﺷﻮ ﺩﺭﻧﻴﺎﻭﺭﺩﻥ . . . ! ﺑﻌﻀﯿﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺧﺴﺘﻪ ﻥ ﻭﻟﻲ ﭼﻮﻥ ﻣﺠﺒﻮﺭﻥ ﺩﺍﺭﻥ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﻦ . . . ! ﺍﻳﻦ بعضی ﻫﺎ ﻋﺠﻴﺐ ﺷﺒﻴﻪ ﻣﻨﻦ خیـــــــــــــــــــــــلی عجیــــــــــــــــــــب

dokhtaraneha-text-photokade-4-500x500.jpg

ﺁﺯﺍﺭﻡ ﻣﯿﺪﻫـــــــــﯽ .. ﺑﻪ ﻋﻤﺪ … ﯾﺎ ﻏﯿﺮ ﻋﻤﺪ ﺧﺪﺍﻣﯿﺪﺍﻧﺪ … ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺍﻡ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻧﻤﯽ ﮔﻮﯾﻢ … ﺣﺘﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﺭﻧﺠﯿﺪﻥ ﻫﻢ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﻡ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ … ﺍﺷﮏ ﻣﯿﺮﯾﺰﻡ … ﺳﮑﻮﺕ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻭ ﺗﻮ … ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻣﯿﺪﻫﯽ … ﻧﻔﺮﯾﻨﺖ ﻫﻢ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﻢ … ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍﺣــﺘـــــ . . . ﺷﮑﺴـــــﺘﻪ ﻫﺎ ﻧﻔﺮﯾﻦ ﻫﻢ ﺑﮑــﻨﻨﺪ ،ﮔﯿﺮﺍ ﻧﯿﺴـــﺖ … ! ﻧـــﻔﺮﯾﻦ , ﺗﻪ ِ ﺩﻝ ﻣﯽ ﺧـﻮﺍﻫﺪ .. ﺩﻝِﺷﮑﺴـــﺘﻪ ﻫـﻢ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺳــــﺮ ﻭ ﺗﻪ ﻧﺪﺍﺭﺩ

dokhtaraneha-text-photokade-5.jpg

ﺯﻥ ﻫﺎ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﺎﺩﺭﻧﺪ ﻭ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﺑﭽﻪ… ﻣﺜﻼ ﻓﺮﻫﺎﺩ، ﻣﺠﻨﻮﻥ، ﭘﺎﺩﺷﺎﻩ، ﺷﺎﻋﺮ، ﻣﻦ ﻫﺮ ﮐﺲ ﮐﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﻟﺶ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﯾﮏ ﺯﻥ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﺪﺍﻡ ﺑﻬﺶ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﻣﺮﺍﻗﺒﺶ ﺑﺎﺷﺪ. ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﻫﺮ ﻣﺮﺩ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﯾﮏ ﺯﻥ ﺍﯾﺴﺘﺎﺩﻩ، ﺍﻣﺎ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﻫﯿﭻ ﺯﻧﯽ، ﻫﺮﮔﺰ ﻣﺮﺩﯼ ﻧﯿﺴﺖ.”

dokhtaraneha-text-photokade-6.jpg

دلم غمگین تر از هر شب، دو چشمم باز بی خواب است.. ببار ای آسمان امشب، که قلبم باز بی تاب است.. نه روز آرامشی در دل، نه شب در چشم من خواب است.. برایت شعر می گویم، که امشب شام مهتاب است.. من امشب با تو می گویم، همه ناگفته هایم را.. دمی با تو به سر بردن، خودش آرامشی ناب است

dokhtaraneha-text-photokade-7.jpg

هوای قلب من.. امشب هوای سرد تنهاییست..
دل من یاد تو افتاد.. چقدر جای دلت خالیست.. حضورت گر کنارم نیست..
نگاهت گر به سویم نیست.. ولی جای قدمهایت هنوزم… در دلم باقیست….​

dokhtaraneha-text-photokade-8-500x500.jpg

ﻓﻘﯿﺮ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺷﺎﺩﯼ ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪ ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺳﺎﺩﮔﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻓﻘﯿﺮ ﺍﺳﺖ ﮐﻮﺩﮎ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺍﺯﺍﺩﯼ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺳﺎﺩﮔﯽ ﮐﻮﺩﮎ ﺁﻧﺎﻥ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﻧﺪ ﺩﺭ ﺍﺭﺯﻭﯼ ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺁﻧﺎﻥ ﮐﻪ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﺩﺭ ﺍﺭﺯﻭﯼ ﺭﻓﺘﻦ … ﺧﺪﺍﯾﺎ ﮐﺪﺍﻣﯿﻦ ﭘﻞ ﺩﺭ ﮐﺠﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ؛ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪﺵ ﻧﻤﯿﺮﺳﺪ؟

dokhtaraneha-text-photokade-9.jpg

ﺯﻥ ﺍﺳﺖ ﺩﯾﮕﺮ ، ﺟﻮﺭﯼ ﻋﺎﺷﻖ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺣﺲ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻫﯿﭽﮕﺎﻩ ﺍﺯ ﮐﻨﺎﺭﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﻭﺩ ….
ﺍﻣﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯽ ﺷﮑﻨﺪ ﺟﻮﺭﯼ ﻣﯽ ﺭﻭﺩ ﮐﻪ ﺣﺲ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻫﯿﭽﮕﺎﻩ ﻋﺎﺷﻘﺖ ﻧﺒﻮﺩﻩ !!!….​

dokhtaraneha-text-photokade-10-500x501.jpg

درد دارد! وقتی میرود… و همه میگویند: دوستت نداشت…
و تو نمی توانی به همه ثابت کنی که هرشب… با عاشقانه هایش خوابت میکرد…​

dokhtaraneha-text-photokade-11-500x499.jpg

ای کاش کنارت بودم تازیباترین لالایی عاشقانه رابرایت زمزمه کنم
و تو آسمان قلبم رابا مهتاب زیبای چشمانت نور باران کن تاخوابت ببرد عاشقانه ام​
شب بخیر

dokhtaraneha-text-photokade-12.jpg

خدای خوبِ من؛ زندگی به سختی اش می ارزد؛
اگر تو در انتهای هر قصه ایستاده باشی …​

dokhtaraneha-text-photokade-13-500x500.jpg

هر قدمی که دورتر میشوی انگاردنیا هم تنگتر میشود ! تا آنجا که تنها نقطه هائی باقی میمانند… که آنها هم میشوند سهم نوشته هایم… میشوند “سه نقطه” میشوند سکوت میشوند بغض میشوند جائی که درست… دلتنگی از آنجا آغاز میشود…

dokhtaraneha-text-photokade-141-500x500.jpg

میگویند … به زنان نباید بال و پر داد ،میپرند…
اما زنان فقط پروازهای عاشقانه را دوست دارند ،بی دلیل نمیپرند… میگویند… به زن نگویید دوستت دارم ،خودش را میگیرد.. اما زنان ( فقط ) دستان عشقشان را میگیرند و میگویند ،دوستشان دارند… میگویند… نباید به زنان توجه زیاد کرد ،خودشان را گم میکنند … اما زنان وقتی گم میشوند که عشقشان بی توجهی کند … زن جنس عجیبی است.. چشم هایش را که میبندی دید دلش بیشتر میشود … دلش را که میشکنی باران لطافت از چشم هایش سرازیر … زن انگار آفریده شده تا روی عشق را کم کند …

• پیشنهادات
  • CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12,639
    امتیاز واکنش
    28,246
    pixs-asheghane-dokhtaraneh-photokade-1-500x450.jpg

زن که باشی: غمت را پنهان میکنی پشت نقاب آرایشت!
    و با رژ لبی قرمز! خنده را برای لبهایت اجباری میکنی! آنوقت هم فکر میکنند..نه دردی هست،نه غمی​
    و تنها نگرانیت،پاک شدن رژ لبت است!! زن که باشی​
    مردانه باید غم بخوری

pixs-asheghane-dokhtaraneh-photokade-2-500x499.jpg

ﭼﻤﺪﺍﻥ ﺩﺳﺖ ﺗـﻮ ﻭ ﺗﺮﺱ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ​
    ﺍﯾﻦ ﻏﻢ ﺍﻧﮕﯿﺰﺗﺮﯾﻦ ﺣﺎﻟﺖ ﻏﻤﮕﯿﻦ ﺷﺪﻥ است​

pixs-asheghane-dokhtaraneh-photokade-3-500x571.jpg

راستی خدادلم هوای دیروز را کرد هوای روزهای کودکی را دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو دلم میخواهد …​
    می شود باز هم کودک شد؟؟​

pixs-asheghane-dokhtaraneh-photokade-4.jpg

لایق تو کسی نیست جز آن کسی که!!! تو را انتخاب کند.. نه امتحان!!! تو را نگاه کند.. نه اینکه ببین!!! تو را حس کند.. نه اینکه لمست کند!!! تو را بسازد.. نه اینکه بسوزاند!!! تو را بیاراید.. نه اینکه بیازارد!!! تو را بخنداند.. نه اینکه برنجاند!!! تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد!!! ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ!!! ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !!! ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ!!! ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ!!! ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ!!! ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !!! ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ !!! ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ “ﮔﺎﻫﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ”​

pixs-asheghane-dokhtaraneh-photokade-5-500x500.jpg

تخم مرغ ..! یک رنگ است ..! اما ..! وقتی شکستیش ..! دو رنگ می شود ..! پس انتظار نداشته باش ..! آدمی را ..! که شکستی ..! با تو یک رنگ باشد. ﺍﻧﮕﺸﺘﻬﺎﯼ ﺩﺳﺘﻤﺎﻥ ﯾﮑﯽ ﮐﻮﭼﮏ ، ﯾﮑﯽ ﺑﺰﺭﮒ ﯾﮑﯽ ﺑﻠﻨﺪ ﻭ ﯾﮑﯽ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﯾﮑﯽ ﻗﻮﯼ ﻭ ﯾﮑﯽ ﺿﻌﯿﻒ ﺍﻣﺎ ﻫﯿﭽﮑﺪﺍﻡ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺭﺍ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﻧﻤﯿﮑﻨﺪ … ﻫﯿﭽﮑﺪﺍﻡ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺭﺍ ﻟﻪ ﻧﻤﯿﮑﻨﺪ ﻭ ﻫﯿﭽﮑﺪﺍﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺗﻌﻈﯿﻢ ﻧﻤﯿﮑﻨﺪ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﯾﮏ ﺩﺳﺖ ﻣﯿﺸﻮﻧﺪ ﻭ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﮔﺎﻩ ﻣﺎ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺍﮔﺮ ﺍﺯ ﮐﺴﯽ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺑاشیم , ﻟﻬﺶ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ ﻭ ﺍﮔﺮ ﺍﺯ ﮐﺴﯽ پایین تر ﺑﻮﺩﯾﻢ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻣﯿﭙﺮﺳﺘﯿﻢ ﺷﺎﯾﺪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻫﻤﯿﻨﮑﻪ ﯾﺎﺩﻣﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ، ﻧﻪ ﮐﺴﯽ ﺑﻨﺪﻩ ﻣﺎﺳﺖ , ﻧﻪ ﮐﺴﯽ ﺧﺪﺍﯼ ﻣﺎ ،!​

pixs-asheghane-dokhtaraneh-photokade-6-500x500.jpg

الگوی زیبایی برای دیگران باش* سعی کن کسی که تو را می ببیند،آرزو کند مثل تو باشد… از ایمان سخن نگو! بگذار از نوری که در چهره داری،آن را احساس کند… از عقیده برایش نگو..!بگذار با پایبندی تو،آنرا بپذیرد… از عبادت برایش نگو!بگذار آن را جلوی چشمش ببیند… از اخلاق برایش نگو!بگذار آن را از طریق مشاهده تو بپذیرد… از تعهد برایش نگو!بگذار با دیدن تو، از حقیقت آن لـ*ـذت ببرد… بگذار مردم با اعمال تو، خوب بودن را بشناسند…​

pixs-asheghane-dokhtaraneh-photokade-7-500x500.jpg

میدونم لمس دست تو ، نمیشه واقعی باشه کنارت کل دنیارو، توی یک مشت میگیرم تو آغوشت دیگه امشب، خدا رو ساده میبینم تو دستات لمس خوشبختی، رو لبهات رنگ چون خونه یه عاشق داره از عشقت،توتنهاییش میخونه منم توفکراین رویا،که رو تختم میخوابم بازم به یاد تو میخوابم شاید بازم به خوابم سر بزنی اما قولی بده اگر به خوابم سرک زدی وقت رفتنت آهسته برو که بیدار نشوم مرا همین خواب که تو در آن با من باشی کافیست​

pixs-asheghane-dokhtaraneh-photokade-8-500x500.jpg

روزی که فکر کردی یکی رو از ته دل دوست داری ولش نکن .. ممکنه دوباره تکرار نشه .. آدم وقتی تو سن و سال توئه فکر میکنه همیشه براش پیش مییاد .. باید ده پونزده سال بگذره که بفهمی همون یه بار بوده .. که حالِت با چیز دیگهای خوب نمیشه .. عشق یعنی حالِت خـوب باشه…​

pixs-asheghane-dokhtaraneh-photokade-9-500x512.jpg

هوای قلب من.. امشب هوای سرد تنهاییست.. دل من یاد تو افتاد.. چقدر جای دلت خالیست..​
    حضورت گر کنارم نیست.. نگاهت گر به سویم نیست.. ولی جای قدمهایت هنوزم…​
    در دلم باقیست….​

pixs-asheghane-dokhtaraneh-photokade-10-500x499.jpg

ﻧﺠﺎﺑﺖ ﺍﻭﻥ ﻧﯿﺲ ﮐه ﺗﻮ ﺍﻭﺝ ﺭﺍﺑﻄه ﭘﺎﮎ ﺑﻤﻮنی . . .
    ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺗﻮ ﺍﻭﺝ ﺍﺧﺘﻼﻑ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻧﮑﺮﺩی ﻧﺠﯿبی …..

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12,639
    امتیاز واکنش
    28,246
    عکس و متن زیبا و انرژی مثبت دخترانه

“مهربان” بودن مهمترین قسمت “انسان” بودن است.
    این”دل” انسان است که او را “سعادتمند” و “ثروتمند” می کند.
    انسان با آنچه که “هست ” ثروتمند است،
    نه با آنچه که دارد.
    “آرامش”
    سهم کسانی است،
    که “بی منت” می بخشند…
    “بی کینه” می خندند…
    و در نهایت
    با “سخاوت” محبتشان را اکرام می کنند . . .

dokhtaroneha-photokade-1-500x500.jpg

قطره های کوچک آب
    اقیانوس بزرگ را می سازند
    دانه های کوچک شن
    ساحل زیبا را
    لحظه های کوتاه
    شاید بی ارزش به نظر برسند اما …

dokhtaroneha-photokade-2-500x500.jpg

بودنت همه چیز را عوض می کند
    اما
    اینکه کنارم باشی یا نباشی فرقی نمی کند
    تو مدام روی بند بند تنم قدم می زنی
    و در آسمان دلم پرواز می کنی
    همین که نفس میکشی
    قدم می زنی
    می خندی
    برای من یعنی همه چیز
    تو تمام دنیای منی..

dokhtaroneha-photokade-3-500x500.jpg

چو گل هرجا که لبخند آفرینی
    به هر سو رو کنی لبخند بینی
    چه اشکت هم نفس باشد، چه لبخند
    ز عمرت لحظه لحظه می ربایند
    گذشت لحظه را آسان نگیری
    چو پایان یافت پایان می پذیری
    مشو در پیچ و تاب رنج و غم گم
    به هر حالت تبسم کن، تبسم!
    زندگی زیباست!

dokhtaroneha-photokade-4-500x500.jpg

خوشبخت باشید …
    همان باشید که میخواهید
    اگر دیگران آنرا دوست ندارند ، بگذارید دوست نداشته باشند
    “خوشبختی یک انتخاب است”
    زندگی ، راضی نگه داشتن همه نیست​

dokhtaroneha-photokade-5-500x500.jpg

مهربان و ملایم باش،
    اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید…
    به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید…
    به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند…
    .
    .
    .
    ایستادگی کن تا روشن بمانی ؛
    شمع های افتاده خاموش می شوند​

dokhtaroneha-photokade-6-500x500.jpg

به آن هایی که دوستشان دارید
    بی بهانه بگویید دوستت دارم
    بگویید در این دنیای شلوغ
    سنجاقشان کرده اید به دلتان
    بگویید گاهی فرصت با هم بودنمان
    کوتاه تر از عمر شکوفه هاست