جالب و دیدنی عکس های قشنگ از صبحانه های عاشقانه و دو نفره

• شروع کننده موضوع ❤Amethyst
  • بازدیدها 1,168
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

❤Amethyst

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,551
امتیاز واکنش
21,127
مجموعه عکسهای صبحانه عاشقانه که در اینترنت غوغا کرد
sobune-1.jpg

به این قضیه اعتقاد دارید که اگر با عشق برای کسی غذا درست کنید خوشمزه ترین غذای دنیا را خواهید داشت. صبحانه های عاشقی از آن دسته وعده هاست که از خاطرات دسته اول عاشقانه خیلی از زوج هاست. چه لذتی دارد وقتی صبح از خواب بیدار شوی و عشقت برایت بهترین صبحانه دنیا را آماده کرده باشد. و چه لـ*ـذت بیشتری دارد که صبح از خواب بیدار شوی و برای عشقت یک صبحانه فوق العاده درست کنی.
مرد عاشقی که درصبحانه درست کردن البته بسیارحرفه ای است صبحها برای عشقش صبحانه درست می‌کند وعکس های صبحانه اش دراینستاگرام غوغا کرده.مایکل زی در پاسخ به روزنامه گاردین که از او مصاحبه کرده بودگفته است ” مردم فکر می‌کنند که من دیوانه هستم اما واقعیت این است که من واقعا عاشقم و از درست کردن این صبحانه ها برای عشقم بیشترین لـ*ـذت دنیارا می برم”. او حتی گاهی از شب قبل همه چیز را آماده می‌کند و در سال حتی یک روز را هم بدون صبحانه نگذاشته. همچنین او سعی کرده صبحانه های سنتی ملیت ها وقومیت های مختلف را درست کند وعشقش را در غذاهای فرهنگ های مختلف زمین نشان دهد. مایکل زی و عشقش بهترین صبحانه های عاشقانه دنیا را خورده اند.
یک چیز جالب درباره این صبحانه متقارن بودن آنهاست. اینها صبحانه های متقارن هستند که هر دو دقیقا شبیه هم اند و نماد زوج بودن و عشقشان است.

.

sobune-2.jpg

sobune-3.jpg

sobune-4.jpg

sobune-5.jpg

sobune-6.jpg

sobune-7.jpg

sobune-8.jpg

sobune-9.jpg

sobune-10.jpg

sobune-11.jpg

sobune-12.jpg