حوادث ایرانی قتل فجیع مرد خشن به دست همسرش/ ضربات آچار برای اطمینان از مرگ شوهر

• شروع کننده موضوع honey maryam
  • بازدیدها 438
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

honey maryam

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,117
امتیاز واکنش
593
رئیس پلیس آگاهی استان یزد از دستگیری خانمی که با ضربات آچار لوله گیر همسر۵۰ سالهاش را در یزدبه قتل رسانده بود خبر داد.

سرهنگ خالقی رئیس پلیس آگاهی استان یزد در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی اطلاع از وقوع یک فقره قتل عمد شخصی به هویت " م.الف" موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی استان یزد قرار گرفت.وی افزود: کارآگاهان پلیس مبارزه با جرائم جنایی پس از انجام اقدامات پلیسی و پیگیریهای به عمل آمده و کشف دلایل و مدارک موجود پی بردند که مقتول با همسرش درگیری و اختلافات شدیدی داشته و مرتب مقتول همسرش را مورد ضرب وشتم قرار میداده است.رئیس پلیس آگاهی استان یزد تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضایی مجوز بازرسی از منزل وی اخذ شد که در حین بازرسی از منزل مشاهده گردید دراتاق خواب مقتول کنار تخت خواب پنکه دستی روشن و پنجره نیز باز و قسمتی از فرش نمناک می باشد.سرهنگ خالقی در ادامه بیان داشت: در تحقیقان مأمورین از همسر مقتول بنام "ح. ز" با توجه به قرائن بدست آمده و نیز با توجه به مشاوره انجام شده، سرانجام لب به اعتراف گشود و گفت؛به دلیل اختلافات شدید خانوادگی و درگیریهایی که با همسرم از شب قبل داشتیم، او با من درگیر، و به دلیل اینکه همسرم مواد مصرف و تعدادی قرص آرامبخش خورده بود و حالش مساعد نبود با کارد میوه خوری بدنم را از ناحیه دست و بدن دچار جراحت کرد که من هم عصبانی شده و او را هل دادم که سرش به تخت خورده و دچار خونریزی شد.وی افزود: متهم در ادامه اعترافاتش گفت، چون ترسیده بودمم و او نیز سر و صدا میکرد تعدادی قرص آرامبخش در داخل شربت حل کردم و به او دادم و حدود پنج ساعت بعد فرزند ۱۰ سالهام را به منزل اقوام بـرده و به اتفاق مادرم جسد را داخل پتو قرار داده و کشان کشان به داخل پارکینگ منزل بـرده و داخل صندوق عقب خودرو قرار داده و سپس جسد را در انتهای یکی از خیابانهای بیرون شهر انداخته و برای اینکه مطمئن شوم که فوت نموده چند ضربه با آچار لوله گیر که از منزل برداشته بودم به پشت سر وی وارد نمودم و پتو و وسایل دیگر را در محل دیگری رها و به منزل بازگشته و به اتفاق مادرم اقدام به از بین بردن لکهای خون موجود در داخل اتاق با استفاده از مایع پاک کننده نمودم.سرهنگ خالقی خاطر نشان کرد: متهمین دستگیرشده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و با قرار قانونی و تحقیقات قضایی راهی زندان شدند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
2
بازدیدها
215
پاسخ ها
0
بازدیدها
172
پاسخ ها
0
بازدیدها