حوادث خارجی قتل یک مسلمان باجمله "من الله هستم"

• شروع کننده موضوع *نغمه*
  • بازدیدها 186
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*نغمه*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,064
امتیاز واکنش
3,627
یک فرانسوی با حمله به همسایه مسلمان مغربی الاصلش را به قتل رساند و همسرش را با ضربات چاقو به شدت زخمی کرد.
2889055_432.jpg
به گزارش گروه وبگردی باشگاهخبر نگاران ، پایگاه خبری النشره، «محمد معقولی» مغربی الاصل در شهر فوکلوز در جنوب شرق فرانسه هدف حمله همسایه خود قرار گرفته است .
پلیس فرانسه مدعی است که جوان ضارب دچار بیماری روانی است و از بیماری اسکیزوفرنی رنج میبرده اما «عبد الله زکری» رئیس مرکز مبارزه با اسلامهراسی در فرانسه میگوید: این جوان درحالی که چاقو در دست داشته در حین حمله به این زوج مسلمان میگفته که «من الله هستم...من اسلام هستم».

دو روز قبل هم خبرگزاری فرانسه گزارش داد که در خلال دو هفته گذشته 50 مورد حمله علیه مسلمانان در فرانسه به ثبت رسیده است.

دو هفته پیش، سعید کواشی که از اتباع فرانسه و مقیم شهر پاریس، با بهرهگیری از آموزشهایی که سال 2011 در اردوگاههای القاعده در یمن دیده بود، به دفتر یک نشریه فکاهی به نام شارلی ابدو که کاریکاتورهای موهن از شخصیتهای دینی منتشر میکرد، حمله و 12 نفر را کشت.

پس از این حمله موجی جدیدی از اسلام هراسی در فرانسه به راه افتاد و این درحالی است که دولت پاریس یکی از حامیان سلفیهای تکفیری در سوریه برای مقابله با دولت دمشق به حساب میآید.

منبع:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
119
پاسخ ها
0
بازدیدها
173
پاسخ ها
0
بازدیدها