فلسفی قدم قدم تا وداع

• شروع کننده موضوع ا.ج
  • بازدیدها 274
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

ا.ج

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
595
امتیاز واکنش
15,713
«بسم الله النور»
سلام به همه ی کاربرای عزیز انجمن نگاه دانلود

مدتیه که در این فضای فرهنگی هستم؛ دوستانی پیدا کردم که به جرئت می تونم بگم، نظیرشون رو هیچوقت در دنیای واقعی پیدا نمی کنم!
مدت زیاد از عضویتم نمی گذره، ولی برای دلبسته شدن کافیه!

هدف از ایجاد این تاپیک، فقط برجا گذاشتن اثری از خودم بود؛ اما نه در بین موضوعات تالار، در ذهن و قلب دوستانم: )

این تاپیک رو تا زمان وداع پایانی ام با شما، ادامه میدم.

امیدوارم دوست داشته باشید.

:aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum:

پینوشت 1: لطفا پست در این تاپیک ارسال نکنید(اگه مطلبی مد نظرتون هست، برای بنده ارسال کنید)

پینوشت 2: اگه دوست داشتید، اون رو به دیگران معرفی کنید و در امضاتون قرار بدید.
پینوشت 3: اگه از جمله یا مطلبی خوشتون امد، میتونید با ذکر اسم نویسنده، اون رو استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید
امید جمشیدی

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • ا.ج

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    595
    امتیاز واکنش
    15,713
    قدم پایان: به کی قسم بخورم که کتاب خوندن خوبه؟!
    ما ایرانیا، از حیث تنبلی، سالها قبل به خودکفایی رسیدیم!
    اصولا کم پیدا میشه ایرانی رو ببیند که از پشتکار یه ژاپنی برخوردار باشه؛ اگر هم پیدا بشه،فرار مغزها می کنن!

کتاب خوندن، یه ضرورت مهم در هر کشوری محسوب میشه. در ایران این ضرورت مهم، آپشنه!
    منظورم اینه که، شما هیچوقت کسی رو نمی بینید که توی مترو یا اتوبوس کتاب بخونه یا هر جای دیگه! اگه همچین آدمی رو دیدید،بهتون تبریک میگم! شما یقینا ساکن یه ایالت آمریکایی هستید!

از یکی از بزرگان خونده بودم که: اگه کتاب بخونیم، چند بار زندگی می کنیم و اگه نخونیم یه بار. و تازه اون یه بار رو هم به ناشیانه ترین شیوه ی ممکن!
    به نظر من، اونایی که کتاب نمی خونن، صرفا زنده هستن و زندگی کردن رو یاد نمی گیرن.

یخورده کتاب خوندن، باعث بالا رفتن قند خون،ابتلا به سرطان ریه، نقرس یا جزام نشده! پس ترس از مرگ رو کنار بزارید و یخورده کتاب بخونید!

آخرین ویرایش:
    بالا