اخبار خودرو داخلی و خارجی لامبورگینی 12 میلیارد تومانی

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 162
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640

ABC.jpg

«یک ماشین خاص نام ببرید؟» اگر از شرکتکنندگان نمایشگاه ماشین پاریس سال ۲۰۱۰ همین سوال را بپرسید، مطمئنا پاسخ آنها چیزی جز «لامبورگینی سستوالمنتو» نخواهد بود!
به نظر ما که تولید محدود ۲۰ عددی این سوپر ماشین که تنها مشتریان قدیمی لامبورگینی اجازه خرید آن را داشتند، براحتی این گاو وحشی را شایسته لقب «یکی از خاصترین» خودروهای تاریخ میسازد! حال یک مژده برایتان داریم، ۳ میلیون یورو را کنار بگذارید تا تنها نسخه لامبورگینی سستوالمنتو که در ایتالیایی به معنی عنصر ششم (اشاره به کربن) است را از صاحب قبلیاش خریداری کنید!
2.jpg
به نوشته پدال، گاهی محصولاتی را در گوشههای اینترنت پیدا میکنید که هیچوقت در دنیای واقعی قادر به یافت و خرید آنها نخواهید بود. انجمنهای خرید و فروش معمولا پر از فرصتهای طلایی برای خرید همان چیزهایی است که همیشه آرزوی داشتنشان را داشتید، اما این یکی دیگر واقعا عجیب است! بد نیست که سری به این تاپیک انجمن 6speedonline- انجمنی مخصوص صاحبان نایابترین خودروها- بزنید تا حداقل با نحوه فروش گرانقیمتترین خودروهای جهان آشنا شوید!
3.jpg
این ۲۰ خودرو که در سال های ۲۰۱۰، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ به ترتیب معرفی، تولید و فروخته شدند، تنها برای مشتریان «قدیمی» و «قابل تایید از لحاظ مالی» لامبورگینی طراحی شدهاند و مطمئنا به جز شیخنشینهای مجاور جای دیگری آنها را پیدا نخواهید کرد! هنگامی که از فروشنده این خودرو در مورد محل زندگیاش (که برخی آن را قطر حدس زدند!) پرسیده شد، وی پاسخ داد: من اصلا جزو افراد خاص جامعه نیستم… من جزو طبقهی سلطنتی نیستم! من فقط یک آدم عادی مثل خود شما هستم! نه کمتر و نه بیشتر!
1.jpg
بگذریم از این که بیشتر و کمتر بودن انسانها اصلا ربطی به وضعیت مالی و «سلطان» بودن و یا نبودنشان ندارد؛ این خودروی تمام کربنی (مگر جز بدنه، سیستم تعلیق، میللنگ و شاسی چیز دیگری هم میماند؟) تقریبا به اندازه خودروهای کامپکت کوچک (Sub-Compact) وزن دارد و به لطف موتور بهبودیافته برادر بزرگترش، Gallardo، این سَبُکِ زیبا تنها در مدت ۲/۵ ثانیه صفر تا صدش را طی میکند!
4.jpg
البته در نظر داشته باشید که در بسیاری از کشورها استفاده از این غول ۵۷۰ اسب بخاری، غیر قانونی به شمار میآید و احتمالا شما نیازمند یک پیست اختصاصی و یا جزیرهی شخصیتان خواهید بود!

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
140
پاسخ ها
0
بازدیدها
191
پاسخ ها
1
بازدیدها