فوتبال خارجی لوکاکو: مورینیو و پوگبا باعث حضورم در یونایتد شدند

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 142
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
روملو لوکاکو، خرید جدید منچستریونایتد مدعی شد که رابـ ـطه نزدیکش با مورینیو و پوگبا از عوامل موثر در انتقالش به یونایتد بود.

به گزارش "ورزش سه"، لوکاکو پیش از این تحت هدایت مورینیو، مدت کوتاهی در چلسی بازی می‌کرد ولی نتوانست جایگاهی در تیم مورینیو پیدا کند و در نهایت از جمع آبی ها جدا شد و به اورتون پیوست. حال او مدعی شد که رابـ ـطه نزدیکش با مورینیو از عوامل مهم انتقالش به یونایتد بوده است.

او گفت:" از وقتی 10 ساله بودم دوست داشتم تحت هدایت مورینیو بازی کنم بنابراین فرصت دوباره کار کردن با او فوق العاده است. ما مدت هاست که در رابـ ـطه ایم. او به من توضیح داد که باشگاه چگونه است و چه انتظاری از من دارد. شما می‌دانید که ما تحت شرایط مختلفی کنار هم بوده ایم. مشخصا اولین باری که یکدیگر را دیدیم، من یک پسر بچه بودم و خیلی دوست داشتم که بازی کنم.

01208416.jpg

او تصمیم من که ترک تیم در آن مقطع بود را درک کرد. حالا 24 ساله ام، دیگر بزرگ شده ام. او پختگی را در من می‌بیند که در این سالها بیشتر شده است. بنابراین از اینکه فرصت دوباره بازی کردن را به من داده خیلی خوشحالم. من همیشه دوست دارم با بزرگان فوتبال کار کنم و او هم می‌داند که چگونه یک بازیکن را بهتر و بهتر کند.

فکر می‌کنم فرصت فوق العاده ای پیش روی من است. 24 ساله ام و هیچگاه جام بزرگی نبرده ام ولی خیلی دوست دارم عضوی از تیمی باشم که در جام های بزرگ شرکت دارد."

لوکاکو درباره تاثیر پوگبا گفت:" هفت یا هشت سال است که با پوگبا صحبت می‌کنم و حالا او هم در منچستر است. من در منچستر زندگی می‌کنم، خانه او خیلی به من نزدیک است و دائما یکدیگر را می‌بینیم. او به من توضیح داد که شرایط در یونایتد چگونه بوده است و همین باعث شد که ذهنم به سمت یونایتد گرایش پیدا کند."

برخی موضوعات مشابه

بالا