فرهنگی و هنری ماجرای ادامه دار بازیگر زن سینمای ایران و امیر تتلو

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 264
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
ادامه گرفتاری های چهره ها، با مردم، در شبکه های اجتماعی و ماجرای آمار فیک و قلابی/ حالا بهاره رهنما برای بهنوش بختیاری نوشت: «این بار قرعه به نام تو افتاد ولی تو اشتباه مرا تکرار مکن»/ ماجرای ادامه دار بازیگر زن سینمای ایران و امیر تتلو
6c8bad8f25eff0cfe5022e8788622e9b_M.jpg

کافه سینما- همانطور که پیش تر خواندید، بین بهنوش بختیاری و امیر تتلو بر سر تعداد فالوورهای اینستاگرامشان جدال کلامی پیش آمده است. این قضیه از جایی شروع شد که تتلو، آمار فالوورهای بختیاری را فیک دانست. پس از یادداشت های پراکنده این دو و طرفدارانشان درباره یکدیگر، حالا بهاره رهنما در یادداشتی در اینستاگرامش، بهنوش بختیاری را خطاب قرار داده و نوشته است:

بهنوش جان براي تو مينويسم : إبرهاي زود گذر هيچ فصلي را دوام نخواهد اورد ، ميدانم كه طعنه خورده اي و با وجود همه ارامش و مهرباني و دل صاف و چون كودكي كه داري سخت ازرده اي، عجيب است بعد از من و هانيه و چند نَفَر ديگر انگار اينبار قرعه آزار به نام تو افتاده اما از تو تعجب ميكنم تو كه به همه ما ياد دادي دنيا انقدر ها هم جدي نيست ، تو كه هميشه به من ميگفتي اگر غم لشگر انگيزد كه خون عاشقان ريزد من و بهار بهم تازيم و بنيادش بر اندازيم تو كه انقدر كار مهم داري كه با دل دريايي ات من ميدانم شب عيد قرار است چند خانواده را خوشحال و شاد كني!

تو چرا ازرده شدي دختر؟از اين گوش بشنو أز آن يكي در كن! تو قويتر و عميق تَر از من بودي درهجمه هاي اخير اينترنتي خواندن تكست هاي تو به من شور زندگي ميداد! حتي همين اخري شب أهداي جوايز فجر ، تو بازيگر نقش ملكه مصر نمايش من بودي و انقدر با وجود اينكه اولين بارت بود كه روي صحنه بودي خوش درخشيدي كه يكي از ياداوري هاي خوب نمايش زنان شكسپير هنوز هم كلوپاتراي قدرتمند آن نمايش است !

نازنينم أرام باش و اشتباه مرا مكن و به بازي ها ي كوچك وارد مشو! كمي بعد آن روزها سهراب حسيني دوست خوب شاعرم در جواب همه آن هجمه ها برايم نامه اي نوشت كه تا أبد مرا در مقابل چنين بازي هايي مصون از ورود كرد در صفحه خودش و همين جا هست بخوان أرامت ميكند بي شك .. در جاهايي از آن نامه سهراب نوشته: دشوارترين كار دنيا فهماندن چيزي به كسي است كه منفعتش در نفهميدن است و نزديك به اخر نامه نوشته : هر وقت از كسي عصباني ميشوم با خودم تكرار ميكنم :"أدمها بد نيستند فقط شبيه من نيستند"....

القصه من برايت دعا ميكنم اين روزهاي سخت بگذرد زود تَر وأرام باشي و از خودت ميخواهم يادت باشد :تو بهنوش جان بختياري ما هستي و همين

• پیشنهادات
  • CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12,639
    امتیاز واکنش
    28,246
    پشت پرده درگیری لفظی امیر تتلو و بهنوش بختیاری چه بود؟! / آخرین گفته های بهنوش بختیاری + عکس

345566543221.jpg

رویکرد خاص و عجیب جامعه ایران به شبکههای اجتماعی این روزها کار را به جدال بین چهرههای مشهور هم کشانده است. هنرمندان و ورزشکارانی که یک نفس میکوشند به لطایفالحیل و با انواع و اقسام عکس و سلفی، طرفداران بیشتری برای خود جذب کنند، در این زورآزمایی محبوبیت به مرحله مجادله مستقیم هم، با هم رسیدند.

درگیری مستقیم امیر تتلو و بهنوش بختیاری در شبکه اینستاگرام آخرین شاهکار صفحات فارسی این شبکه اجتماعی است که تا مرحله تهدید به شکایت هم بالا گرفته است.

حین این دعواها یکی از طرفین دیگری را به خرید فالوئر و لایک متهم کرد. حالا سوال اینجاست آیا از نظر فنی چنین امکانی در شبکههای اجتماعی وجود دارد؟ اگر این موضوع صحت داشته باشد میتوان به عنوان یک تکنیک نوین تبلیغاتی از آن استفاده کرد؟

ماجرا چیست؟

ماجرا از وقتی شروع شد که تعداد دنبال کنندههای بهنوش بختیاری با سرعت خیرهکنندهای افزایش یافت و به نزدیکی رکورد صفحه امیر تتلو رسیده است.

استاد تتلو تا قبل از آن از نظر تعداد دنبالکنندگان با اختلاف قابل توجه نسبت به سایرین بر بام صفحات فارسی اینستاگرام ایستاده بود.

این موضوع با توجه به تعداد پستهای دو رقمی او در طول روز و بیداریهای شبانهاش چندان عجیب هم به نظر نمیرسد. مشکل از وقتی شروع شد که بهنوش بختیاری به آمار او نزدیک شد و از مرز 900 هزار دنبال کننده هم رد شد.

به این ترتیب زنگ خطر برای امیر تتلو که تاکنون خود را در این زمینه بیرقیب میدید به صدا درآمد. بهخصوص این که صفحه اینستاگرام به نوعی برای این خواننده زیرزمینی به محل بیزنس غیررسمی هم تبدیل شده و سقوط از این جایگاه ممکن است برای او گران تمام شود. با همین استدلال او مدعی شد بهنوش بختیاری لایک خریده تا به رکورد او برسد.

همین پُست کافی بود که درگیری شدید بین این دو نفر و طرفدارانشان آغاز شود. در یک چشم به هم زدن زیر عکسهای بهنوش بختیاری پر شد از الفاظ رکیک و زننده. حتی این بازیگر تلویزیونی مدعی شد خارج از فضای مجازی چندین بار تهدید شده است.

این جدال پینگپنگی از سوی دو طرف درگیر ادامه داشت تا اینکه بهنوش بختیاری تهدید به شکایت کرد اما کمی بعد آبها از آسیاب افتاد و ماجرا فروکش کرد. بهنوش بختیاری در آخرین پست خود نوشته حاضر به بخشش است اما وای به روز کسی که با ایل بختیاری در بیفتد.

آیا امکان خرید فالوئر وجود دارد؟

پاسخ این سوال در یک کلام، مثبت است. سادهترین روشی که برای جمع کردن فالوئر به صورت سنتی از آن استفاده میشود، ایجاد صفحههای عمومی و گاهی نامتعارف و هنجارشکن، برای جذب فالوئر و سپس تغییر مشخصات صفحه است. اما این روزها متدهای به روزتری هم به بازار عرضه شده که با هزینهای ناچیز به شما کمک میکنند کلی فالوئر برای خودتان دست و پا کنید.

یا برای عکسهایتان تا دلتان بخواهد لایک جمع کنید. در این زمینه سایتهای متعددی به وجود آمدهاند که به سبک وبسایتهای فروش «ویپیان» به صورت آنلاین هزینه را دریافت میکنند و لایک و فالوئر شما را افزایش میدهند. از آنجا که این نوع خدمات یک سرویس جدید محسوب میشود، هنوز قسمتهای آن متغیر است.

مثلا جذب 500 فالوئر را ممکن است بین 14 تا 50 هزار تومان قیمت بدهند. خرید 500 لایک برای هر عکس هم بین 18 تا 35 هزار تومان آب میخورد. مدیر یکی از این وبسایتهای فروش فالوئر در مورد روش این کار توضیح میدهد: «فالوئرهایی که در سایتها فروخته میشوند پروفایلهای خارجی و غیرواقعی هستند.

یعنی یک شرکت واسطه خارجی تعداد زیادی اکانت غیر حقیقی ساخته و در ازای دریافت پول صفحات مورد نظر را لایک میزند. اگر دنبال جذب فالوئر بین کاربران ایرانی هستید تنها راه، تبلیغات در صفحههای پرطرفدار است.»

او در پاسخ به این سوال که آیا امکان انتقال فالوئر چند صفحه به یک صفحه خاص وجود دارد یا خیر میگوید: «از نظر فنی چنین امکانی وجود ندارد. فقط بعضی اکانتها اصطلاحا با هم تبادل میکنند. یعنی به طور توافقی برای ساعات مشخصی صفحه همدیگر را تبلیغ میکنند.»

تماشاگران

بهنوش بختیاری در آخرین پست خود با انتشار عکس زیر اعلام کرد که تا عید در شبکه اجتماعی خواهد بود :

p89is61snbp506s3bsmm.jpg

بختیاری نوشت:
    حسین آقا یکی از بهترین انسانهای روزگار..به من گفت دخترم دلت که شکست سرتو بگیر بالا..دل شکسته گوشه هاش تیز است..مبادا دل ودست ادمی رو که دوسش داشتی زخمی کنی..صبور باش و سکوت کن..باشه حسین آقا ی گل..من بغضم رو پنهان میکنم..رنجم را پنهان تر و میدانم که زمین گرد است..عشقولیا این مدت روزگار خوشی باهم داشتیم..و تنها راه ارتباطی همین پست ها و کامنتا با هواداران خوبم بود..
    از کسی بخصوص همکارام حمایت نمیخوام..جز بهاره رهنماااااااا که یار همیشگیم بوده ودلش مثل جواهر وجودش پاک پاک.و زهرا عاملي دوست شاعر من با اون قلب نقره اي و صورتيش .کار بدی نکردم که احتیاج به حمایت داشته باشم..مثل همیشه سرم رو راحت روی بالش میذارم..

اما خواستم بگم که به خواسته خودم و همسرم که عشقش رو با دنیا عوض نمیکنم با تمام احترامی که برای مردمم قائلم تا عید بیشتر در خدمتتون نیستم و امیدوارم روزی روزگاری بتونم دوباره انقدر صمیمی با شما در ارتباط باشم..

از پست های پر از حیله همكار عزیزم تشکر میکنم. .و از همینجا عذرخواهی میکنم از کسی که این مدت باهم دعوا ی کودکانه ای کردیم و باید بدونه که ما هردو انقدر بزرگ هستیم که عین آب زلال به سرعت نور عصبانیت رو فراموش میکنیم و بخشش...

من مثل سابق شمارو دوس دارم...این وسط خیلی چیزا از بعضی مردم..بعضی..فهمیدیم که مارو وسیع وپخته و دانا کرد..بسیار زیاد دوستون دارم و شل و پل همه مردم ایرانم..خوب و بد. .دشمن و دوست..خیلیا گفتن چرا یاعلی. میگی..علتش سوق دادن شما به کتاب علی ع نهج البلاغه است..این کتاب بدون ادا بگم مسیر زندگی منو عوض کرد..بیشتر از تمام عرفان هایی که دنبالش رفتم..معجزه در روح من اتفاق افتاد..اتفاق های درونی که توضیحش مشکله..کاش عدالت علی در این زمانه هم بود..

کاش منش و رفتار و معرفت رو خارج از هرگونه تعصب مذهبی از این کتاب یاد بگیریم..بحث من فقط اینه که دنیا بسیار زیبا و بی ارزشه..فقط یاد بگیریم دست همو بگیریم و همه از دست ودل وزبان ما در امان باشن..حسین آقا پدر خوبم با حرفاتون دل منو آروم کردی..شک ندارم تلفن خدا به من بودی..خدایا ازت دور شده بودم..هر شب بهت زنگ میزنم.

بسيار سپاسگزارم از آهنگي كه آقا امير به من و همسرم تقديم كردن.مثل هميشه كه كاراتون رو دوست داشتم اين آهنگم روي چشمم مي زارم.در پناه حق آرزوي سلامتي و موفقيت فراوان براتون دارم.و بيش تر از پيش دوستون دارم

پرشین وی

برخی موضوعات مشابه

بالا