جالب و دانستنی مالک فیس بوک مارک زوکربرگ و همسر باردارش +عکس

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 490
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
zuckerbergssc.jpg

مارک زوکر برگ و همسر باردارش در کاخ سفید

در بین 200نفر از سلبریتی های مشهور، سیاستمداران و نام های بزرگی که روز جمعه در ضیافت شامی که برای رئیس جمهور چینی جین پینگ در کاخ سفید برگزار شد، بنیانگذار شبکه اجتماعی فیس بوک یعنی مارک زوکربرگ و همسر باردارش دکتر پریسیلا چان نیز شرکت کردند.

پریسیلا در این ضیافت پیراهن بلندی از گیپور قرمز به تن داشت و نوزاد رو به رشدش کاملا از آن مشخص بود و آن پیراهن را با یک جفت صندل و کیف دستی مشکی ست کرده بود.

p5rscdgz58rehcvqez1m.jpg

این زوج در 31ام جولای در فیس بوک اعلام کرده بودند در انتظار به دنیا آمدن اولین فرزند خود که جنسیتش دختر است، هستند.
در این پست زوکربرگ علاوه براین اظهار داشت:"ما دو سه سال است که قصد داریم صاحب فرزند شویم ولی تاکنون سه بار دچار سقط جنین شدیم."

"تجربه غم انگیزی است و امیدوارم با اظهار مشکل خودمان به افرادی که آنها نیز مشکل ما را دارند، امید بدهیم و بقیه افراد نیز در به اشتراک گذاشتن داستان های خود احساس راحتی بیشتری پیدا کنند."

z57ntaxkjp80641bmk4.jpg

زوکربرگ و پریسیلا هنگام خروج از مراسم

زوکربرگ
همچنین در ادامه پست خود نوشت:"سیلا و فرزندمان هر دو سالم هستند و من به شدت هیجان زده هستم تا زودتر نوزاد دخترمان را ملاقات کنم"

"در عکس سونوگرافی به نظر می رسد انگشتش را به نشانه "عالی" برای من بالا بـرده است ، پس من از هم اکنون متقاعد شدم که او شبیه من می شود!"

پرشین وی

برخی موضوعات مشابه

بالا