فرهنگی و هنری متین ستوده:سروش صحت از هر لحاظ درجه ‏یک است

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 150
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
سریال «لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت و تهیه‏ کنندگی رضا جودی در غرب تهران در حال تصویربرداری است.
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]روزنامه صبا: سریال «لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت و تهیه‏ کنندگی رضا جودی در غرب تهران در حال تصویربرداری است. متین ستوده ازجمله بازیگران این مجموعه با اشاره به نقش خود در سریال جدیدش به ما گفت: من در سریال «لیسانسه‌ها» نقش دختری را بازی می‌کنم که با پدرش تنها زندگی می‌کند و نامزد مسعود یکی از شخصیت‌های اصلی قصه است که امیرحسین رستمی نقش آن را ایفا می‌کند و به ‏خاطر مشکل مسکن و کاری که مسعود دارد، هنوز نتوانسته‌اند ازدواج کنند.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)] [/BCOLOR]​
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
95-09-03enews1348.jpg
[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)] [/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]ستوده ادامه داد: «لیسانسه‌ها» سریالی با محتوای طنز موقعیت است. من نیز تا آخر سریال با گروه همکاری خواهم کرد و فکر می‌کنم نزدیک به یک‏سال دیگر کارمان ادامه دارد.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]بازیگر سریال «میکائیل» با بیان همکاری اش با سروش صحت افزود: من تجربه کار با رضا جودی را در سال گذشته با سریال «غیرعلنی» داشتم اما تابه‏ حال با سروش صحت کار نکرده بودم. کار کردن با صحت اتفاق خوبی است، او کارگردان بسیار بااخلاق، خوش ‏ذوق و از هر لحاظ درجه ‏یک است. لوکیشن کار نیز در حال حاضر در یکی از بیمارستان‏های غرب تهران است و تصویربرداری در آن‏جا انجام می‌شود.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]وی در ادامه گفت: الان زمان مناسبی برای پرداختن به پروژه‏ های دیگر نیست زیرا من تا 11-10 ماه آینده درگیر این کار هستم. قطعا نمی‏توان در این بین برای کاری که تا سال آینده فعلا مشخص نیست برنام ه‏ریزی کرد.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]متین ستوده در پایان از تفاوت نقشش در «لیسانسه ها» با دیگر کارهایی که تا به حال داشته است، گفت: کارهای قبلی من ازجمله آخرین سریالم در تلویزیون مجموعه اپیزودیک «در قصه‏ ها زندگی می‏کنند» بود که در آن یک نقش درام را ایفا کردم. بیشتر تجربه‌هایی که من داشته‌ام، درام بوده‌اند. مانند سریال «یادآوری» و «میکائیل». «لیسانسه ها» فرصت خوبی بود تا بعد از کارهای درام به یک کار طنز بپردازم، البته کاراکتری که بازی می‌کنم طنز نیست ولی اکثر بازیگران مجموعه و داستان طنز هستند. این تجربه برایم هم سخت و هم شیرین است. [/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]گفتنی است از بازیگران «لیسانسه‌ها» می‌توان از بهنام تشکر، بیژن بنفشه‌خواه، امیرحسین رستمی، هوتن شکیبا، امیر کاظمی، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، عزت‌اله مهرآوران، سیاوش چراغی‏پور و... نام برد. این اولین همکاری رضا جودی و سروش صحت در مقام تهیه ‏کننده و کارگردان است.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]مجموعه تلویزیونی «لیسانسه ‏ها»، داستان چهار جوان لیسانسه را که از طبقات مختلف جامعه هستند، روایت می‏کند. آن‏ها باهم دوست و رفیق هستند و در مسیر زندگی خود با مشکلات اجتماعی دست به گریبان می‏شوند و ما در این سریال برخی از مشکلات آن‏ها را در قالب طنز، نمایش خواهیم داد.[/BCOLOR]​

برخی موضوعات مشابه

بالا