فوتبال داخلی محمدی: کیروش برخلاف حرفها لیگ را به خوبی میبیند

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 132
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میلاد محمدی درباره چگونگی ورودش به فوتبال حرفهای که سال قبل رقم خورد و راهی که اکنون او را به تیم ملی رسانده گفت: سال قبل در این زمان سرباز بودم و در هیچ باشگاهی بازی نمیکردم. واقعا غیر خدا به هیچ چیز توکل نداشتم. در تپه های داودیه و پارک محلهمان در فلاح تهران تمرین میکردم و عضو هیچ باشگاهی نبودم.
وی افزود: میدانم که بازی در تیم ملی بعد آن روزها مثل یک رویا میماند. سال قبل چنین زمانی مثل بقیه مردم ایران داشتم از خانه بازیهای خوب تیم ملی در جام جهانی را از تلویزیون تماشا میکردم، اما الان خیلی خوشحالم که این فرصت را پیدا کردم که توانستم پیراهن تیم ملی را بر تن کنم. واقعا تلاش کردم تا بتوانم خودم را نشان بدهم.
محمدی درباره حضورش در لیگ برتر گفت: سال قبل به عنوان بازیکن تستی به راه آهن آمدم و توسط استیلی به فوتبال ایران معرفی شدم. قبل از راه آهن و پیش از فصل قبل در هیچ باشگاهی عضویت نداشتم و امسال برای اولین بار در لیگ بازی کردم. فوتبالیست در ایران خیلی زیاد است و استعداد زیاد داریم اما این راهی که طی کردم تنها دست تقدیر آن را رقم زد.
وی افزود: کیروش نشان داد بر خلاف حرفهایی که زده میشود لیگ و فوتبال ایران را به خوبی میبیند. حضور بازیکنان جوان در تیم ملی باعث میشود که سایر جوان ها هم انگیزه پیدا کنند تا بتوانند خودشان را به تیم ملی وارد کنند. در تمرینات هم کیروش بینظیر است. من در همین مدت سه هفته خیلی چیزها را برای اولین بار بود که میدیدم و خیلی چیزها از ایشان یاد گرفتم. بزرگترهای تیم هم خیلی از ما جوانترها حمایت میکنند و این کار ما را راحت تر کرد.
محمدی با اشاره به سخت بودن شرایط در حفظ پیراهن تیم ملی با توجه به رقابت موجود گفت: الان باید زحمتم را دو چندان کنم. خدا وکیلی وقتی دفعه اول دعوت شدم فکر نمیکردم که بتوانم در اردوی نهایی هم بمانم.
وی درباره نخستین تجربه پوشیدن پیراهن تیم ملی هم گفت: وقتی میخواستم برای اولین بار بازی کنم خیلی استرس داشتم. البته هنگامی که داشتم وارد زمین میشدم صحبتهای آقاجانیان به من کمک کرد استرسم کم شود. زمانی هم که رفتم داخل زمین توپ خورد به پایم و افتاد جلوی بازیکن حریف. بعد این صحنه به خودم آمدم و حتی یک توپ هم از دروازه بیرون آوردم. امیدوارم کیروش هم از عملکردم راضی بوده باشد.

برخی موضوعات مشابه

بالا