اخبار متفرقه مراسم ازدواج زنی بخاطر کمبود خاستگار

• شروع کننده موضوع مهرسا
  • بازدیدها 360
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

مهرسا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86
امتیاز واکنش
74
L132731634312.jpg

زنی تایوانی به دلیل كمبود خواستگار تصمیم گرفت بدون حضور داماد مراسم ازدواج خود را برگزار كند!
«چن وی یه» كه به نظرش برای برگزاری جشن عروسی به جناب داماد نیازی ندارد، در روز مقرر پیراهن سفیدش را بر تن میكند، دست گلش را برمی دارد و در یك سالن مجلل، عروسیاش را به همراه 30 نفر از دوستان جشن میگیرد! این خانم 30 ساله كه كارمند موفق یك دفتر تجاری در تایپه است، در پیدا كردن مرد مناسب زندگیاش به هیچ عنوان موفق نبود اما از آنجا كه دیگر نمیتوانست فشارهای اجتماعی را برای مجرد بودن تحمل كند خودش با خودش ازدواج كرد.به گزارش پارس ناز چن میگوید:« 30 سالگی برای من یكی از بهترین دورههای زندگی است. شغل عالی و تجربیات موفقی دارم اما هنوز هیچ شریكی برای زندگی ام پیدا نكردهام. خب، چه كاری از دستم بر میآید؟

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

این تصمیم به معنای مخالفت من با ازدواج نیست. فقط امیدوارم با این كار بتوانم با باورهای غلط جامعه سنتی در این مورد مبارزه كنم. اینكه مردم با دیده تحقیر به من نگاه كنند یا لقبهای نامناسب بدهند شایسته هیچ زنی نیست.» بعد از اعلام خبر ازدواج 3600 پوندی این
، یك كمپین آنلاین مخالف در اینترنت برای موارد مشابه راه اندازی شد. زنان تایوان بعد از رسیدن به وضعیت با ثبات و موفق اقتصادی و شغلی دیرتر و كمتر ازدواج میكنند و این مسئله دولت این كشور را در مورد كاهش نرخ تولد و تاثیر روی باروری به شدت نگران كرده است.

به گزارش رسانههای محلی در تحقیقاتی كه سال جاری انجام شده است تنها دو پنجم زنان تایوان عنوان كردهاند كه به نظرشان خانمهای متاهل نسبت به مجردها زندگی بهتری دارند. «چن» كه برای ماه عسل انفرادیاش قصد سفر به استرالیا را دارد میگوید:«فقط امیدوارم انسانها برای خودشان احترام بیشتری قائل شوند تا برای حرفهای دیگران.» مادر او در ابتدا به حضور یك داماد در
اصرار و تاكید داشت اما مدتی بعد قید حضور در جشن ازدواج دخترش را زد. به هر ترتیب خانم «چن» نمیتواند ازدواج با خودش را به شكل رسمی ثبت كند و اگر بعدها مرد مناسبش را پیدا كرد باید دوباره ازدواج كند.

برخی موضوعات مشابه

بالا