جالب و دانستنی مردی که برای دیدن عشقش ده هزار کیلومتر با دوچرخه سفر کرد

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 150
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
مردی که برای دیدن عشقش ده هزار کیلومتر با دوچرخه سفر کرد
بیش از ۴۰ سال پیش، داستان عاشقانه زیبایی بین یک هنرمند هندی و یک زن جوان سوئدی آغاز شد. این زوج زیبا بعد از شکست همه موانع همچنان در کنار هم هستند. و اما داستان عاشقانه آن‌ها:

1687191_742.jpg

پرادیومنا کومار در سال ۱۹۴۹ در‌ یک روستای دورافتاده در هند به دنیا آمد. پس از تولد او یک ستاره شناس پیشگویی کرد که او با یک زن نوازنده از یک کشور دور ازدواج می‌کند که زیر برج فلکی ثور به دنیا آمده و یک جنگل دارد. کومار می‌گوید: «من این پیشگویی را واقعا باور کردم و اکنون می‌دانم که همه چیز در این سیاره از پیش برنامه ریزی شده است»

1687192_452.jpg

کومار روزی را که پیشگویی به حقیقت پیوست رابه وضوح به یاد دارد. ماجرای زیبا از ۱۷ دسامبر ۱۹۷۵ شروع شد. در آن زمان کومار یک هنرمند خیابانی بود. زن زیبای بلوندی با چشمان آبی به نام شارلوت از او خواست پرتره اش را بکشد. کومار می‌گوید: «وقتی او مقابل سه پایه من قرار گرفت احساس بی وزنی می‌کردم، کلمات نمی‌توانند احساسات مرا بیان کنند. چشمان او آنقدر آبی و درشت بود که احساس می‌کردم درون مرا می‌بیند.»

1687193_190.jpg

مرد جوان مضطرب اولین بار نتوانست زن رویاهایش را به درستی بکشد بنابراین از شارلوت خواست یک روز دیگر بیاد. شارلوت سه بار دیگر نزد او رفت و کومار سه پرتره از او کشید. بعد از دومین بار من حس کردم او زن خارجی اسرارآمیزی که زیر برج فلکی ثور به دنیا آمده، جنگل دارد و همان طور که پیشگو گفته بود فلوت می‌زند. کومار به او گفت: «تو همسر من خواهی شد. سرنوشت مقدر کرده که ما یکدیگر را ببینیم.»

1687194_916.jpg

شارلوت که آن زمان ۱۹ ساله بود از این حرف‌های غیرمنتظره نترسید. آن‌ها دو سه هفته با هم بودند تا اینکه شارلوت به سوئد برگشت.

1687195_103.jpg

کومار مصمم و جوان تصمیم گرفت اجازه ندهد داستان عاشقانه آن‌ها اینجا به پایان برسد. پس از یک سال و نیم دوری، هنرمند جوان همه چیزش را فروخت و یک دوچرخه خرید. با پول بسیار کم و با کمک چند فرد مهربان توانست ده هزار کیلومتر سفر کند تا شارلوت را ببیند. او می‌گوید: «بزرگترین مانع افکار من بودند و تردیدهایم».

1687196_164.jpg

بالاخره آن‌ها ازدواج کردند و اکنون ۴۰ سال است که با هم زندگی می‌کنند. آن‌ها دو فرزند دارند و عشفشان از همیشه محکم‌تر است.

1687198_418.jpg

1687199_435.jpg

1687200_468.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا