مرد دنیای مجازی من

setareh.afshar

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
372
امتیاز واکنش
1,890
روانشناس نیستم اما کتابهایی در این زمینه نوشتم

که دیدگاه من را به چالش کشیده

قصد دارم اینجا قرارشون بدم

q3uf_marde-donya.jpg

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • setareh.afshar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    372
    امتیاز واکنش
    1,890
    مرد دنیای مجازی من آمده ام برایت حرف بزنم آمده ام برایت از خودم بگویم آمده ام بگویم شخص مهمی نیستم اما افکار مهمی در سر دارم. مرد دنیای مجازی من ادعا میکنی شکست خورده ای، در دنیای مجازی غمهایم را تایید میکنی و بازنشر، در دنیای مجازی سعی میکنی با شوخ طبیعیت مرا بخندانی و غم را از دلم بزدایی. اما در دنیای واقعی باعث وحشتم میشوی. در دنیای مجازی به من امنیت میبخشی و در دنیای واقعی امنیت را از من می ربایی. چگونه باورت کنم وقتی اینجا از عشق میگویی و در دنیای واقعی ه*و*س را برایم به تصویر میکشی؟ مرد دنیای مجازی من باورت از من چیست منی که برای تکمیل تو آفریده شده ام ه*و*س من رنگ ه*و*س تو نیست ه*و*س من همانند ه*و*س یک کودک است اما آن قسمت از ه*و*سش که مادرش را برای محبت و جبران بی پناهی طلب میکند ه*و*س کودکی که ضربه ای به تو وارد نخواهد کرد. ه*و*س من داشتن آ*غ*وش مهربان و امن توست. ه*و*س من ب*و*س*ه های عاشقانه ای است که با وجد نثارم کنی. ه*و*س من خود توست بودنت دیدنت ب*و*ییدنت ب*و*سیدنت. ه*و*س من ضربه ای به تو نمی زند، اما ه*و*س تو آن قسمت از ه*و*س کودک است که شیر مادر را تنها برای سیر کردن خود طلب میکند سیر که شد به خواب میرود و در رویای کودکانه اش فرو میرود و وجود مادر را تا گرسنگی بعدی فراموش میکند. این را میدانستی که کودک وقتی گرسنه است حتی برایش مهم نیست که چه کسی به او شیر میدهد ولی وقتی احساس کمبود محبت و ن*و*ازش میکند تنها مادر خود را طلب میکند؟ تفاوت ه*و*س تو و ه*و*س من در همین است ه*و*س تو مرا نابود میکند هستیم را از بین میبرد هستی من همان چیزیست که قرار است تورا تکمیل کند هستی من ز*ن*ا*ن*گ*ی من است هیچ فکر کرده ای اگر بخواهی هم نوع مرا برای تکمیل خود انتخاب کنی به دنبال پاک ترین نوع من هستی، چگونه میخواهی پاکترینمان را جدا کنی وقتی هم نوع تو در فکر د*ر*ی*د*ن هم نوع من است؟ مرد دنیای مجازی من کار را به جایی کشانده ای که هم نوع من در دنیای مجازی ت*ن میفروشد هم چون کالا خود را در دید تو قرار میدهد برایت ع*ش*و*ه میکند تا شاید کودک درون تو ه*و*س داشتنش را بکند میدانی چرا ه*م جنس من اینگونه خود فروش شده است چون زن بودنش را خیلی وقتها پیش فروخته است برای هم نوع تو ع*ش*و*ه میکند بی آنکه بداند چه شکلی هستی به دلش مینشینی چه تفکری داری تفاهم اینجاست که معنایش را از دست میدهد تنها فقط میخواهد توسط تو خریده شود تو را تیغ بزند چون تیغ خورده است یا به گدایی احساس تو از سر ه*و*ست بنشیند چون کمبود احساس را تجربه کرده است. هم جنس من نمیداند که اینگونه به جایی نخواهد رسید نمیداند محبت تو به مدت همان چند ساعتیست که برای ع*ش*ق*ب*ازی طلبش میکنی. مرد دنیای مجازی من برای یک بار هم که شده بی ه*و*س به من نگاه کن من میتوانم بی دریغ محبتت کنم من میتوانم تکیه گاهت باشم من میتوانم مادر کودکت باشم و مادر بزرگ نوه هایت من میتوانم تورا تکمیل کنم و از ه*و*ست عشق بسازم. تو اینگونه نیستی که نشان میدهی میتوانی مثل دنیای مجازیت پاک باشی و افکار پ*ل*یدت را کنار بگذاری میتوانی باعث افتخار من شوی نه شرم من باور کن میتوانی فقط کافیست اراده کنی و به ه*م ج*نسان فروخته شده ی من نگاه نکنی فقط کافیست به هم نوعان من که خود را حراج نزده اند نگاه کنی یا حتی به آن دسته از هم نوعانم که خود را فروخته اند نگاه درستی کرده و آنها را از منجلاب ه*ر*ز*گ*ی نجات دهی.

مرد دنیای مجازی من بگذار فکر کنم

نام مردی که بر رویت گذاشته اند واقعیست نه مجازی.

پایان

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا