فوتبال داخلی مرزبان نامه خداحافظی نوشت

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 147
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پدیده، در پی جدایی علیرضا مرزبان از باشگاه پدیده خراسان وی با انتشار متنی از هواداران فوتبال در خراسان خداحافظی کرد. در جلسه ای که امروز برگزار شد هر دو طرف بر سر عدم همکاری با یکدیگر به توافق رسیدند. پس از پایان همکاری مرزبان با باشگاه پدیده خراسان، وی متن زیر را به منظور خداحافظی با هواداران فوتبال در اختیار سایت رسمی باشگاهورزشی پدیده خراسان قرار داد.
به نام خالق مهربانی هامردم عزیز و مهربان خراسان و هواداران با شخصیت و محبوب پدیده2 سال بود که افتخار آن را داشتم تا در کنار شما باشم و حال زمان آن فرا رسیده است تا خداحافظ بگویم. با تشکر فراوان و آرزوی موفقیت برای مدیران و سلامتی برای بازیکنان عزیزم و آرزوی سعادت برای شما مردم عزیز خراسان با شما خداحافظی می کنم.من در این مدت همواره خود را یک مشهدی و خراسانی می دانستم و خواهم دانست و به عشق و شوق شما در این تیم فعالیت خودم را آغاز کردم و همیشه به یاد شما خواهم بود.
امیدوارم تیم پدیده خراسان همواره در فوتبال ایران بدرخشد و این شایستگی را داشته باشد که شما هواداران همواره در کنارش باشید.یار وفادار شما ـ علیرضا مرزبان

برخی موضوعات مشابه

بالا