حیوانات اهلی معرفی سگ هایی که باید ازشون بترسی

Niloo_ab

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
21
امتیاز واکنش
61
سلاملکم ، خوبین خوشین
اقا (خانوم) امروز میخوام چندتا نژاد سگ بهتون معرفی کنم که اگه اتفاقی گذرتون بهشون افتاد اصن سر به سرشون نزارین

گرگاس ( wolf dog )
نژادی که از جفتگیری گرگ ها و سگ ها به وجود امده است . این نژاد مهاجم که هوش و ذکاوت سگ و نترسی و شجاعت گرگ را در خود جای داده است اگر دیدین فرار کنین به نفعتونه

قفقازی ( Caucasian )
این نوع سگ جز سگهای ماستیف و سگهای کار نیباشد . آنها سگ های بسیار خوبی برای نگهبانی هستند و صدای بلند و آلارگونه این نژاد ، صاحبش را از عنواع خطرات به موقع اگاه خواهد کرد .

پیت بول ( pitbull )
نگهداری این نژاد بخاطر پیشینه اش در ۵۰۰ شهر آمریکا ممنوع شده اما این نژاد با اینکه مهاجم بسیار هم مهربون

کین کورسو ( cane corso )
جثه اش متوسط و هیکل تنومند و محکمی داره با عضلات کشیده و قدرتمند که در نیروی پلیس هم ازش استفاده میکنن . زیاد سر به سرشون نزارین

روتوایلر ( rottweiler )
این نژاد پرطرفدار یکی از بهترین و شجاع ترین سگ های دنیا هستش که اگه عصبی بشه میتونه فاجعه درس کنه ، بهتون پیشنهاد میدم با این نژاد شوخی نکنین

آلابای ( the albai )
این نژاد برای هدف های متععددی از قبیل محافظت از دام ، حفاظت شخصی و اموال ، همراهی و کار نظامی استفاده میشود ، چون هیکل بزرگی داره واقعا ترسناکه

دوبرمن ( doberman )

از قوی و باهوشیش و امادگی بدنیش نگم براتون شما فقط رخو ببین حساب کار دستت میاد دوبرمن ها یکی از زیباترین نژاد های سگ هستن

و در اخر بچها واقعا عذرخواهی میکنم ازتون من چون با گوشی وارد میشم نمیدونم مشکلش چیه که نمیتونم عکس بزارم قول میدم براتون ویرایشش کنم به زودی

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
3,234
پاسخ ها
0
بازدیدها
380
پاسخ ها
0
بازدیدها