نقد رمان معرفی و نقد رمان ماکسوس ( جلد دوم لرزیدن قلب یک پری) | pariafsa کاربر انجمن نگاه دانلود

در انتخاب محدودیتی نیست

• ریتم رمان کنده :(

• ریتم رمان تنده :/

• ریتم رمان رضایت بخشه :)

• شخصیت پردازی عالیه

• شخصیت پردازی خوبه

• شخصیت پردازی بده

• قلم : عالی :)

• قلم : خوب :)

• قلم : متوسط :)

نتایج فقط بعد از شرکت در نظرسنجی قابل رویت است.

پ.وانیث

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
635
امتیاز واکنش
43,771
مشاهده پیوست 164588

نام
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
: ماکسوس ( جلد دوم لرزیدن قلب یک پری)

نویسنده: pariafsa کاربر انجمن نگاه دانلود
ژانر
: فانتزی، تخیلی، عاشقانه، معمایی
ناظر تایید کننده: @سییما

خلاصه:

سرنوشتی که پس از قتل عام والاستاریان در عالم اشباح، پیچ و تاب خورد؛ تا گره ای شود بر سر راه یک" کموریس" به نام "آسفالیس" !
آسفالیس کسی است که در دل جنگل اسرار آمیز زندگی می کند. در قبیله ای به نام کموریا. او در یک روز و طی حادثه ای، تصمیم میگیرد تا برای گرفتن انتقام از شلهاس، به عالم اشباح برود اما قبل از گرفتن انتقام از شلهاس باید از چیزهای گنگ اطرافش سر در بیاورد؛ چرا که...

مشاهده پیوست 166292
ماکسوس/Maxsus _ به معنای "خاص" _ رمانی است که در ادامه جلد اولش ( لرزیدن قلب یک پری) نوشته شده و برای لـ*ـذت بردن از آن بهتر است نخست جلد اول آن مطالعه شود .

توجه: تمامی " اسامی" و مکان ها و موجودات ساخته تخیل نویسنده است.

کموریس:
موجودی ما بین شبح و قوچ !
آنها شاخ های شیشه ای و پیچ خورده ی قوچ مانندی دارند. گوش های آهویی پرز دارشان با بالارفتن سن، به گوش های نوک تیز و خالی از پرز بدل می شود.
اغلب رنگ پوستشان یاسی رنگ و گاهی مایل به بنفش است. هیکل باریک و بلندی دارند؛ این موضوع برای زنان و دختران بیشتر به چشم می آید و ساکن قبیله ی مرکزی جنگل اسرار آمیز هستند که نامش کموریا ست.

تاپیک رمان:

جلد اول :

ممنون از اینکه به صفحه نقد رمان سری زدید.
امیدوارم با نقد های سازندتون شماهم به همراه من در بهبود سطح کیفی رمان شریک باشید. ممنون:aiwan_light_heart: :aiwan_lggight_blum:

پیوست ها

• maxsus,pariafsa.ماکسوس.png
    maxsus,pariafsa.ماکسوس.png
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 138
آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • «n-i-y-a»

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,909
    امتیاز واکنش
    53,694
    به نام خدا

نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده
    -خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم
    -تند تند پست بزار
    -تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن
    و...........

برای درخواست نقد توسط "شورای نقد انجمن نگاه دانلود" می توانید به تاپیک زیر مراجه نمایید:

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد

36598

parinazam

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12
    امتیاز واکنش
    32
    سلام خسته نباشید رمانت عالیه اما کاملا یه موضوع متفاوته تاالان هیچ اشاره ای به گذشته نشد یااینکه اونا چیشدن بالاخره قسمت اول بنظرم خیلی قشنگ تر وجالب تر بود امیدوارم اینم مثه لرزیدن قلب یک پری باشه میدونم جلد دومشه اما موضوعش متفاوته انگار ک اصلا ربطی به موضوع اولت نداره بازم میگم قلمت عالیه جذب میکنی خواننده رو موفق باشی❤

پ.وانیث

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    635
    امتیاز واکنش
    43,771

سلام عزیزم. مرسی سلامت باشی:aiwan_light_heart:. باعث افتخاره منه که میبینم از لرزیدن قلب یک پری اینقدر استقبال شده و خیلی خوشحالم که از جلد دوم هم خوشتون اومده. بازهم ازت ممنونم که وقت گذاشتی و نقد کردی. موفق باشی:aiwan_lggight_blum:
    اما راجب اون چند نکته ای که بهش اشاره کردی باید توضییح بدم :)
    چون میدونستم دیر یا زود بهم میگید که جلد دوم هیچ ربطی به جلد اول نداره و...خب همین جا بزار چیزهایی رو بهت بگم که ممکنه جواب سوال خیلی ها باشه:

۱_ جلد دوم به هیچ عنوان جدا از جلد اول نیست و کاملا در ادامه جلد اوله. اینو منه نویسنده که میدونم در ادامه چه اتفاقاتی قرار بیافته، بهش واقفه پس " بهم اعتماد کنید".
    ۲_ یادتون نره که گفتم جلد دوم سوپرایزطوره. خب خوشبختانه همینطور هم داره میشه! مخصوصا که نظراتونو میخونم میبینم اصلا نکاتی که تو رمان می نویسم کشف نمی کنید! می ترسم وقتش که برسه و متوجه اون سوپرایزه بشید و... :/
    پس با دقت بخونید ^^

۳_ جواب ها درست جلو چشماتونه! :aiwan_light_mega_shok:
    ۴_
    نکته آخر هم اینه: همیشه نقدم کنید. راجب ماکسوس نظر بدید و ابراز احساسات کنید. من نویسنده تک بعدی ای نیستم. به شدت نیازمند نظر خواننده های عزیزم هستم. همینطور که شما انتظار پست گذاری دارید من هم انتظار دارم نظر بدید . :aiwan_light_give_rose:
    باشد که رستگار شویم:aiwan_light_blumf:

efaeghe

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    0

سنجاقکـــــ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    168
    امتیاز واکنش
    681
    سلام. می تونید از لینک زیر استفاده کنید:

انجمن 'رمان ماکسوس (جلد دوم لرزیدن قلب یک پری) | pariafsa کاربر انجمن نگاه دانلود' https://negahdll.top/threads/رمان-ماکسوس-جلد-دوم-لرزیدن-قلب-یک-پری-pariafsa-کاربر-انجمن-نگاه-دانلود.293258/

برخی موضوعات مشابه

بالا