طراحی داخلی معرفی کلبه ای روستیک در دل جنگل

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 225
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
اگر بپرسید رویایی ترین کلبه تفریحی کدام است، شاید کلبه عکاس «رُزی هابرل» Rosie Haberl در کانادا را به شما معرفی کنیم. این کلبه با وجود آنکه هنوز تکمیل نشده، حقیقتا زیباست و مکانی دوست داشتنی و بی نقص برای تفریحات «رزی» و همسر و چهار فرزندش است.

474733_294.jpg

اکسسوری های خواستنی

این کلبه واقع در «منیتبا» (Manitoba)- یکی از استان های کانادا، در زمین های خانوادگی رزی ساخته شده و «تکه ای از قلبشان» است. رزی می گوید: «اینجا مکانی است برای جمع خانوادگی ما، که مدتی از زندگی روزمره مان فاصله بگیریم و از با هم بودن لـ*ـذت ببریم».

474734_136.jpg

رزی که عشق وسایل آنتیک است، این کمد را از عتیقه فروشی The White House Boutique خریداری کرده است.

474735_950.jpg

گل میز پر از نقش و رنگ که به عنوان «میز کناری» مورد استفاده قرار می گیرد.

474736_434.jpg

رزی در مورد دکور دیواری غیر سنتی اش می گوید: «من کاغذدیواری های مختلفی را از عتیقه فروشی ها خریده، و لایه لایه بر هم چسباندم و برای آنکه ظاهری قدیمی به دیوار ببخشم، قسمت هایی از آن را پاره کردم».

474737_168.jpg

روتختی گرم و نرم خریداری شده از عتیقه فروشی، گرمابخش شب های سرد کانادا است.

474738_875.jpg

ترکیبی از پارچه های مختلف گل گلی بر روی تختخواب، فضایی زیبا و نوستالژیک ایجاد کرده است.

474739_858.jpg

شمع های روشن که بجای آباژورهای کناری در شب مورد استفاده قرار می گیرد.

474745_541.jpg

رزی برای آنکه جلوه روستیک کلبه را بیشتر کند، دیوار را به چندین آویز دیواری قدیمی مزین کرده است.

474746_151.jpg

نگهداری اسب ها که یکی از علاقه مندی های خانواده رزی است.

474747_719.jpg

رزی می گوید: «آرزوی مادرم این است که روزی به هر یک از بچه هایش یک کلبه هدیه بدهد. یک فضای کوچک که متعلق به خودمان باشد، آن را تزیین کنیم و اسمش را خانه بگذاریم».

474748_485.jpg

خانواده بزرگ رزی هر ساله به کلبه خانوادگی شان سر می زنند. رزی می گوید: «یکی از بهترین برنامه های خانوادگی مان این است که یک آتش بزرگ روشن کنیم و دور آن جمع شویم و شیر و کیکی که همسرم پخته را می خوریم».

474749_236.jpg

رزی می گوید: «راه درازی در پیش است؛ قصد دارم به تدریج به تمام رویاهایم جامه عمل بپوشانم»!

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

برخی موضوعات مشابه

بالا