فوتبال داخلی موج جدید حمله های کی روش!

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 103
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
سلام بر همه
قبل همه چی خواستم بگم من این مصاحبه رو از روزنامه گل دیدم بعد متنش رو از ورزش3 برداشتم
منابع اینا بودن دیگه...

چند ساعت بعد از صعود با صدرنشینی از گروه D سرمربی پرتغالی تیم ملی در حاشیه اولین تمرین بار دیگر صحبت های تندی بر زبان آورد.
به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی روش با تساوی بدون گل و با استراتژی ویژه خود توانست ایران را بالاتر از عراق با امتیاز مشترک اما تفاصل بهتر به مرحله یک هشتم نهایی برساند تا مسیر آسان تر تا فینال پیش روی تیم ملی قرار بگیرد. چند ساعت بعد از بازی حساس با رقیب همسایه در آل مکتوم بار دیگر کارلوس کی روش با تاختن به منتقدان و مخالفانش در ایران مدعی شد برخی ها به دنبال ضربه زدن به او دستیارانش هستند و در این راه شخص اول ورزش ایران هیچ ورودی نداشت چون تصمیم به ماندن من در تیم ملی ایران ندارد.

بعد از پیام تشکر رهبرانقلاب علیه من شدند
یک واقعیت وجود دارد آن هم این است که خواسته وزیر محترم ورزش ایران این نیست که کارلوس کی روش در تیم ملی بماند. ایشان در حالی که باید تحت هر شرایطی از من، تیمم و همه همکارانم حمایت می کردند هیچ گاه این زحمت را به خود ندادند و مهم تر از همه برنامه های آماده سازی مد نظر من را با تردید اجرایی کردند، برنامه ای که ضربه های زیادی خورد تا تیم آن گونه که باید آماده وارد امارات نشود. بعد از پیام تشکر رهبر انقلاب بعد از جام جهانی، وزارت ورزش کاملاً علیه من شد.

وزیر ورزش نخواست به تفرقه ها پایان بدهد
باید اعتراف کنم اگر تفرقه و مسائلی از این قبیل در چندماه گذشته فوتبال ایران را در برگرفته است تنها مسئولش وزیر محترم ورزش و جوانان ایران است که هیچ گاه نخواستند به این ماجراها ورود کنند. شما الان شاهد هستید که به غیر از یک باشگاه خاص در لیگ برتر بقیه باشگاه ها از همه مسائل رقم خورده گلایه دارند.

با دروغ پراکنی دنبال ضربه زدن به تیم ملی بودند
چه شخصی از سوی یک سری رسانه و روزنامه خاص به همراه آقای مسعودی در حال بهره بردن است؟ چه اشخاصی در این بی نظمی و دروغ پراکنی هایی که در هفته های منتهی به جام ملت ها رقم خورد در حال بهره بردن هستند؟ به نظر شما راه افتادن داستان هایی همچون آلکساندر، میک درموت و حتی ماجرای بازی احتمالی با آرژانتین بدون برنامه ریزی برای تیم ملی به راه افتاد؟ نه همه اینها از سوی یک نفر خاص هدایت می شود. به نظر شما آن نفر خاص و باشگاهش تحت حمایت مستقیم چه کسی می تواند این گونه پیش برود؟

مردم نان سر سفره ندارند آن وقت فرست کلاس می گیرند
(باید بگم این جمله هم اشتباه و شاید شیطنت رسانه هاس!
اصلا موضوع بحث مردم نبودن؛کادر تیم ملی بودن!
بعد هم اصلا عبارت نان سر سفره ندارند رو نگفت فقط گفت که برنامه های آماده سازی ما رو به هم زدن،امکانات پایه رو هم ما نداریم و مبحث حقوق های کادر تیم ملی رو گفت البته با کمی اغراق!اصلا حرفی از غذای مردم نزد!
یه زن و بچه مترجم اضافی ترجمه کرد که فقط مردم ایران با زن و بچه نیستن،کادر تیم ملی هم میتونن زن و بچه داشته باشن)
این و گفتم که فقط بگم خیالتون راحت باشه،نه به فکر مردمه،نه از مردم دفاع کرده!
)
وقتی ما حتی مشکلات پایه ای در راه آماده سازی تیم ملی ایران داریم، وقتی مردم کشور ایران، مردانی که در راه تامین غذای سر سفره خانواده های خود در مضیقه هستند آن هم به خاطر مشکلات اقتصادی می بینیم که به این فرد و باشگاهش اجازه داده می شود پرواز فرست کلاس به ژاپن داشته باشند! با این وجود من و شاگردانم در تیم ملی همه کاستی ها را به جان خریدیم و یک مطلب را باید خطاب به مردم ایران با صراحت بیان کنم آن هم این که ما تا پایان جام ملت ها با قدرت تنها برای شادی طرفداران واقعی مان می جنگیم.

مسعودی هم جزو مهمی از آن سیرک است
الان زمان آن است افرادی که در دوسال گذشته احترام، شخصیت و غرور ملی ایران را زیر پا گذاشته و هر کاری دل شان خواست با ما انجام دادند، نام شان علنی شود. می خواهم با صراحت پیرامون آقای مسعودی صحبت کنم. همان فردی که آن تصویر و دروغ را در فینال لیگ قهرمانان به راه انداخت. ایشان هم وصل است به همان سیرکی که در فوتبال ایران توسط گروهی خاص راه افتاده است! واقعا فکر می کنید این سیرک با اجازه چه کسی کارش را انجام می دهد؟

به تاج گفته بودند که من نباید باشم
حالا می خواهم به صورت شفاف درباره این گمانه زنی ها توضیح دهم. تنها مطلبی که الان می‌توان بگویم این است که شش ماه پیش فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت قرارداد من با این تیم شش ماهه باشد. این تصمیمی بود که گرفته شد و در آن برهه من احساسم را با آقای تاج در میان گذاشتم. اما این خواسته ای بود که از طرف فدراسیون و آقای تاج گرفته شد. الان باید بگویم چیزی را فهمیدم که اگر آن موقع می فهمیدم هرگز قراردادم را با تیم ملی تمدید نمی کردم و آن هم این است که وزارت ورزش هرگز به دنبال ثبت قرارداد با من نبود. مطلبی که آن موقع نمی دانستم و الان فهمیدم این است که به آقای تاج گفته شده بود که قرارداد با من تمدید نشود.

می دانستم برخلاف میل وزیر در ایران نمی ماندم
من اگر این مطلب را می‌دانستم هرگز در ایران نمی ماندم. نمی خواستم برخلاف میل جناب آقای وزیر باشد. آقای تاج قبل از این به من گفته بودند که چرا از تیم ملی و فدراسیون حمایتی نیست. من هم اصلا دوست نداشتم به فدراسیون و یا تیم ملی آسیبی وارد شود. آقای سلطانی فر به هر دلیلی برنامه و یا گزینه ای دیگر دارند.

بخواهیم قهرمان شویم، باید همه قدرت ها را شکست دهیم
"کره جنوبی شاید خوشحال باشد که در سمت دیگری از جدول قرار گرفته و فقط شاید در فینال به ایران برخورد کند. آیا تیمی هست که دوست نداشته باشید قبل از فینال ایران با آن بازی نکند؟" این سوال یک خبرنگار خطاب به کی روش بود. سرمربی پرتغالی هم اینطور پاسخ داد و گفت: شما نمی توانید تبدیل به بهترین شوید، اگر بهترین ها را به چالش نکشید. شما نمی توانید تبدیل به بهترین شوید، اگر بهترین ها را شکست ندهید. اگر ما بخواهیم قهرمان آسیا شویم، باید بهترین ها را شکست دهیم.

من نه قرمزم نه آبی
بعضی ها در زندگی قرمز را دوست دارند و به آبی علاقه ای ندارند و برخی هم برعکس؛ اما این استایل من نیست. من به همه حریفان احترام می گذارم. من مغرور نیستم که بخواهم انتخاب کنم که چه تیمی روبروی ما قرار بگیرد. بازی ها از این پس 50-50 هست. همه چیز برای برنده و هیچ چیز برای بازنده! دیگر هیچ تیمی نمی تواند بگوید مدعی مطلق است. از این به بعد شخصیت، کاراکتر و انگیزه لازم مهم است. روحیه تیمی و همچنین اتحاد بازیکنان چیزی است که از این پس روی آن تمرکز می کنیم.

روی بازیکنان و کادرم هزار درصد حساب می کنم
سرمربی تیم ملی درباره حریف بعدی ایران گفت: 4 روز دیگر ما یک بازی خیلی مهم داریم که باید همه چیزمان را در این بازی بگذاریم. برای ما از این پس تک تک بازی ها فینال جام ملت هاست. فرقی هم نمی کند چه تیمی روبروی ما باشد. به حریف احترام می گذاریم و سعی می کنیم همیشه بهتر و بهتر باشیم. روی بازیکنان و کادرم هزار درصد حساب باز کرده ام. برای من حال خیلی مهم است.

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    پ.ن1:انتظار نداشتید که پی نوشت نداشته باشه؟!
    الان قشنگ یه تریبون دستمه کلی هم میخوام حرف بزنم گفتم آمادگیش رو داشته باشید
    من نمیخواستم تو جام ملت هیچ چیزی درباره کی روش بذارم،حالا نه من شخص مهمیم نه کسی اینارو میخونه اما حداقل برای خودم چون تیم ملی برام مهمه
    اما یه جایی میرسه،به یه حدی میرسه که دیگه یکی خیلی از حدش میگذره
    واسم عجیب بود بعد بازی با ویتنام چیزی نگفت دیگه بالاخره یه جا عوضش رو درآورد
    همون دیشب هم هنوز بازی تموم نشده بود گفتم یا خود خدا!مساوی کردیم!الان شروع میشه!
    شروع هم شد، بد هم شروع شد
    خود کی روش تو برنامه 90 دقیقا قبل جام ملت ها برگشت گفت یه چند وقت همه چی رو کنار بذاریم و از این چند ماه گله کرد درصورتی که خودش شروع کرده بود و خودش هی ادامه میداد
    جو آروم شد،همه آماده شدن واسه تشویق تیم ملی اما خود کی روش از همون اول رگباری شروع کرد
    همون موقع که گفت مردم ایران آرزوشونه تا نیمه نهایی برن!
    یکی نیست بگه داداش ما سه بار جام گرفتیم،کجای کاری؟!
    یا وقتی با طعنه گفت مثل اینکه دوره های قبل این همه قهرمان شدن پس مردم میتونن انتظار قهرمانی داشته باشن!حالا خوبه دوره قبل خودش سرمربی بوده!بد نیست بره ببینه با اون سرمربیایی که قهرمان نشدن چکار کردن!
    دیگه حالا ماجرای کروکدیل ها و اینکه بعد جام جهانی نشستن زیر درخت نارگیل بماند!!!
    بعد اون هم که نمیدونم خودش بی مترجم نشسته دیده نفهمیده یا اشتباه به عرضش رسوندن،تعریف برانکو از تیم ملی و آرزوی موفقیت براش رو توهین تلقی کرد!به خدا بدترین حالت هم نگاه کنی اونی نمیشه که اون درآورد
    اصلا کنفراس برانکو راجع به نقل و انتقالات بود!یکی اون وسط پرسید شما با سرمربی عراق بیست ساله دوستید نظرتون چیه؟
    برانکو هم گفت مربی خوبیه اما نمیتونه ایران و اذیت کنه
    چکار میکرد دقیقا تا کی روش راضی میشد؟!فحشش میداد؟!
    حالا اینا هیچی!بین دو تا مربیه و جنگ یه طرفه ایه که کی روش شروع کرد هی هم داره میتازونه،برانکو هم کلا محل نمیذاره تا جایی که ازش میپرسن میگه من به اون کاری ندارم
    اما دیگه حق توهین نداره ک!
    فقط یه چیزی بگم که بالا هم گفتم؛اصلا کی روش درباره مردم حرفی نزد!اون حرفی که زد درباره کادر تیم ملی بود اونم با اغراق که اگه یه جور دیگه منعکس شده اشتباه کمی اشتباه مترجم و شیطنت رسانه ها بوده
    فکر نمیکنم با اون قرارداد ترکمنچایش میلیارد میلیارد پول مملکت و مردم و میذاره تو جیبش دیگه کمبودی بمونه
    یکی نیس بگه آخه لامصب تو اون کمپی که شما بودید بعدش رئال مادرید اومد اردو زد
    الان فقط پرواز پرسپولیس به ژاپن اونم نه برای تفریح،جام باشگاه های آسیا بوده مشکل ایجاد کرده یا که کلا مشکل این آقا با پرسپولیسه؟!
    اول اینکه پول پرواز پرسپولیس رو ای اف سی داده،بعد هم
    واسه پرسپولیس یه پرواز مستقیم به ژاپن نبود،برای بازی برگشت ژاپنیا زودتر به ایران رسیده بودن!
    خود برانکو پنج ماه حقوق نگرفته بود بهش میگفتن میگفت فعلا رو بازیا تمرکز میکنیم
    با دستای خالی و محرومیت و مصدومیت و فشار و 17،18 ساله ها رفت فینال یه بار اعتراض نکرد
    بعد کی روش هر چی میشه دم در فدراسیونه و من قهرم،من قهرم راه میندازه!
    اگه الان جای پرسپولیس هر تیم دیگه ای بود باز این و میگفت؟!
    این دیگه کارش و از دعوا با برانکو گذرونده!مگه نه که تو یکی از مصاحبه هاش هواداری پرسپولیس و به حساب نیاورده بود و جمعیت ایران و جای هشتاد میلیون نفر،شصت و خورده ای حساب کرده بود
    بعد اومده سیرک خودش رو به ما نسبت میده بعد؟!
    یا عجبا!وا حیرتا!
    بعد پیام تبریک رهبر انقلاب باهات دشمن شدن؟!
    آره داداش میدونی چیه اصلا؛نه که رهبر به اونا تبریک نمیگن بعد به تو تبریک گفتن اینه که حسودیشون شده!!!
    خلاصه اینکه زد کل وزیر و مملکت و همه چی رو با خاک یکسان کرد
    حالا پیشنهاد من اینه آقا جان مادرتون و این و نگیرید،تو فشار نذاریدش،میکروفون و ازش دور نکنید،بذارید بعد بازیا با خیال راحت مصاحبه هاش و کنه،وادار به سکوتش نکنید(چقدر هم که میشه!)
    همه ی اینا جمع میشه،جمع میشه یهو میشه این که شد!میزنه همه چی رو میپوکونه
    الان این فقط یه بازی بود که اون چیزی که میخواست و نگفت،به برانکو گیر نداد،نتیجش شد این...
    دیگه حالا خودتون تصور کنید

پ.ن2:قاعدتا نباید دیگه پی نوشتی باشه بعد قبلیه اما آخه فرق داشتن
    من با تمام وجودم میخوام تیم ملی قهرمان شه اما الان واقعا نگران شدم!
    آخه فکر کنم قهرمان بشه یا ریاست فدراسیون و بدن دستش یا دیگه کلا ایران و بکنن تو یه گونی بذارن رو دوشش بگن بیا بردار برو!!!
    بعد هم بیاد بگه خب اینی که دادید پاداش قهرمانی بود،دستمزد من چی میشه؟!

پ.ن3:دو تا کلیپ هم بودن خیلی به موضوع میخوردن دیگه دلم نیومد نذارم
    فقط دیگه مسئولین عزیز من نمیدونم اینجوری درسته،درست نیست اما تنها راه گذاشتنش بود...
    این اولی حرف های آقای جواد خیابانیه:
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

این یکی هم از طنز های آقای مهران مدیریه:
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا