فوتبال خارجی مورینیو: جاه طلبی های یوونتوس را دوست دارم

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 85
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
یوونتوس با در اختیار گرفتن رونالدو به عقیده بسیاری امسال مدعی اول قهرمانی چمپیونزلیگ است.

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو عنوان کرد که باشگاه یوونتوس برای بردن دهمین قهرمانی متوالی‌اش در سری آ برنامه‌ریزی کرده است.

01347651.jpg

مورینیو که منچستریونایتد تحت هدایتش هفته گذشته در لیگ قهرمانان اروپا مقابل یوونتوس متحمل شکست یک بر صفر شد، درباره گپ کوتاهی که در حاشیه این بازی با آندره‌آ آنیلی رئیس بیانکونری داشت به نشریه توتواسپورت گفت:« در تونل منتهی به رختکن‌های ورزشگاه استادیوم‌مان، من به آندره‌آ آنیلی گفتم که با این وضعیت یوونتوس امسال هشتمین اسکودتوی متوالی‌اش را هم خواهد برد. او پاسخ داد که هشت قهرمانی برای او کافی نیست و اینکه می‌خواهد 10 قهرمانی متوالی کسب کند. من جاه طلبی و شیوه کاری باشگاه یوونتوس را دوست دارم.

یوونتوس پیش از این هم تیم بسیار قدرتمندی بود و با این حال تابستان امسال 4 خرید بزرگ مانند کریستیانو رونالدو، لئوناردو بونوچی، امره جان و ژوائو کانسلو انجام داد.»

مورینیو در پایان گفت:« یوونتوس امسال برای بردن سه‌گانه (سری آ، لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی) خیز برداشته است و اگر در این فصل نتواند این هدف را محقق کند سال‌های آینده باز هم برای رسیدن به آن تلاش خواهد کرد.»

آخرین و تنها تیم ایتالیایی که تا کنون موفق به کسب سه‌گانه شده اینتر است که سال 2010 با هدایت ژوزه مورینیو همه جام‌ها را درو کرد.

برخی موضوعات مشابه

بالا