فوتبال داخلی موفقیت‌های پارس جنوبی شانسی نیست

• شروع کننده موضوع Love death
  • بازدیدها 163
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Love death

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,345
امتیاز واکنش
8,379
بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: انگار داور مسابقه می‌خواست من را اخراج کند حتی وقتی یک بازیکن دیگر خطا می‌کرد به من می‌گفت مراقب باشم.
فرشاد محمدی‌مهر درمورد پیروزی ۲ بر صفر مقابل استقلال اظهار داشت: در نیمه اول این بازی خیلی بهتر بودیم و می‌توانستیم بیشتر هم گل بزنیم اما موقعیت‌هایمان تبدیل به گل نشد. در نیمه دوم هم اگرچه استقلال مالک توپ بود اما ما موقعیت‌های گلزنی بیشتری داشتیم.
وی درمورد اخراجش در این بازی گفت: من فیلم بازی را ۱۰ بار دیدم، کارت زرد اولی هم که داور به من داد بی‌مورد بود. من حتی برخوردی با آرمین سهرابیان بازیکن استقلال نداشتم و خودم را کنار کشیدم و او به زمین افتاد. با این حال داور به من کارت زرد داد. کارت زرد دوم هم برایم عجیب بود، جالب است داور حتی وقتی فرد دیگری خطا می‌کرد به من می‌آمد و می‌گفت که مراقب باش،‌ انگار می‌خواست من را اخراج کند. به هر حال قسمت من هم این بود.
در مورد پیروزی مقابل استقلال و ادامه صدرنشینی گفت: در هفته‌های گذشته مدام می‌گفتند بردهای پارس جنوبی اتفاقی است. ما باید یک بازی بزرگ را می‌بردیم تا نشان دهیم که موفقیت‌ها و پیروزی‌های تیم ما شانسی نبوده است. فصل گذشته هم بیشتر این بازیکنان کنار هم بودند و یاد گرفته‌ایم که بازی به بازی جلو برویم و مغرور هم نشویم. آقای تارتار سرمربی پارس جنوبی هم همیشه به ما تلنگر می‌زند که مغرور نشویم.

برخی موضوعات مشابه

بالا