مکان های واقعی سری فیلم های هری پاتر

"MAHI"

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
13
امتیاز واکنش
17
سلام دوستان
دلم برای فیلم های هری پاتر تنگ شده بود😍
براتون مکان های واقعی، که در صحنه های مختلف فیلم ها نشون دادن، رو گذاشتم😇
بریم که داشته باشیم یه سفر کوچیک در مکان های واقعی این فیلم جذاب رو🥰

سکوی ۹ و ۳/۴ (ایستگاه راه‌آهن کینگز کراس، لندن) «من عااااااشق این سکو ام!»
1103919647-parsnaz-ir.jpg

یکی از شناخته شده‌ترین مکان‌های کتاب هری پاتر، ایستگاه کینگزکراس است. این ایستگاه در دنیای واقعی با اضافه کردن علامت «سکوی ۹ و ۳/۴» ویک چرخ دستی که تا نیمه داخل دیوار است، محل مناسبی برای عکاسی عاشقان هری پاتر ایجاد کرده است. کنار این سکو یک فروشگاه است که همه جور لوازم مربوط به هری پاتر، از شال و تیشرت تا گردنبندهای ساعت زمان برگردان در آن پیدا می‌شود.

هاگوارتز اکسپرس (جاکوبایت، اسکاتلند) « و البته عااااشق صحنه ای بودم که اول فیلم بود و داشتن با قطار میرفتن هاگوارتز»

1554773296-parsnaz-ir.jpg

برای تجربه سفر با هاگوارتز اکسپرس، سوار بر قطار بخاری جاکوبایت در اسکاتلند شوید. وارنر بروز هم برای فیلم برداری فیلم‌های هری پاتر از منظره پل راه‌آهن این قطار استفاده کرده است.

دریاچه سیاه (دریاچه شیل، اسکاتلند)
1278763929-parsnaz-ir.jpg

دریاچه شیل در اسکاتلند یکی از مهم‌ترین دریاچه‌هایی است که در فیلم‌های هری پاتر به عنوان دریاچه‌ی اطراف هاگواتز نشان داده شده است. سوار کشتی‌های این دریاچه شوید تا صحنه ورود اعضای “مدرسه دورمشترانگ” برای مسابقات سه جادوگر در کتاب «هری پاتر و جام آتش» را بازسازی کنید.

درمانگاه هاگوارتز (مدرسه الهیات، دانشگاه آکسفورد) « اینجا منو یاد اون روزی میندازه که هرمیون و هری به زمان برمیگرن عقب»

1921671415-parsnaz-ir.jpg

دانشگاه آکسفورد چندین بار در فیلم‌های هری پاتر (و این لیست) حضور داشته است. یکی از شناخته شده‌ترین محل‌های فیلم برداری، مدرسه الهیات با پنجره‌های قدی و بزرگش است که در چندین فیلم به عنوان “درمانگاه هاگوارتز” نشان داده شده است.

محل فرود (صخره‌های هفت خواهر، سیفورد) « اینجا هم فکر کنم روی صخره با یه لنگه کفش پورت کی کردن»
177677266-parsnaz-ir.jpg

وقتی که هری، ویزلی‌ها، دیگوری‌ها و هرمیون یک “پورت‌کی” را می‌گیرند تا به محل برقراری “جام جهانی کوویدیچ” بروند، روی صخره‌ای کنار زمین استادیوم فرود می‌آیند. اگر می‌خواهید این صخره‌های گچی را در دنیای واقعی ببینید به “پارک هفت خواهر” در سیفورد بروید. این پارک تنها دو ساعت با قطار از لندن فاصله دارد.

کلاس پرواز خانم هوچ (قلعه اَنیک، نورث‌آمبرلند)
1127247512-parsnaz-ir.jpg

زمین دژ قلعه انیک که در قلب نورث‌آمبرلند، محل کلاس پرواز خانم هوچ در فیلم‌های هری پاتر است. همان جایی که رون و هری در فیلم دوم این مجموعه، با ماشین پرنده سقوط کردند.

تالار بزرگ (کالج کلیسای مسیح، دانشگاه آکسفورد) « و صد البته که دیوونه ی این تالار بزرگم😁با او خوراکی های متنوع روی میز😋»

2108926615-parsnaz-ir.jpg

یکی از شناخته شده‌ترین اتاق‌های هاگوارتز تالار بزرگ است. هواداران هری پاتر با رفتن به کالج کلیسای مسیح در دانشگاه آکسفورد می‌توانند تجربه حضور در این تالار را داشته باشند. پلکان این تالار نیز در چندین قسمت از فیلم‌های هری پاتر بوده است.

• پیشنهادات
  • "MAHI"

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    13
    امتیاز واکنش
    17
    غار کنار دریا (صخره‌های موهر، ایرلند)
    2126942793-parsnaz-ir.jpg

در «هری پاتر و شاهزاده دورگه» هری و دامبلدور به غاری کنار دریا می‌روند تا یکی از “جاودان‌ساز”های ولدمورت را در آن پیدا کنند. فیلم این قسمت از کتاب در صخره‌های موهرِ ایرلند گرفته شده است.

دره کوهستانی گلن، اسکاتلند « و هزار البته عاشق صحنه هایی بودم که تو هوای مه آلود و بارونی، بازی کوییدیچ انجام میدادن، یعنی عااااالی بود»
    455306601-parsnaz-ir.jpg

در مسابقات سه جادوگر، هری با اژدهایی در کنار یک آبشار می‌جنگد. مکان این مبارزه آبشار استیل در دره کوهستانی گلن است. منظره زیبای این منطقه پشت زمینه بازی‌های کوییدیچ در همه فیلم‎های مجموعه بوده است

تور استودیوی وارنر بروز « حس میکنم بیشتر شبیه ماکته!😄😁»
    2139221824-parsnaz-ir.jpg

با ۳۵ پوند به وسایل، لباس‌ها، کوچه دیاگون، اتاق گریفیندور و دفتر دامبلدور دسترسی خواهید داشت. همچنین با جلوه‌های ویژه‌ای که صحنه‌های اتاق اسرار، آشپزخانه ویزلی‌ها و تالار بزرگ هاگوارتز را خلق کرده‌اند، آشنا می‌شوند.

پل هزاره لندن. «چقدر اون صحنه ای که پل ویران شد برام دلخراش بود😩»
    1179303368-parsnaz-ir.jpg

اگر به لندن سفر کردید، حتما از پل هزاره دیدن کنید. این پل نه تنها محل حمله “مرگخوار”ها در فیلم ششم است، بلکه بهترین مسیر برای دیدن از کلیسای جامع سنت پل و تیت مدرن است.

میدان پیکدلی
    1070995976-parsnaz-ir.jpg

در ابتدای فیلم اول «هری پاتر و یادگاران مرگ»، هری، رون و هرمیون در میدان پیکدلی فرود می‌آیند

در کل من عاااشق کل صحنه های فیلم وکاراکتر ها و بازیگراشم😄😄
    من برم برای بار ۲۱ ام این مجموعه رو ببینم😅

نظر شما چیه در مورد این فیلم عالی؟

برخی موضوعات مشابه

بالا