اخبار سینما و تلوزیون ناهيد مسلمي»:شيدا دختر من است+تصاوير

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789
ناهید مسلمی گفت: نقش کاملا منفی برای مخاطب دافعه ایجاد میکند/ نمیخواهم درگیر کلیشه باشم به همین دلیل است که خیلی پرکار نیستم .
20150104094930_7.jpg

به گزارش سينماخبر، ناهید مسلمی بازیگر نقش ثریا در سریال "همه چیز آنجاست" درباره نقش خود گفت: وقتی فیلمنامه همه چیز آنجاست را خواندم برایم جذابیت زیادی داشت. نقش ثریا با نقش هایی که بازی کرده بودم تفاوت داشت. تک بعدی و مانند همه نقش های زن روتینی که می بینیم نبود. او با خودش چالش دارد و همین این نقش را جالب توجه کرده است.

وی با اشاره به این که ثریا نقش منفی نیست ادامه داد: نمی توان ثریا را نقشی کاملا منفی دانست. کما این که او وقتی خبر شهادت مسعود را می شنود، تحت تاثیر قرار می گیرد و همین نکات و نقطه های سفید است که به او بُعد می بخشد. زیرا نقش کاملا منفی برای مخاطب دافعه ایجاد می کند. برایم جذاب است که بخواهم نقش های متفاوت بازی کنم و درگیر کلیشه نباشم. به همین دلیل است که خیلی پرکار نیستم.
IMG09205810.jpg

مسلمی با اشاره به همبازی بودن خود با فرزندش شیدا لیق در نقش جوانی های ثریا بیان داشت: شیدا دختر من است و در تئاتر و تلویزیون بارها نقش مادر و دختر را بازی کرده بودیم.

این بازیگر افزود: همچنین در تله فیلم "دو ماجرا برای یک ازدواج" پیش از این بازی نیز با آقای شاه حسینی همکاری داشتیم و ایشان ما را می شناخت و جنس بازی مان را می دانست. برایم جالب بود که دخترم در این سریال نقش جوانی هایم را بازی می کند.
IMG09204860.jpg

"همه چیز آنجاست" به نویسندگی فیروزه قشقایی و کارگردانی شهرام شاه حسینی هر شب ساعت 20 و 45 دقیقه از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

این مجموعه خلاصه داستان زیر را دربر می گیرد: کارگاه تولیدی خانواده محسن به علت ورود کالاهای خارجی به تعطیلی کشانده میشود. مهدی پسر بزرگ محسن درگیر و دار مشکلات به وجود آمده، به بسیاری از رازهای خانواده پی می برد و... .​

بالا