فوتبال داخلی نصرتی: بازی با راه آهن سخت نیست، حساس است

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 214
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
محمد نصرتی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد بازی حساسی که با راه آهن در پیش دارند اظهار داشت: به نظر من این بازی سخت نیست بلکه حساس است. با توجه به شرایطی که دو تیم در جدول دارند این بازی بیش از حد حساس شده است اما ما تمرینات بسیار خوبی را در طول هفته گذشته پشت سر گذاشتیم و با تجربه ای که دارم معتقدم فردا روز خوبی برای پیکان می شود.وی در خصوص جوسازی های که در مورد این مسابقه شده عنوان کرد: جوسازی همیشه در فوتبال بوده است و ما این قدر تجربه داریم و حرفه ای هستیم که به کار خودمان فقط فکر می کنیم. خودم شرایط بسیار خوبی دارم و امیدوارم فردا یکی از بهترین بازی هایم را برای پیکان انجام دهم. البته فرهاد کاظمی هم برای تیم راه آهن زحمت کشیده و پیش از این هم در پیکان بوده است و ما نباید به حاشیه هایی که گفته می شود کاری داشته باشیم.نصرتی در مورد اینکه بعد از بازی با پرسپولیس نسبت به عملکرد برخی از بازیکنان تیمش معترض بوده و گفته وقتی در تیم کسی نمی دود همین می شود گفت: من معتقدم اگر دوندگی در تیم باشد می توانیم گل بزنیم. در آن بازی هم پرسپولیس با برانکو تحول پیدا کرده بود ولی بازی برتری نسبت به ما نشان ندادند و شاید یکی دو موقعیت داشتند. در هر صورت در یک هفته گذشته میزان دوندگی را در تمرینات بیشتر کرده ایم.این مدافع در ارتباط با اینکه باشگاه برای برد مقابل راه آهن پاداش ویژه ای در نظر گرفته و می خواهد یک دستگاه رانا به بازیکنان بدهد گفت: من این خبر را نشنیدهام و به ما بابت پیروزی مقابل راه آهن وعده پاداش نداده اند. من خودم به عنوان بازیکن معتقدم وظیفه دارم که هر چه در توان دارم برای بازی فردا رو کنم. طبیعی است که بابت چنین بازی حساسی هم پاداش در نظر بگیرند.

برخی موضوعات مشابه

بالا