اخبار سینما و تلوزیون نظر پژمان بازغی و ساره بیات درباره «ناهید»

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 128
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
عوامل «ناهید» با حضور در طرح «یک فیلم، یک سلام» این اثر سینمایی را معرفی کردند.

خبرآنلاین: عوامل «ناهید» با حضور در طرح «یک فیلم، یک سلام» این اثر سینمایی را معرفی کردند.

طرح «یک فیلم، یک سلام» امسال برای نخستین بار از سوی ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر اجرا میشود و هدف آن معرفی فیلمها پیش از آغاز این رویداد سینمایی است.

در این طرح تعدادی از عوامل فیلم با حضور در پردیس سینمایی ملت، شعار فیلم را اعلام و پوستر آن را رونمایی میکنند.

ساره بیات بازیگر فیلم سینمایی «ناهید» با اعلام شعار این فیلم با عنوان «نمیخواهم بدونم که من بدترم یا احمد» گفت: «این فیلم از بهترین آثار سینمایی بوده که تاکنون در آن بازی کردم و شعار فیلم برگرفته از دیالوگ اثر است.»

این بازیگر سینما افزود: «بهعنوان یکی از بازیگران این فیلم به مخاطبان سینما میگویم گرچه فیلم «ناهید» در بخش سودای سیمرغ نبود اما همه را دعوت میکنم تا این فیلم را ببینند.»

440603_111.jpg

وی بابیان اینکه «ناهید» سینما به معنای واقعی است ادامه داد: «از اینکه در این فیلم با پژمان بازغی و نوید محمد زاده همبازی بودم خوشحالم و باید از پوریا رحمانی مشاور لهجه فیلم، قدردانی ویژهای کنم.»

نوید محمد زاده بابیان این مطلب که فیلمنامه «ناهید» از بهترین فیلمنامههایی بوده که تاکنون خواندهام گفت: «فیلمنامه این فیلم سینمایی از بهترین آثار در حوزه فیلمنامهنویسی سینمای ایران است.»

وی ادامه داد: «زمانی که فیلمنامه به من معرفی میشود ابتدا نظر اهالی فن را جویا میشوم و با آنها مشورت میکنم اما زمانی که این فیلمنامه را خواندم بدون مشورت باکسی اعلام کردم که در این فیلم بازی خواهم کرد.»

محمد زاده بابیان اینکه من زیاد اهل حرف زدن نیستم گفت: «ترجیح میدهم این فیلم سینمایی اول دیده شود و بعد نظر مخاطبین را بشنوم.»

بیژن امکانیان تهیهکننده این فیلم در ادامه این نشست اظهار کرد: «قبل از این فیلم سینمایی با آیدا پناهنده همکاری داشتم و نگاه و سلیقه این فیلمساز را میشناختم و همیشه دوست داشتم که بهعنوان تهیهکننده، این کارگردان جوان را به سینمای ایران معرفی کنم؛ درواقع فیلمسازانی ازایندست نفس تازهای به سینمای ایران میدهند.»

او با اشاره به اینکه پروسه ساخت این فیلم 3 سال به طول انجامید، گفت: «به لطف و یاری خدا فیلم بهخوبی ساخته شد.»

این تهیهکننده در پاسخ به این سؤال که برای اکران این فیلم چه پیشبینیهایی دارید گفت: «بیتردید ناهید متعلق به سینمای اکران است و قهرمان جدیدی را به مخاطب معرفی میکند.»

امکانیان بابیان اینکه برای ساخت فیلم ناهید با عشق و انگیزه کارکردم افزود: «من این فیلم را ازاینجهت دوست دارم که پیچیده سخن نمیگوید و از دل روایتی ساده به عمق ماجرا میپردازد. خیلی تلاش کردم فیلم در بخش سودای سیمرغ دیده شود اما واقعیت این است یک فیلم خوب راه خود را پیدا میکند.»

پژمان بازغی از بازیگران این فیلم درباره پذیرش بازی در «ناهید» گفت: «مرداد 92 بود که فیلمنامه را خواندم و همان موقع اعلام کردم میخواهم در این فیلم بازی کنم چراکه این فیلمنامه با وسواس و دقت بسیار نوشتهشده بود و درنهایت آبان 93 فیلم کلید خورد.»

بازغی افزود: «با تمام احترامی که برای نظر هیئت انتخاب قائلم میخواهم بگویم که من، نوید محمد زاده و بیات بازیگران گزیده کار هستیم و به خاطر کیفیت بالای فیلمنامه پای یک فیلم اولی ایستادیم چون احساس میکردیم یک تفکر خوب وارد سینما شده ضمن اینکه تیمی قوی و جدی پشتکار ایستاده بود.»

در پایان این ویژهبرنامه، پوستر فیلم «ناهید» با طرحی از مهدی فصیحی رونمایی شد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
223
پاسخ ها
0
بازدیدها
106
  • نظرسنجی
اخبار سینما و تلوزیون نظر سنجی سریال گمشدگان
پاسخ ها