فوتبال داخلی نوراللهی:برای پوشیدن شماره 8 رخصت میگیرم

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 168
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
[h=2] احمد نوراللهی بعد از تمدید قراردادش با پرسپولیس با پیراهن شماره هشت این تیم در فصل آینده به میدان خواهد رفت. [/h]
01029363.jpg

به گزارش "ورزش سه"، نوراللهی بعد از تمدید قراردادش در گفتگو با سایت پرسپولیس گفت: من با پرسپولیس مشکل قراردادی نداشتم و فقط یکسری آپشنها برای قرارداد سال دوم وجود داشت که باید لحاظ میشد و خود باشگاه و آقای طاهری لطف کردند و گفتند برای تعیین موارد، جلسه داشته باشیم وگرنه من از روز اول تمرینات، با اینکه روی کتفم بخیه داشتم در تمرینات شرکت میکردم.

وی درباره توافق طارمی و شماره پیراهنش ادامه داد: طبعا از اینکه مهدی طارمی در پرسپولیس ماند، خوشحالم. او دلش با پرسپولیس بود و خوشبختانه شرایطی بوجود آمد که با پرسپولیس میماند. شماره 8 هم، شماره من در تیمهای قبلی بود. البته در پرسپولیس بازیکنان بسیار بزرگی این شماره را پوشیدهاند. از تک تک آنها رخصت میخواهم. امیدوارم شایسته پوشیدن این پیراهن بوده و وارث خوبی برای این شماره باشم.

نورالهی در پایان ابراز امیدواری کرد فصل آینده در بحث نتایج هم موفق عمل کنند: به امید خدا امسال تیم خوبی خواهیم داشت تا از ابتدا بتوانیم حضور موفقی در بازیها داشته باشیم و به عنوان یک مدعی در بازیها حاضر شویم.

برخی موضوعات مشابه

بالا