نوری: امیدوارم کادر فنی به من اعتماد کند

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 148
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
مهدی نوری در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره عملکردش در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: با توجه به اینکه دنده سمت راستم به شدت آسیب دیده بود تمریناتم را خیلی دیر شروع کردم و تنها یک ماه به صورت منظم تمرین کردم و آن طور که میخواستم آماده نبودم، اما خدا را شکر که موفق شدم.وی در پاسخ به این سوال که قرار است همراه باباجانزاده در تورنمنت لهستان محک بخورد و آیا نسبت به این موضوع اعتراضی ندارد گفت: من تابع کادر فنی هستم و هر کجا که دستور بدهند کشتی میگیریم و آمادهام خودم را نشان دهم حتی اگر باز هم به من بگویند انتخابی بگیر، باز هم کشتی میگیرم و مطمئن باشید از این بهتر کشتی خواهم گرفت چون شرایطم روز به روز بهتر میشود.نوری تصریح کرد: کار من کشتی گرفتن است و حرفم را روی تشک میزنم؛ 3 سال است به فینال مسابقات انتخابی میرسم، اما هر سال به طریقی کنار گذاشته میشوم، اما امسال دیگر حق من است که به مسابقات جهانی اعزام شوم. باباجانزاده قهرمان ملی ما است و احترام زیادی برای او قائل هستم، اما من هم زحمت زیادی در این سالها کشیدهام و روی تشک خودم را ثابت خواهم کرد.وی خاطرنشان کرد: میدانم که راه مستقیم برای رسیدن به تیم ملی حضور در انتخابی است و در این سالها از جمله کشتیگیرانی بودم که به قانون احترام گذاشتم و در انتخابی حضور داشتم؛ حالا هم مشکلی برای حضور در تورنمنت لهستان ندارم چون میخواهم خودم را ثابت کنم و بدون هیچ حرف و حدیثی ملیپوش شوم تا کادر فنی هم بدون هیچ تردیدی براساس تواناییهایم من را انتخاب کند.

برخی موضوعات مشابه

بالا