فوتبال داخلی نژادفلاح: جز یک نفر هیچ بازیکنی عقد قرارداد با پرسپولیس را منوط به تسویه حساب نکرده است

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 195
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس، محمدحسین نژادفلاح درمورد اقدامات باشگاه پرسپولیس برای فصل نقل و انتقالات گفت: ممنون که میفهمید که این فصل از حساسیت بالایی برخوردار است و نمیشود زمان را کشت و باید از لحظه لحظه، آن استفاده کرد تا مبادا فصل نقل و انتقالات از دست برود.
وی ادامه داد: با این حال علاقهای به رسانهای کردن اتفاقاتی که در فصل نقل و انتقالات میافتد ندارم آن هم تا زمانی که به نتیجه مطلوب برسیم و یا وارد عقد قرارداد با بازیکن خاصی شویم که تا به امروز به این مرحله نرسیدهایم.نژادفلاح گفت: مذاکرات به طور فشرده با بازیکنان خودمان و بازیکنانی که مد نظر داریم به صورت تلفنی و حضوری در مکانهای مختلف قرار گذاشته و صحبتهایمان را کردهایم انجام شده است.قائممقام باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گویا برخی از بازیکنان شرط عقد قرارداد با پرسپولیس را تعیین تکلیف مالکیت این باشگاه اعلام کردهاند، گفت: این موضوع را از رسانهها شنیدهام. با خیلی از بازیکنان خودمان صحبت کردهایم و جز یک نفر که نمیخواهم اسم او را ببرم هیچ کدام انعقاد قرارداد را منوط به تسویهحساب نکردهاند.نژادفلاح ادامه داد: من هم واقعبین هستم و میفهمم مطالبات بازیکن را باید داد چون یک فصل کار کرده و این پول حقش است. من با آنها صحبت کردم و بازیکنان نیز صحبتهای من را شنیدند اما معتقدم نباید در این شرایط که بحرانی است همه چیز را به هم گره زد. من هرگز نشنیدم که بازیکنان بخواهند به خاطر قرارداد جدید ابتدا تسویه حساب کنند آن هم جز یک نفر که اسم او را نمیبرم که البته او هم با این صراحت نگفت و خیلی ضمنی گفت نمیشود تسویه کنیم بعد قرارداد جدید امضاء کنیم که من هم گفتم چرا این موضوع امکان دارد.وی تصریح کرد: با بازیکنان صحبت کردم و گفتم ممکن است پول برسد و اگر این اتفاق محقق شود با شما تسویه میکنیم تا دیگر بدهی در کار نباشد اما توقع دارم شما هم واقعبین باشید و اگر پولی نرسید این حرفها را نزنید چون مطرح کردن این صحبتها دل بازیکنانی که میخواهیم جذب کنیم را سست میکند.
قائممقام پرسپولیس یادآور شد: حتی به شوخی به بازیکنانی که سابقه زیادی در تیم دارند گفتم شما که آخرش به پول خود میرسید اما آن کسی که میخواهد بیاید گول این حرفها را میخورد و ممکن است تصمیمات دیگری بگیرد. با این حال معتقدم بازیکنان ما به پرسپولیس تعلق خاطر دارند و به خاطر یک طلب حدود 150 میلیون تومانی حاضر نمیشوند از قرارداد با پرسپولیس امتناع کنند.وی گفت: البته این صحبتها به این معنا نیست که پولشان سوخته میشود و به موقع اگر پول بیاید طلبشان را خواهند گرفت. من هم نوک سوزن نگران انعقاد قرارداد با بازیکنانم نیستم چون آنها رفتار صادقانه من را دیدهاند.

برخی موضوعات مشابه

بالا