فوتبال داخلی نکونام: تجلیل نفت خیلی بهتررا از تشریفات بادکنکی است!/ زمان رفتن از استقلال انتظارات را با خود بردم

فاطمه سادات:)

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,063
امتیاز واکنش
8,679
به گزارش خبرگزاری میزان، جواد نکونام پس از اینکه توسط باشگاه نفت در حاشیه دیدار مقابل استقلال مورد تقدیر قرار گرفت، اظهار داشت: از این تجلیل خوشحالم و از باشگاه نفت و علی دایی تشکر می‌کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا باشگاه استقلال هم نقشی در دعوت او به ورزشگاه آزادی داشته یا خیر، گفت: نه، به هیچ عنوان. شخص علی دایی با من تماس گرفت و اعلام کرد قصد دارند از من تقدیر کنند.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به این سؤال که آیا انتظار نداشت باشگاه استقلال هم از او تقدیر کند، گفت: نه، من موقع رفتن از استقلال همه انتظارات را با خود بردم.

نکونام درباره حضور در کادر فنی تیم ملی گفت: در این مورد حرفی ندارم، چرا که در تیم ملی هیچ سمت و نقشی ندارم. هر زمان جلسه‌ای انجام شد و نتیجه‌ای در بر داشت در مورد آن حرف می‌زنم. تا زمانی که چیزی قطعی نشده راجع به آن صحبت نمی‌کنم.

وی درباره تجلیلی که از او صورت گرفت، خاطرنشان کرد: این نوع تجلیل خیلی بهتر از تشریفات بادکنکی است! جا دارد از علی دایی هم تشکر کنم. او همبازی و سرمربی من بوده و یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران به شمار می‌رود. او چنین مراسمی را ترتیب داد و من از او و باشگاه نفت تشکر می‌کنم.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان درباره محرومیت تماشاگران از حضور در ورزشگاه آزادی گفت: واقعاً جای هواداران استقلال در ورزشگاه خالی بود.

برخی موضوعات مشابه

بالا