نیمه گمشده خودتان را پیدا کنید

• شروع کننده موضوع F.sh.76
  • بازدیدها 240
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

F.sh.76

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,337
امتیاز واکنش
19,020
هلن فیشر، پژوهشگر و روانشناس آزمونی برایتان طراحی کرده که نشان میدهد شما چه شخصیتی دارید.
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

چه نمرهای میگیرید؟
برای امتیاز دادن به آزمون، برای هر پاسخ کاملا مخالف به خودتان صفر امتیاز بدهید و یک امتیاز برای هر پاسخ مخالف، دو امتیاز برای هر پاسخ موافق و سه امتیاز برای هر پاسخ کاملا موافق. بعد از این، امتیازهای هر معیار را با هم جمع کنید. معیار اول میزان اینکه چقدر شما فردی جستوجوگر هستید را اندازهگیری میکند. معیار دوم اینکه چقدر فرد سازندهای هستید را نشان میدهد. معیار سوم مشخص میکند شما چقدر مدیر هستید و معیار چهارم اینکه چقدر فردی مذاکره کنندهای هستید را میسنجد. دو معیاری که امتیازتان در آن بیشتر است ویژگیهای شخصیتی اولیه و ثانویهتان را مشخص میکند.

سرشت شما تغيير نميكند
اين مسئله در شبي كه در واشنگتن سخنراني داشتم برايم اثبات شد. در آن شب خانمي از شنوندگان نزد من آمد و اظهار داشت كه سه سال است که با مردي در رابـ ـطه عشقي است. او ميگفت در اين زمان هيچوقت خودم نبودم و نتوانستم خودم را دوست داشته باشم. به دروغ وانمود ميكردم داستانهاي جنگي دوست دارم و به برنامههاي ورزشی علاقه دارم. او در كنار مرد مورد علاقهاش نقش افراد سادهلوح كه هيچ شناختي از علایق خود ندارند را بازي ميكرده. او تمام تلاش خود را ميكرده تا از عهده اين نقشها برآيد. ديگر ناتوان شده بود. ميگفت: «هرگاه مرد مورد علاقهام براي سفر كاري از شهر خارج ميشود من به خود واقعيام تبديل ميشوم.» اريك فروم، روانشناس ميگويد: «صداقت در عشق به اين معناست كه علاقه شما منجر به تخريب هويت كسي نشود.» من پيشبيني ميكنم كه اين زن نهايتا از اين نقش بازي كردن خسته ميشود و با خود واقعياش با عشقش روبهرو ميشود. صداقت او در نهايت دو نتيجه خواهد داشت؛ باعث شكست يا شكوفا شدن عشقش ميشود. مهم نيست چه بر سر رابطهشان ميآيد بلكه مهم اين است كه او حس بهتري نسبت به خودش پيدا ميكند.

• پیشنهادات
  • atenaadinfar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    436
    امتیاز واکنش
    4,588
    28 = جستوجو گر
    32= سازنده=ویژگی شخصیتی اولیه
    23= مدیر
    30=مذاکره کننده= ویژگی شخصیتی ثانویه