فوتبال داخلی هافبک فولاد خوزستان: نسبت به برهاني بيمعرفتي کردند

• شروع کننده موضوع kiya dokht
  • بازدیدها 136
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
8,672
امتیاز واکنش
26,158
آخرین خبر : هافبک فولاد خوزستان: نسبت به برهاني بيمعرفتي کردند تاریخ انتشار: 94/10/13 18:2
کاپ/ هافبک تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در فوتبال ما هر بار عليه يک نفر جبهه مي گيرند که اوج آن عليه مسي بود. امير حسين فشنگچي درباره شرايط تيم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: خداراشکر مي کنم با توجه به بردي که به دست آورديم،توانستيم کمي از انتهاي جدول دور شويم. به هرحال بازيکنان زيادي در ابتداي فصل از جمع ما جدا شدند و همين موضوع سبب شد تا کمي پسرفت کنيم، البته از بدشانسي ها و مشکلات داوري هم درباره تيم ما نمي توان غافل شد اما شک نکنيد که رفته رفته شرايط فولاد بهتر خواهد شد. وي تصريح کرد: هدف گذاري مسوولان باشگاه و کادر فني اين است که حداقل در ليگ برتر بمانيم و حتي جزو 5 تيم بالاي جدل باشيم. خيلي ها معتقدند گرفتن سهميه آسيا اکنون براي فولاد آرماني است اما فراموش نکنيد که در فوتبال هيچ چيز آرمان گرايانه نيست و قابل دسترسي است. هافبک تيم فوتبال فولاد خوزستان درباره اينکه گفته مي شود در تيم فولاد ميان بازيکنان دو دستگي وجود دارد، برخي خواهان ماندن اسکوچيچ هستند و برخي بالعکس، بيان داشت: هيچ دو دستگي ميان بازيکنان وجود ندارد و همه اينها شايعه است. اتفاقا همه مي خواهند که اسکوچيچ بماند. او مربي با اخلاقي است. در حال حاضر همدلي و صميميت در تيم ما بيشتر شده و همگي براي رسيدن به يکي هدف تلاش مي کنند. فشنگچي افزود: شايد دليل به وجود آمدن خيلي از حواشي اين است که فولاد در طي اين سال ها هميشه مدعي بوده و هواداران اين تيم اکنون نمي توانند اين روزها را ببينند و ناراحت هستند. وي در پاسخ به اين پرسش که اين هجمه به وجود آمده عليه اسکوچيچ، کسي که فولاد را در شرايط بد سال گذشته تنها نگذاشت، عادلانه است؟ گفت: پيش تر هم اشاره کردم. فولاد هميشه مدعي بوده و مطمئنا با کسب چند پيروزي مي توانيم اين هجمه ها را به حداقل برسانيم، البته منکر اين موضوع نمي شوم که به وجود آمدن اين هجمه ها عليه اسکوچيچ نامردي است، زيرا او بسيار انسان شريف و بزرگواري است. تا جايي که ما بازيکنان مي دانيم و مي خواهيم بايد بگويم اسکوچيچ در فولاد ماندني است. هافبک سابق پرسپوليس و حال حاضر فولاد خوزستان درباره اينکه آيا پيگير نتايج پرسپوليس هست يا خير، خاطرنشان کرد: غير از اينکه چند سال در اين تيم توپ زده ام طرفدار پرسپوليس هم هستم و يک طرفدار واقعي هميشه پيگير نتايج تيم محبوبش هست. در اين ميان اگر فرصتي هم پيدا کنم بازي ها را مي بينم. فشنگچي ادامه داد: پرسپوليس توانست خيلي خوب از بحران خارج شود و اگر دقت کنيد آنها هم مانند ما بودند. پيش فصل خوبي نداشتند و در ابتدا نتوانستند آنطور که بايد نتيجه بگيرند هرچند که مانند فولاد بازي خوبي ارايه مي دادند. برانکو مربي سرشناسي است و قطعا مي تواند پرسپوليس را به جايگاه واقعي خود برساند اميدوارم که ما هم در نيم فصل دوم با برطرف کردن کمبودها بتوانيم به جايگاهي که هواداران مي خواهند خود را برسانيم. وي درباره هجمه اي که عليه آرش برهاني توسط پرسپوليسي ها به وجود آمد، تاکيد کرد: آرش از دوستان بسيار خوب من هست و سال هاست با وي فارغ از هر رنگي در ارتباط هستم. او يکي از بااخلاق ترين و کم حاشيه ترين فوتباليست هايي است که مي شناسم و فکر مي کنم حرف هايي که عليه او زده شد بي معرفتي بود، البته ما اين هجمه ها را هرچند وقت يک بار در فوتبال مان عليه يک نفر مي گيريم که اوج آن هم مسي بود. واقعا به وجود آمدن اين جو و تحمل آن براي فوتباليست ها سخت است. اميدوارم سعي کنيم تا اين رفتارها را کنار بگذاريم. هافبک تيم فوتبال فولاد خوزستان درباره سوشا مکاني گفت: دوست ندارم درباره اين موضوع صحبت کنم زيرا زندگي شخصي آدم ها به خودشان مربوط است. من با سوشا دوست هستم و وقتي خبر بازداشتش را شنيدم شوکه شدم. اميدوارم که رسانه ها و دوستان من در فوتبال به اين موضوع دامن نزنند. فشنگچي در پايان اذعان داشت: از هواداراني که صبورانه نتايج را دنبال کردند ممنونم. همچنين در اين آشفته بازار فکر مي کنم کادر فني ما هم بسيار صبوري کردند تا همه چيز بهبود پيدا کنند و به چيزهايي که مي خواهيم برسيم. ضمن اينکه جا دارد از رسانه ها هم تشکري داشته باشم که به حواشي اين اواخر دامن نزدند.

برخی موضوعات مشابه

بالا