نقاشی هنرمند باش و هنرمندی کن!

• شروع کننده موضوع SETAYESH_R
  • بازدیدها 209
  • پاسخ ها 4
  • تاریخ شروع

SETAYESH_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
121
امتیاز واکنش
2,204
لطفا با روحیه گل گلی وارد شوید!:campeon4542::aiwan_light_girl_in_love:
سلاااام! من برگشتم اونم بعد از سالها!:aiwan_light_girl_dance:

اینجا میخوام مسیری که من
(ستایش!) برای زندگیم انتخاب کردم رو بهتون نشون بدم و میخوام بهتون بگم که چطوری توی راه و سبک خودتون یه پا هنرمند بشین :aiwan_lightsds_blum:)):aiwan_light_preved:
نمیخوام تبلیغ کنم ولی اگه اینستاگرام دارین میتونین کارای منو از تو اینستاگرام با آی دی
@setaayeshr نگاه کنید!

بچه ها فک کنین خونه خودتونه حرفی سخنی عکسی نقاشی ای دارین بفرستین! البته میتونین علاقیاتتونو اینجا بیان کنین یا بگین چجوری به علاقیاتتون دست پیدا کردین و اونو دنبال میکنین... بزارین خودم شروع کنم!

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • SETAYESH_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    121
    امتیاز واکنش
    2,204
    چطوری رفتم دنبال علاقم؟

خب قبل از اینکه شروع کنم باید بگم من سال نهم با همه درس نخونی هام و خوابیدنای سرکلاس ریاضی و پر کردن کل دفتر کتابام از نقاشی ... معدلم شد ۱۹/۵۰ !!!! و مادر و پدرم خیلی اصرار داشتن که من رشته های نظری رو انتخاب کنم. مادرم خودش تجربی خونده بود و میخواست منم برم تجربی و پدرم هم که انسانی خونده بود خیلی میخواست که برم انسانی.
    من خودم دچار دو دلی ها و استرسای فراوونی بودم و بحث سر انتخاب رشته من فراوون بود.دوستها و نزدیکانم میگفتن تو استعدادشو داری و هنر واست عالیه میتونی موفق بشی و خودم هم بین انسانی و هنر مونده بودم و سرررررانجااااااام...

توی سایت انسانی رو انتخاب کردم و اولویت اولم قرار دادمش. خودم که دوستدار روانشناسی بودم و میخواستم از این رشته روانشناس بشم*-* ولی...!
    وقتی با داییم و زنداییم این موضوعو در میون گذاشتم بهم گفتن که خیلی اشتباه کردم. چون علاقه اصلی من هنر بود و چه بسا که توش خلاقیت های ذهنی و استعداد های خدادادی هم داشتم. خلاصه اونا خیلی با مادر و پدر من صحبت کردن و به ظاهر اونا راضی بودن و بهم گفتن هر چی خودت میخوای! ولی خب هی یادشون میرفت که همه چیو به عهده من گذاشتن و میونش هی از تجربی و... حرف میزدن...
    و نهایتا..!
    من بدون این که چیزی بهشون بگم رفتم توی سایت و اولویتو روی هنر گذاشتم!!!!! تامام.
    حالا جالب اینجاست که مشاور مدرسمون برای رشته هنر رضایت والدین رو ۰ زده بود تا من اون رشته رو نیارم. چرا؟؟؟؟؟ خودمم نمیدونم ولی خودشم راضی نبود برم هنر دلیلشم نمیدونم حتما واسه مدرسه نمونه دولتی افت داشته...
    آخر سر هم فنی حرفه ای رو (ب) آوردم ولی متوجه نشده بودم.و خیال میکردم الفه (حالا حتما میگید کوره! نمیدونم چطوری ندیدم الف نیاوردم) و واسه ٍثبت نام به هنرستان رفتیم.معاون آموزشی هممممم ندید که من (ب) آوردم!!!!!(خب تنها من نبودم که کور بودم اونم کور بود) و من رو ثبت نام نموده و مبلغ رو واریز کردیم. و خیلی جالب من وارد حیطه گرافیک شدم و به علاقم رسیدم!

برخی موضوعات مشابه

بالا