فوتبال داخلی هیات رییسه علاقهمند به ماندن کیروش است

• شروع کننده موضوع *نغمه*
  • بازدیدها 119
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*نغمه*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,064
امتیاز واکنش
3,627
[h=2] رئیس فدراسیون فوتبال ایران میگوید علاقهمند به ادامه همکاری کارلوس کیروش در تیم ملی فوتبال است و هیات رئیسه فدراسیون نیز میخواهد او به فعالیتش در تیم ملی ادامه دهد.[/h]
00941944.jpg

به گزارش "ورزش سه" از ایسنا، علی کفاشیان درباره آخرین وضعیت ماندن و یا رفتن کارلوس کییروش اظهار کرد: ما یک قرارداد 4.5 ساله را با کیروش امضا کردیم وبر اساس این قرارداد که حدود 5 ماه پیش آن را به امضا رسانده بودیم، از کار ایشان رضایت داریم .

او که این صحبتها را در گفتگو با بخش خبری شبکه سوم سیما مطرح میکرد، اضافه کرد: ایشان با ارسال ایمیلی به ما خواستار ترک تیم ملی به خاطر پارهای از مشکلات شده بود که من هم در پاسخ به او گفته بودم از کارش رضایت دارم و هیات رئیسه فدراسیون نیز خواستار ماندن اوست، با این حال ما به زور نیز نمیتوانیم این سرمربی را در تیم ملی نگه داریم.

رئیس فدارسیون فوتبال با بیان اینکه از کار کیروش در طول این مدت رضایت داشته، اظهار کرد: به سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفتم که از کارش رضایت دارم و علاقهمندیم که فعالیت با او را ادامه دهیم. با این حال اگر ایشان اصرار بر رفتن دارد هفته آینده جلسه هیات رئیسه فدراسیون در این زمینه برگزار خواهد شد و در این رابـ ـطه تصمیم گیری میشود. ما از کیروش خواستیم که با تیم فوتبال ایران بازگردد و بتواند کارش را ادامه دهد.

او در پاسخ به این سوال که آیا گزینه جایگزینی برای کیروش مطرح است، نیز گفت: هنوز تکلیف ما با کیروش مشخص نشده است، شاید کیروش در هنگام بازگشت به ایران شرط های دیگری داشته باشد و ما نتوانیم از عهده این شرط ها بر آییم با این حال هرگاه رفتن کیروش قطعی شد و در هیات رئیسه به تصویب رسید از آن هنگام به دنبال یک مربی دیگر میرویم، چون مدت زمان کمی تا دیدارهای انتخابی جام جهانی 2018 داریم.

کفاشیان در ادامه صحبتهای خود در مورد خداحافظی جواد نکونام از دیدارهای ملی نیز گفت: نکونام هیچ هماهنگی را برای اینکار با ما انجام نداده بود و مطمئنا او دوباره بر میگردد و در دیدار بعدی تیم ملی در صورت آمادگی و صلاحدید سرمربی بازی خواهد کرد. قطعا اگر این بازیکن واقعا قصد خداحافظی داشته باشد برنامه ویژهای را برای او ترتیب خواهیم داد.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران در بخش دیگری از صحبتهای خود در مورد کادر فنی تیم ملی امید نیز گفت: این کادر متشکل از افراد دارای تجربه در تیمهای باشگاهی و ملی هستند و باید به آنها اعتماد کنیم. این افراد بیش از 4-5 ماه نیست که هدایت تیم ملی امید را بر عهده گرفتند و باید با اعتماد کامل به این کادر فنی حاصل تلاشهای آن را چند ماه دیگر در قطر ببینیم. اگر کیروش هم در حال حاضر تیم ملی را به چنین جایگاه رسانده بعد از 4سال و نیم بودهخ است. مطمئن باشید خاکپور و کادر فنی ماندگار هستند

برخی موضوعات مشابه

بالا