فرهنگی و هنری واکنش حسام نوابصفوی به شایعات

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 231
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
حسام نوابصفوی بازیگر سینما و تلویزیون با نوشتن متنی در صفحه شخصی خود در شبکههای اجتماعی به شایعات اخیر درباره خود پاسخ داد.

60354_635753392746384504_m.jpg

به گزارش هنرآنلاین، حسام نوابصفوی نوشت:
"دوستان عزیز: من تا امروز هر چه بوده با شما در میان گذاشتم، اخیراً دوستان دور و نزدیك بنده ازدواج مرا تبریك میگویند. عزیزان عمر حقیر برای حضانت از پدرو و تحصیل در رشتههای مختلف و بازی در فیلمها و موسیقی صرف شده. اگر دوستی طرفداری و هواخواهی چه در خیابان و پاركینگ با من عكس گرفته و عزیز ازدسترفته دیگری آمده زیرش نوشته حسام نواب صفوی و همسرش، متأسفانه من تاکنون موفق به ازدواج نشدهام. این است اگر روزی اقدام به سنت دین و پدرانمون نمودم حتماً شما در جریان قرار خواهم داد و به قول دوستان این امر در دست بررسی است و به محض مشخص شدن، اگر این همای سعادت بر شانهام نشست به شما خواهم گفت. اینكه اگر طرفدار و یا همكار و یا هواخواهی در پاركینگ، پارك، شورای حل اختلاف، نانوایی، اداره گذرنامه، دادگاه، پل عابر پیاده، رستوران، خیابان، در اتوبوس، در كنار اسكله نفتی، در فرودگاه، در بقالی، در اداره مالیات، در سالنهای غذاخوری، در خارج از ایران، در كنار رودخانه، بروی گسل زلزله تهران، در پشت بام، در سالنها در سینماها در مترو، محل استقرار نیروهای داعش، در تونس، در میان حوثیها در یمن در اطراف شهر رمادی، در اربیل عراق در حال جوشكاری بروی ساختمانهای نیمهکاره بلند، در قطار بین شهری، در الكتریكی، در شهرداریها، در لوسترفروشی، در فروشگاه انواع اتصالات لوله، ایزوگام، در لاستیکفروشی، در تعمیرگاه خودروهای سنگین، در آشیانه هواپیما، در هنگام انفجار گاز كلر از طرف نیروهای داعش، در خیاطی، در محل تعویض پلاك خودرو، در آهنگری، نجاری، در صف گرمابه عمومی، در سفارت، در آتشنشانیها، ستاد حوادث غیرمترقبه، در محل ساختمانهای مسكن مهر، در میوهفروشی محل خودمان، در صحن عمومی سازمان ملل، در فلافل فروشی، و محل تعویض خودروهای نو با فرسوده، در غسالخانه، كنسرت، منطقه چراغبرق، محل فروش اشیاء دست دوم (خیابان مازندران) ستاد برفروبی، و هر جا..... اگر عكسی از بنده گرفته شد نامبرده به منزله همسر من نمیباشد، بدیهی است در صورت عقد ازدواج مراتب را به تمام دوستان و همشهریان اعلام خواهم كرد لذا از شایعات پرهیز كنید. با تشكر: حسام"

نواب صفوی در فیلمهایی چون "اعتراض"، "نان و عشق و موتور هزار"، "اتانازی"، "عروس خوشقدم"، "سیزده گربه روی شیروانی"، "اخراجیها 2" و "سودای پرواز" و سریالهای "بازگشت به خانه"، "شنهای کف رودخانه"، "کیف انگلیسی" و "روشنتر از تاریکی (داستان زندگی ملاصدرا)" بازی کرده است. این بازیگر 41 ساله در سریال "معمای شاه" به كارگردانی محمدرضا ورزی که هنوز از تلویزیون پخش نشده است، نقش سیدمجتبی نواب صفوی بنیانگذار گروه فدائیان اسلام را بازی کرده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا