طراحی داخلی ویژگی های محل کار ایده آل شما چیه؟

• شروع کننده موضوع "MERDAS"
  • بازدیدها 99
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

"MERDAS"

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,527
امتیاز واکنش
889
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

1129.jpg

دوست دارین چه جور جایی کار کنین؟ هر کسی پاسخ های زیادی برای این سوال داره. از نظم و شکل ظاهری تا انتظاراتی که از کارش داره . ما هم این سوال رو چند روز پیش از دنبال کننده های اینستاگراممون پرسیدیم و قرار بر این شد که مثل تمام مطالب این چنینی پاسخ هایی رو که به این سوال داده بودین رو هم در رنگی رنگی منتشر کنیم. تعدا ۲۴۰ تا کامنت از دنبال کننده هامون دریافت کردیم که تعداد زیادی از اونها به موضوعات یکسانی اشاره کرده بودن. به خاطر همین هم مثل مطالب گروهی گذشته، در این مطلب هم کامنت های غیر تکراری رو براتون در این مطلب میاریم.​
  1. همکار های صمیمی​
  2. گلدون های شاداب​
  3. دکوراسیون لوکس و مدرن​
  4. دیوار های رنگی​
  5. نور مناسب​
  6. پنجره ی بزرگ و بالکن​
  7. نزدیک به محل زندگی​
  8. مطابق سلیقه ی خودت چیده بشه ؛ حدالقل میز کارت اینطور باشه. شلوغ و رنگی رنگی، البته شلوغ مرتب​
  9. کاغذهای رنگی داشته​
  10. آدمهاش طبق استاندارد و اصول اداری رفتار کنن و غرض ورزی نداشته باشند، بدونن که هر کسی جایگاه خودش رو داره از جایگاهشون برای آزار بقیه استفاده نکنن و اصول انسانی رو رعایت کنن​
  11. احساس تبعیض جنسیت نداشته باشه، تعامل بین همکار ها باشه​
  12. پنجره با ویوی عالی​
  13. هواش خوب باشه، نه مثل هوای اهواز که هرروز گرد و خاکه . چون روزانه باید یه وجب خاک رو ااز روی میزت پاک کنی و این افسرده ات میکنه!​
  14. قانونی واسه لباس پوشیدن نباشه که بتونیم لباس های شاد و رنگی بپوشیم​
  15. یه جای آبی، تهویه طبیعی و مناسب​
  16. اینترنت پر سرعت داشته باشه​
  17. حقوق انسانها پایمال نشه​
  18. نزدیکش رستوران یا کافه باشه​
  19. اگر محل کارم اربـاب رجوع زیاد داشته باشه و در هر سنی، سعی میکنم کتاب بذارم تا ازشون استفاده کنن​
  20. جای جدا داشته باشم که بتونم طبق میلم بچینمش​
  21. کتابخانه داشته باشه که بشه هم کتاب داخلش بگذاری و هم وسایل دکوری​
  22. یه جای ساکت و پر نور با پرده های شاد. گبلدون روی میز باشه که بوی گل برای کار کردن بهت انرژی بده​
  23. بزرگ باشه و چند تا میز اختصاصی برای خودم داشته باشم که همه ی وسایلی که میخوام دم دستم باشه​
  24. تمیز باشه​
  25. بتونیم یه عالمه خوراکی داشته باشیم واجازه داشته باشیم برای خدمون آهنگ گوش کنیم ( البته با هدفون :دی)​
  26. مجبور نباشیم مقنعه بپوشیم​
  27. محل کار ایده آل یعنی محل کار ما. جایی که کارمندان الزامی برای سر وقت حاضر شدن ندارن اما همه زود میان و دیر میرن. ما هر کدوممون یه گلدون داریم و اینفوگرافی های مفید به دیوار میچسبونیم و هر هفته یک کتاب و فیلم مشترک به نقد میذاریم با هم ناهار های رنگی میخوریم و کار ما تفریح ماست چون عاشق کارمون هستیم
    simple-smile.png
  28. چای همیشه حاضر باشه​
  29. دمای مناسب داشته باشه ( نه سرد و نه گرم) هم اتاقی و همکارت خوب ابشه که دو تایی باهم صبحانه، ناهار، شیر و دمنوش بخورین​
  30. مدیرعامل رو مخ نباشه و بیگاری نکشه و احساس نکنه کارمندانش بـرده ی اون هستن​
  31. در طبقات بالای یه ساختمون شیک . مرتب باشه ولی نه خشک و رسمی جلوش شیشه ای باشه و آهنگ پلی شه من هم دندون های مردم رو درست کنم :دی​
  32. کاری که میخوام انجام بدم تکراری نباشه​
  33. یه میز بزرگ با چوب روشن داشته​
  34. سرسبز باشه ولی کاملا مینیمالیستیک!با همه ی ابزار های چوبی و بیشترین استفاده از رنگ سفید و آبی و مشکی! ظاهر مدرن! تازه سرسره هم داشته باشه به جای پله!​
  35. محل کار من باید ترکیبی از رنگ سفید، صورتی و آبی کمرنگ باشه ، وسایلش غالبا سفید باشن و پنجره بزرگ داشته باشه با پرده های سفید و گل گلی ، پر از گلدون های طبیعی باشه ، همیشه یه گلدون از گل های طبیعی روی میز باشه ، یه کتابخونه کوچیک و یه جای مخصوص برای بازی بچه ها .. یه جایی که بچه ها با ذوق بیان
    simple-smile.png
  36. یه شیفتک اری داشته باشه و ترجیحا همیشه صبح باشه مثلا از ۸ صبح تا ۲ ظهر( یعنی ساعت مشخص داشته باشه) با توجه به میزان کارم حقوق مناسب بگیرم و به موقع هم پرداخت بشه محیط تقریبا شلوغ باشه مثلا ادار ه ای که مراجعه کننده زیاد داشته باشه. کارم طوری باشه که مجبور باشم آپدیت باشم یعنی هم کارم آموزنده باشه و هم از حالت روتین و روزمرگی خارج بشه و آدم درگیرش بشه ، همکارانم از زیر کار در رو نباشن و همه هدفمند کار کنیم​
  37. ساعت نداشته باشه تا بتونم با همه ی وجودم به کارم برسم​
  38. بیشتر از محیط کار آدمهاش مهم هستن : اولا مرتب بودن و تمیز بودنشون و دوم استیبل بودنشون، سینوسی نباشند​
  39. یه فضای سنتی با حوض و گلدون دکوراسیون چوبی پنجره های چوبی با شیشه های رنگی​
  40. وسایل مثل میز و کمد و این ها قابلیت تغییر داشته باشه، مثل پازل مدلشو بشه عوض کرد یا مثلا دو رنگ هم باشه​
  41. چیزای جیگیلی میگیلی داره و همه مردمش با انرژی و با تربیتن​
  42. با کسانی کار کنیم که از موفقیت همدیگه خوشحال میشن​
  43. یه پنجره داشته باشم مخصوص خودم که توش گلدون و کتاب داشته باشم​
  44. پنجره رو به خیابون که بشه مواقع خستگی ازش آسمون رو تماشا کرد​
  45. نه شلوغ و پر رفت و آمد باشه و نه سکوت محض​
  46. یه برد رو دیوار داشته باشم که عکس ها و کارهای روزانه ام رو روش بچسبونم​
  47. یه محیط کم تنش روابط دوستانه با حفظ حرمت ها،حق اعتراض داشته باشی​
  48. همکار ها دو رو نباشن و زیر آب نزنن​
  49. بو هایی مثل بوی کلر و املت نده ( این ها رو از کامنت دو نفر جدا برداشتیم ، میتونیم ایجوری نتیجه بگیریم که کسی دوست نداره محیط کارش بوی عجیب بده
    simple-smile.png
  50. یک اتاق که روبروش یک حیاط با حوض و پر از گل های زیا. آرام و دنج و خوش بو. . با یک میز چوبی و کامپیوتر و یک کتابخانه ی بزرگ و پر از کتاب هایم . یک قهوه ساز هم در اتاق هست.
    simple-smile.png
  51. دفتر من توی مرکز کامپیوتر دانشگاه داخل اتاق شیشه ای هست . رفت و آمد به شدت زیاد هست و دور تا دور کامپیوتر.ولی با ۴ الی ۵ تا گل و درختچه زیبا اونو به یک اتاق دلنشین تبدیل کردم​
  52. روبروی یه جنگل سر سبزه. موقع انجام کار صدای آبشاری که وسط جنگله به گوش میرسه . دیوارهاش صورتیه و روش طرح های ریز سبز داره.​
  53. لباس فرمش رنگ ملایم باشه و تیره نباشه ، همکاران خانم آرایش ملیح و ملایم داشته باشند. هرماه جلسه کنترل کیفیت داشته باشیم و از هم قدر دانی کنیم​
  54. اتاق تک نفره باشه​
  55. روی میزم یه عکس خانوادگی از عزیزانم باشه ، توی یکی از کشو ها هم کلی خوراکی باحال باشه​
  56. نیمه وقت باشه​
  57. عود پخش کن رو میز باشه​
  58. نقاشی یه بچه کوول تو اتاقم باشه​
  59. سالن اصلی یه پنجره داره که به سمت یک پنجره پر گل باز میشه ، محل کار من میز و صندلی نداره چون همه در حال رفت و آمد هستن اما دیوار های گلبهی و عنابی داره و یه کتاب خونه بزرگ که پر از مجلات و کتاب های تخصصی هست​

برخی موضوعات مشابه

بالا