پازاج سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي شد

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 234
  • پاسخ ها 5
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
احد پازاج جايگزين محمد بنا در تيم ملي کشتي فرنگي ايران شد.

00957231.jpg

با تصميم شوراي فني تيمهاي ملي کشتي فرنگي، احد پازاج به عنوان سرمربي تيم ملي فرنگي انتخاب و جانشين محمد بنا شد.

پازاج سمت سرپرستي تيم ملي در جام جهاني کشتي را برعهده داشت.

همچنين نوربخش به عنوان مربي ارشد و مهرداد اسفندياري فر به عنوان کمک مربي تيم ملي انتخاب شدند.

• پیشنهادات
  • ☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    پازاج: مسئوليت سنگيني بر عهده من است

سرمربي جديد تيم ملي کشتي فرنگي گفت: شوراي فني مسئوليت سنگيني بر عهده من گذاشته است که اميدوارم به خوبي از پس آن بربيايم.

00945468.jpg

احد پازاج که امروز از سوي شوراي فني تيمهاي ملي کشتي به عنوان سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي انتخاب شد در گفت وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: مسئولان فدراسيون وظيفه سنگيني بر عهده من گذاشتند که اميدوارم بتوانم از پس آن برآيم. زمان زيادي نداريم و بايد زودتر برنامههايمان را آغاز کنيم.

وي ادامه داد: در راه سختي که در پيش داريم قطعاً از تجربه بزرگان استفاده خواهم کرد تا بتوانم بهترين عملکرد را داشته باشم.

پازاج در سال 1390 به عنوان مدير کل امور ورزش و جوانان استان اردبيل انتخاب شد. وي به عنوان استاد در رشته علوم ورزش، مشغول تدريس در دانشگاههاي اردبيل است؛ همچنين او به عنوان عضو فني شوراي کشتي فرنگي ايران نيز مشغول به کار است.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    مصوبات جلسه شوراي فني تيم هاي کشتي فرنگي

اعلام نفرات واجد شرايط براي حضور در مسابقات و تاييد دستياران سرمربي تيم ملي فرنگي بزرگسالان از مصوبات جلسه شوراي فني تيمهاي ملي بود.

00957208.jpg

به نقل از سايت فدراسيون کشتي، جلسه شوراي فني تيم هاي ملي کشتي فرنگي عصر امروز (دوشنبه) با انتخاب سرمربي و افراد واجد شرايط شرکت در رقابتهاي انتخابي تيمهاي ملي و تصويب موارد زير به پايان رسيد.

1- سرمربي تيم کشتي فرنگي نوجوانان گزارش کاملي از شرايط فني کشتي گيران در رقابتهاي آسيايي نوجوانان در تايلند ارائه کرد.

2- گزارش سرمربي تيم کشتي فرنگي در خصوص نفرات برتر اعزامي به رقابتهاي جهاني نوجوانان توسط ارائه و مقرر شد در وزن 46 کيلوگرم اولويت بندي بر مبناي رده بندي کشتي گير ملي پوش انتخابي مرحله نهايي تيم باشد. در وزن 54 کيلو گرم دو کشتي گير برتر به رقابتهاي گرجستان اعزام شوند و در ارزيابي فني قرار گيرند. در وزن 69 کيلوگرم نيز نفرات دوم و سوم انتخابي تيم نوجوانان فرنگي به تورنمنت گرجستان اعزام و ارزيابي فني شوند. در وزن يکصد کيلوگرم ميان نفرات دوم و سوم در قالب رقابتهاي درون اردويي مسابقه انتخابي به صورت 2 پيروزي از سه مسابقه برگزار شود.

3- با استناد به بند 3-1 از آيين نامه نحوه انتخاب و شرح وظايف حوزه مديريت تيمهاي ملي کشتي کشور، بنا به پيشنهاد مدير تيمهاي ملي و پذيرش شوراي فني تيمهاي ملي کشتي فرنگي، احد پازاج بعنوان سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي بزرگسالان کشور انتخاب شد.

4- مدير تيمهاي ملي بنا به پيشنهاد احد پازاج، ناصر نوربخش (مربي طرح تمرين)، سعيد شيرزاد، مهرداد قلاوند (اسفندياريفر)، مهدي محمدي و مسعود هاشم زاده را جهت حضور در اردوهاي تيم ملي کشتي فرنگي بزرگسالان به عنوان مربيان معرفي کرد و پيشنهاد مذکور به تاييد شوراي فني رسيد.

5- بنا به نظر مدير تيمهاي ملي کشتي فرنگي، کشتي گيران واجد شرايط جهت حضور در انتخابي تيم ملي کشتي فرنگي بزرگسالان بشرح ذيل اعلام شده و به تاييد شوراي فني تيم هاي ملي کشتي فرنگي رسيد:

59 کيلوگرم: محمد نوربخش، شيرزاد بهشتي طلا، محسن حاجي پور(جام يادگار)، مصيب اکبري(مرحله اول)، سامان عبدولي(قهرماني کشور )، محمد فقيري(شوراي فني)

66 کيلوگرم: اميد نوروزي(شوراي فني )، رامين طاهري(جام يادگار)، افشين بيابانگرد(جهاني)، وحيد مير فتح الهي(انتخابي مرحله اول)، امين سوري(قهرماني کشور)

71کيلوگرم: سعيد عبدولي، برومند اصلان، وحيد بابائي جعفري(جام يادگار)، محمد کريمي(يادگار،قهرماني کشور)، محمد جعفر توسلي(انتخابي مرحله اول)

75 کيلوگرم: فرشاد عليزاده(شوراي فني)، فرشاد رستمي کيا(نفر دوم قهرماني کشور)، يوسف اخباري(انتخابي مرحله اول)، هادي عليزاده پور نيا(جام جهاني)

80 کيلوگرم: حبيب اخلاقي(شوراي فني)، مهدي هدايي(يادگار)، يوسف قادريان(يادگار)، ميلاد خسروي(انتخابي مرحله اول)

85کيلوگرم: طالب نعمت پور(جهاني)، مجتبي کريم فر(قهرماني کشو ر يادگار)، سامان عزيزي(يادگار)، داود اخباري (يادگار)، حسين نوري(انتخابي مرحله اول)

98 کيلوگرم:قاسم رضايي(شوراي فني)، مهدي علياري(جام جهاني)، داود عابدين زاده(يادگار،قهرماني کشور)، علي علياري(يادگار)، مهدي زود آشنا(انتخابي مرحله اول)

130 کيلوگرم: بشيرباباجان زاده(شوراي فني )، بهنام مهدي زاده(يادگار،قهرماني کشور)، امير قاسمي منجزي(يادگار)، پارسا نظري(انتخابي مرحله اول) امير حسين شربياني(قهرماني کشور)

6- بدليل شرايط خاص حميد سوريان، ضمن حفظ قاعده برگزاري انتخابي تيم ملي به عنوان مبناي اصلي پوشيدن پيراهن تيم ملي بنا به تشخيص شوراي فني تيمهاي ملي کشتي فرنگي کشور، دو نفر برتر وزن 59 کيلوگرم رقابتهاي انتخابي تيمهاي ملي به اتفاق حميد سوريان در يکي از تورنمنتهاي بين المللي واجد شرايط، رقابتهاي نهايي انتخابي تيم ملي را برگزار خواهند کرد . ملاک پوشيدن پيراهن تيم ملي در وزن 59 کيلوگرم براي رقابتهاي جهاني و بازيهاي آسيايي، نتايج و عملکرد کشتي گيران مذکور در تورنمنت بين المللي ذيربط خواهد بود. با توجه به تصميم ياد شده ضرورتي به برگزاري رقابت 2 از 3 ميان نفرات برتر اين وزن در انتخابي تيم ملي وجود ندارد و دو نفر برتر به اتفاق حميد سوريان در تورنمت بين المللي ذيربط، رقابتهاي نهايي انتخابي تيم ملي را برگزار خواهند کرد.

7- زمان برگزاري انتخابي مرحله نهايي تيم ملي با يک هفته تاخير به 29 و 30 خرداد موکول شد.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    انصراف نوربخش از مربيگري تيم ملي فرنگي

مربي تيم ملي کشتي فرنگي از حضور در اين تيم انصراف داد.

00957236.jpg

در شرايطي که روز گذشته شوراي فني کشتي فرنگي اعلام کرد که از اين پس احد پازاج به عنوان سرمربي و ناصر نوربخش به عنوان مربي ارشددر تيم ملي کار کنند، ناصر نوربخش از حضور در تيم ملي کشتي فرنگي انصراف داد.

به گزارش تسنيم، ناصر نوربخش اظهار داشت: فکر ميکردم در کشتي بيشتر از اين براي ما ارزش قائل شوند اما متاسفانه از من استفاده ابزاري شد. در اين مدت در حسرت يک جلسه با خادم ماندم و حتي به ما اعلام نکردند که حقوق و مزاياي ما چقدر است و به مربيان نيز توماني ندادند.

وي افزود: البته من تنها براي کمک به کشتي فرنگي پيش از جام جهاني آمدم اما اکنون شرايط براي ادامه کار مساعد نيست و من نيز ترجيح ميدهم در همان شهريار به سازندگي در زمينه کشتي بپردازم.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    احد پازاج: سوريان نابغه است

سرمربي جديد تيم ملي کشتي فرنگي گفت: اردوي تيم ملي بعد از رقابت هاي انتخابي برگزار خواهد شد.

00957231.jpg

احد پازاج پس از انتخاب به عنوان سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي در گفت و گو با ايسنا اظهار کرد: بعد از برگزاري رقابت هاي انتخابي تيم ملي، اردوي خود را براي رقابت هاي جهاني و بازي هاي آسيايي برگزار خواهيم کرد. با توجه به نزديکي زمان اين مسابقات به هم، کار سختي در پيش داريم.

او ادامه داد: رقابت هاي انتخابي تيم ملي 29 و 30 خرداد برگزار خواهد شد و نفرات برتر در اردوها شرکت خواهند کرد. هنوز مشخص نيست که کدام نفرات به رقابت هاي جهاني و بازي هاي آسيايي اعزام خواهند شد. هر دو رقابت برايمان مهم است و سعي مي کنيم نفرات را تقسيم کنيم چون دو تيم قدرتمند نداريم و مجبوريم براي کسب نتيجه مناسب برنامه ريزي خاصي داشته باشيم.

پازاج همچنين درباره دليل کشتي نگرفتن حميد سوريان در رقابت هاي انتخابي وزن 59 کيلوگرم بيان کرد: سوريان يک نابغه است و به دليل مصدوميت شديدي که دارد براي حفظ او، قرار شد در انتخابي کشتي نگيرد ولي فرآيند براي او هم اجرا مي شود چون قرار است نفرات اول و دوم اين وزن به همراه سوريان در يک تورنمنت بين المللي شرکت کنند و هر کس که نتيجه بهتري گرفت انتخاب شود.

وي با بيان اين که خودش دستيارانش را معرفي کرده است، گفت: من همکارانم را به شوراي فني معرفي کردم و با تاييد اين شورا از اين به بعد آقايان ناصر نوربخش، سعيد شيرزاد، مهرداد اسفندياري فر، مهدي محمدي و مسعود هاشم زاده به عنوان مربيان تيم ملي در اردوها حضور خواهند داشت.

سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي در پايان اظهار کرد: آقاي بابک که من را معرفي کرد و شوراي فني که اين پيشنهاد را تاييد کردند مسئوليت سنگيني را به عهده من گذاشته اند. اميدوارم با حمايت مسئولين و رسانه ها بتوانم در اين راه موفق باشم.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    پازاج: مدت ها قبل با من صحبت شده بود

سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي گفت: از مدتها قبل براي هدايت تيم ملي بزرگسالان با من صحبت شده بود، اما من قبول نميکردم.

00957231.jpg

احد پازاج در خصوص قطعي شدن سرمربيگرياش پيش از جام جهاني کشتي فرنگي گفت: قبل از جام جهاني صحبتهايي با من شده بود و حتي از مدتها قبل و بعد از المپيک لندن خادم براي هدايت تيم ملي کشتي فرنگي بزرگسالان با من صحبت کرده بود، اما به دليل مسئوليتي که در اردبيل داشتم قبول نکردم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: قبل از جام جهاني هم صحبت کرديم که عنوان کردم بهتر است به عنوان سرپرست در کنار تيم باشم تا به شناخت بيشتري از بچهها برسم. بعد از رفتن محمد بنا اين موضوع قطعيت پيدا کرد و هدايت تيم ملي را پذيرفتم.

پازاج در خصوص اينکه گفته ميشود به اين دليل قبل از جام جهاني سرمربيگري تيم ملي را قبول نکرد که احتمال شکست ميرفت، گفت: به هر حال من به عنوان سرپرست در کنار تيم بودم و اگر ميباختيم فرقي نميکرد و من هم در اين شکست مقصر بودم.

سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي در خصوص انتخاب دستيارانش و اينکه به نظر ميرسيد او از انتخابش مطمئن بوده که بلافاصله اسامي همکاران خود را اعلام کرده يا اينکه اين نفرات توصيه شده بودند، گفت: از مدتها قبل اين اسامي را در نظر داشتم. اين موضوع درست نيست و بايد در تربيت مربي هم آيندهنگري داشته باشيم. متأسفانه در ساختن مربي در کشتي فرنگي مشکل داشتيم، اما من به نفراتي مانند محمدي و هاشمزاده که جوان هستند ميدان دادم تا در اين راه گام بگذارند. خودم تصميم نهايي را درباره انتخاب دستيارانم ميگيرم هرچند که مشورت هم ميگيرم. در اين زمينه با دعوت مربيان جوان آيندهنگري داشتيم.

پازاج در پاسخ به اين سؤال که انتقادات زيادي به انتخاب هاشمزاده ميشود، گفت: اين موضوع درست نيست، به هر حال زماني او تصميم گرفت به آذربايجان برود، اما حالا برگشته و نبايد دلشکسته شود. اين اشتباه از سوي مسئولان فدراسيون بود که به کشتيگيران اجازه تغيير تابعيت دادند در حالي که نبايد اين کار انجام ميشد.

وي در خصوص بازگشت ناصر نوربخش به تيم ملي کشتي فرنگي گفت: نوربخش هم به زودي برميگردد؛ تمام هم و غم ما اين بود که وي سرمربي باشد، اما بر اساس فرآيند سرمربي بايد عنوان قهرماني داشته باشد به همين خاطر نوربخش انتخاب نشد، اما اجازه نميدهيم شأن او زير سؤال برود.

سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي درباره اولويتاش براي حضور در بازيهاي آسيايي و مسابقات جهاني گفت: هر دو رقابت در اولويت قرار دارد، اما هدف اصلي ما موفقيت در مسابقات جهاني است.

برخی موضوعات مشابه

بالا