فوتبال خارجی پاسخ مبهم الخلیفی به احتمال جذب امباپه

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 76
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
ناصر الخلیفی، مدیر قطری پی اس جی در جریان مراسم قرعه کشی دور گروهی لیگ قهرمانان به صحبت درمورد مسائل مختلف پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، ناصر الخلیفی با سرمایه‌گذاری کلان روی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، این تیم را در سال‌های اخیر در سطح اول اروپا مطرح کرده است.

شانس بالای پی اس جی برای موفقیت در لیگ قهرمانان:« خیلی زود است که بخواهم در این خصوص اظهارنظر کنم، اما هدف ما قهرمانی در این رقابت‌هاست. برای رسیدن به این هدف‌مان هم هر کاری که لازم باشد، انجام خواهیم داد. باشگاه‌های بزرگی که تجربه بالایی هم دارند در لیگ قهرمانان با ما بازی خواهند کرد و اگر امسال نتوانیم این جام را فتح کنیم، سال آینده برای رسیدن به این هدف‌مان تلاش خواهیم کرد.»

01235378.jpg

لبخند زدن به هنگام شنیدن پرسش در مورد جذب امباپه:« من همیشه لبخند می‌زنم، چه در بردهای‌مان و چه در باخت‌های‌مان. امباپه هم بازیکن موناکو است، باشگاهی که احترام زیادی برای آن قائل هستم. کیلیان هم بازیکن فوق‌العاده‌ای است.»

تغییر نگاه ها به پی اس جی پس از جذب نیمار:« نه من که چنین حسی ندارم. کاری که ما کردیم این بود که رقم فسخ قرارداد نیمار را به بارسلونا پرداخت کردیم و با توجه به وجود چنین بندی، حق چنین کاری را داشتیم. اگر کسی از این موضوع خوشحال نیست و حسادت می‌کند، این مشکل اوست، نه ما!»

دی ماریا در بارسا:« دی‌ماریا بازیکن پاری‌سن‌ژرمن است.»

پاری‌سن‌ژرمن در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا در گروه B با تیم‌های بایرن‌ مونیخ، اندرلخت و سلتیک هم‌گروه است.

برخی موضوعات مشابه

بالا