فوتبال خارجی پاسخ مفصل اوزیل به منتقدان (عکس)

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 111
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
مسوت اوزیل، ستاره آلمانی آرسنال، با انتشار پستی در اینستاگرام، به منتقدان تیمش جواب داد و از هواداران توپچی ها خواست تا از این تیم حمایت کنند.

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال در این تابستان تنها دو خرید داشت و نتایج ضعیف در همین ابتدای فصل، از جمله شکست 4-0 مقابل لیورپول، باعث شد تا انتقادها از آرسن ونگر و بازیکنانش شدت بگیرد.

در این بین تعدادی از ستاره های سابق آرسنال از جمله مارتین کیون، عملکرد اوزیل را هم زیر سوال بردند.

01239020.jpg

اما با انتشار چند عکس از دوران حضورش در آرسنال، نوشت:" در چند روز گذشته، هم تیمی هایم در تیم ملی آلمان از من سوال کردند که اوضاع در آرسنال در حال حاضر چگونه است.

آنها ادعا کردند که در مورد وجود بحران در تیم در رسانه ها خوانده اند زیرا کارشناسان و بازیکنان سابق تیم هر روز ادعاهایی مطرح می کنند. آنها گفتند که این تیم، بدترین تیم سال ها و حتی دهه های اخیر است.

4 سال قبل، وقتی من در آخرین دقیقه ها از رئال به آرسنال آمدم، این آرسن ونگر بود که من را متقاعد کرد. او در مورد تاریخچه فوق العاده این باشگاه به من گفت، در مورد اسطوره های زنده باشگاه مانند برگکمپ، ویرا و پیرس، بازیکنانی که بخش بزرگی از موفقیت شان را مدیون ونگر هستند.

آرسن به من گفت که چگونه می تواند به من کمک کند تا به عنوان یک بازیکن بهتر شوم و این چیزی است که هر بازیکنی دوست دارد بشوند.

شخصا در دوران حضورم در لندن انتقادهای زیادی شنیدم. اینکه خیلی گران هستم، خیلی طماع هستم، زبان بدن بدی دارم و مبارزه نمی کنم. این چیزهایی است که مردم در مورد من گفته اند.

هرچند انتقاد چیزی است که همه بازیکنان فوتبال باید با آن کنار بیایند، اما انتظار دارم اسطوره ها مانند اسطوره ها رفتار کنند. توصیه من به بازیکنان سابق آرسنال این است که صحبت کردن را متوقف کنند و از تیم حمایت کنند.

هرچند شخصا نمی دانم دوران حرفه ای ام بعد از این فصل چطور ادامه پیدا می کند، منتظر پنجمین فصل بازی ام برای آرسنال هستم. خوشحالم که پیراهن شما را می پوشم، توپچی ها."

برخی موضوعات مشابه

بالا