فوتبال داخلی پدیده 17 ساله تراکتور و دورخیز برای جام جهانی

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 91
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
مهاجم 17 ساله تیم تراکتورسازی اعلام کرد تلاشش را انجام می دهد تا به تیم ملی فوتبال برسد.

به گزارش "ورزش‌سه"، در جریان دو بازی گذشته تراکتورسازی در لیگ برتر یک جوان 17 ساله به نام محمدرضا آزادی نام خود را بر سر زبان ها انداخت. محرومیت فرزاد حاتمی توفیق اجباری برای یحیی گل محمدی بود تا به محمدرضا آزادی فرصت دهد. این بازیکن جوان هم به خوبی پاسخ اعتماد یحیی را داد و به جوان ترین گلزن تاریخ تراکتورسازی بدل شد.

آزادی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره عملکرد خوب خودش در دو بازی گذشته تراکتورسازی عنوان کرد: خداراشکر می کنم که توانستم از تجربه بزرگانم استفاده کنم و موفق باشم. نهایت تلاشم را به کار گرفتم تا بتوانم موفق باشم و خوشبختانه انتظارات را برآورده کردم.

وی ادامه داد: واقعیت این است که فکر نمی کردم اینقدر زود بتوانم در ترکیب اصلی به میدان بروم. تصورم بر این بود که فعلا 20 یا 30 دقیقه در ترکیب تراکتور به میدان بروم . قطعا دنبال این بود که روزی فیکس تراکتورسازی شوم اما هرگز تصور نداشتم اکنون این اتفاق بیفتد.

مهاجم تراکتورسازی همچنین گفت: قطعا محرومیت فرزاد حاتمی نیز در بازی کردن من تاثیر داشت اما واقعا از محرومیت آقافرزاد ناراحت شدم. امیدوارم خیلی زود برگردد و در کنار او یاد بگیرم. با بازگشت حاتمی سرمربی تیم تصمیم خواهد گرفت که چه کسی در ترکیب قرار بگیرد و من تابع نظر آقایحیی هستم.

آزادی درباره اینکه جوان ترین بازیکن تاریخ تراکتور در لیگ برتر شده است، بیان کرد: حس خیلی خوبی دارم. واقعا فکر این اتفاق را نمی کردم. گلی هم که زدم انگیزه زیادی به من داد و انشاءالله در آینده بهتر از این کار می کنم.

وی در پایان افزود: من اکنون در اردوی تیم ملی جوانان حضور دارم. تلاشم را خواهم کرد تا نظر مساعد آقای کی روش را به خود جلب کنم. دورنمایی که برای خودم ترسیم کردم حضور در تیم ملی بزرگسالان است. نمی دانم امکانش وجود دارد یا نه اما بسیار دوست دارم به اردوی تیم ملی برسم و حتی در جام جهانی حضور داشتم. من نهایت تلاشم را می کنم و بقیه اش به کی روش بستگی دارد.

برخی موضوعات مشابه

بالا