فوتبال خارجی پسر پله راهی زندان شد

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 92
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
پسر پله، اسطوره بزرگ فوتبال برزیل پس از اینکه اعتراضش به حکم دادگاه درباره اتهامش به جا به جایی مواد مخـ ـدر و پول شویی رد شد، به زندان بازگشت.

به گزارش "ورزش سه"، ادینیو که پیش‌تر سابقه گلری در تیم سانتوس را نیز داشت، روز جمعه پس از اینکه دادگاه حکم بازگشت او به زندان را داد، خود را به پلیس معرفی کرد. پس از اعتراض نهایی او، پرونده اش به دادگاه عالی منتقل شد تا تلاش کند خود را در این دادگاه تبرئه کند ولی این اقدامات نیز بی فایده بود و او باید به زندان برود.

01183201.jpg

ادینیو اولین بار سال 2005 دستگیر شد ولی او همواره تمام اتهاماتی که علیه اش مطرح شده را رد کرده است. سال 2014 او به 33 سال زندان محکوم شد ولی بعدها این مدت به 12 سال و 10 ماه کاهش یافت. او در ماه فوریه به زندان رفت ولی در ماه مارس برای ادامه روند اعتراضش آزاد شد. با این حال او معتقد است که تمامی اتهامات علیه اش به خاطر رابـ ـطه اش با مظنونین بوده است.

او گفت:" خیلی ناراحتم زیرا متهم به پول شویی شده ام ولی هیچگاه این کار را نکرده ام. هیچ گواهی برای این اتهام وجود ندارد. تمام دلیل دادگاه رابـ ـطه من با کسانی است که به این جرم محکوم هستند. من هیچگاه رابـ ـطه ام با آنها را رد نکرده ام ولی هیچگاه پولشویی هم نکرده ام. من از کارهایم پشیمانم، ولی من جرمی مرتکب نشده ام. قدرتمندم و از پس این موضوع برخواهم آمد."

برخی موضوعات مشابه

بالا